Oferta zespołów na wesele:
przedział cenowy od 3500- 6500 zł

Coversi

Zespół muzyczny Coversi : wesela,  imprezy okolicznościowe, sylwester,  imprezy plenerowe i wiele innych. 

 COVERSI ? to szóstka utalentowanych, wykształconych muzyków,  wyjątkowych osobowości, mogąca uczynić Państwa imprezę, Niepowtarzalnym Wydarzeniem!

 Właściwy dobór repertuaru, profesjonalizm, wykonanie,wyczucie klimatu, duże doświadczenie, radość i pasja to Nasze Atuty, choć niejedyne.

 Mając na uwadze indywidualny i doniosły charakter każdej imprezy, dokładają starań aby Państwo i Wszyscy uczestnicy wspaniale się przy nich bawili oraz dobrze wspominali.

Chilli Band

CHILLI BAND to profesjonalny i charyzmatyczny zespół muzyczny z Poznania. Zajmują się oprawą muzyczną eleganckich wesel, eventów i imprez firmowych.  3 osobowy zespół(wokalistka, wokalista + gitara
elektryczna, keyboardzista + chórki).

 

CHILLI BAND przygotuje dla Was energetyczny koktajl muzyczny z dużą ilością popu, funky i disco z domieszką gorącego latino i rock?n?rolla. Całość doprawią doskonałymi zabawami integracyjnymi wszystkich zaproszonych gości.

Mogą poszerzyć skład zespołu o saksofonistę.
Mogą na życzenie Pary Młodej przygotować utwór spoza repertuaru.

Zespół CHILLI BAND nie gra disco polo.

 

Jurasi

Zespół JURASI to pasja, sposób na życie, to również wyznaczanie nowych trendów w tej branży i podnoszenie poprzeczki naszym kolegom i koleżankom, po to, abyście zawsze byli zadowoleni z usług zespołu weselnego, niezależnie od tego, czy to będziemy my.

Zespół JURASI, to prężnie działająca grupa muzyczna 5 doświadczonych instrumentalistów z wieloletnim stażem scenicznym, to nieustająca inwestycja – materialna jak i ludzka.

Dobranocka

To grupa ludzi kochająca muzykę i wspólne granie, ta pasja zaraża wszystkich pozytywną energią i pozwala rozkręcić każdą imprezę.

Ich umiejętności i częste próby pozwalają  na zagranie całej imprezy na żywo co daje potężną moc i niezapomniane chwile.

Kontakt z publicznością jest ich domeną i wyznacznikiem udanego wykonu, wspólne śpiewanie ulubionych refrenów zacieśnia dialog przenosząc wszystkich uczestników w koncertowy splendor uwalniając tym samym drzemiące we wszystkich pokłady pozytywnych emocji.

Czysta Energia

CZYSTA ENERGIA – to zespół na wesele wykonujący światowe i polskie przeboje szeroko rozumianej muzyki rozrywkowej.

Grająi śpiewają , ponieważ to ich pasja. Nigdy nie robią tego za karę.
Dlatego myśl przewodnia zespołu CZYSTA ENERGIA ” Na żywo i z życiem ” nie jest pustym frazesem.

Z wielką przyjemnością zagrają dla Was wszędzie tam, gdzie tylko zechcecie i dają z siebie 100% CZYSTEJ ENERGII.

Zespół Twist

Wykonują utwory 100% live w nowych, nietuzinkowych aranżach przy własnym oświetleniu scenicznym. Na imprezie pomiędzy blokamimuzycznymi zawsze jest tło muzyczne.

Prowadzą muzyczne imprezy tematyczne. Dokładają wszelkich starań, aby Wasza impreza była niezapomnianym, pozytywnym przeżyciem.

Dlatego oddają Wam swoją pasję, muzyczną energię i profesjonalną konferansjerkę.

W składzie:
  • Wokalistka
  • Gitara basowa
  • Gitara solowa
  • Perkusja
  • Instrumenty klawiszowe / wokal męski

 

To i Owo Band

Mają wieloletnie doświadczenie i kochają to co robią. Muzyka, którą grają to mieszanka pop-rockowo-danceowa z żywym riffem gitary i słodkim brzmieniem saxu Kennego G. a czasami lekko jazzującym odjazdem.

Zapewniają  świetne brzmienie, rozrywkowy klimat i zawodowe podejście do tematu.

Zajmują  się oprawą muzyczną wesel, bali, festynów, studniówek, koncertów i bankietów. Grają muzykę bardzo różnorodną, mogą takze przygotować kilka utworów na specjalne życzenie!

W ofercie mają ponad 300 utworów. 

 

Surdut

Surdut to zarówno grupa przyjaciół, jaki i grupa młodych, ambitnych i odpowiedzialnych muzyków, którzy jedną ze swych dróg muzycznych odnaleźli w tym sekstecie.

Dlaczego SURDUT? Cechuje ich wysoka kultura osobista, elegancja, szyk oraz wyważone działania i przemyślany repertuar. Większość z nich ma doświadczenie w innych projektach zespołów eventowych, natomiast każdy z nich ma doświadczenia na scenie.

Są urodzoni do muzyki, kochają to co robią, nie wyobrażają sobie życia bez niej, a nawet pojedynczego dnia. 

Ich cechą ? jak dobrze uszytego surdutu ? jest elastyczność, kultura pracy i poziom godny Państwa święta, imprezy czy innego eventu.

 

FreeDay Cover Band

Zespół FreeDay obejmuje oprawę muzyczną wesel, dancingów,
studniówek, bankietów, imprez firmowych itp.
Zapewniają Państwu: profesjonalizm i doświadczenie,jakość usług na najwyższym poziomie bogaty repertuar zarówno dla starszej jak i młodszej publiczności.
Zagrają dla Was na :
instrumentach klawiszowych,gitarze, akordeonie,perkusjii,saksofonie,gitarze basowej.

Zespół Obsession

Zespół posiada w swoim repertuarze szereg super przebojów począwszy od lat 60?,70?oraz 80?90’ubiegłego stulecia, aż po utwory zupełnie współczesne
zarówno w tradycyjnych jak i nowoczesnych aranżacjach.

Podchodzą do pracy w sposób profesjonalny.
Dbając o wysoki poziom artystyczny, starają się pracować nad utworami
w sposób wnikliwy i dokładny,uaktualniać repertuar na bieżąco, a także pracować na sprzęcie najwyższej klasy renomowanych firm tak, aby klient mógł świetnie się bawić w komfortowych dla siebie warunkach.

Ciekawy skład wokalno – instrumentalny zespołu,gitara,saksofon,klawisze,
klarnet,perkusja.
Posiadają również własny zawodowy sprzęt oświetleniowy.

Kapitalna Kapela Kapelusze

Kapitalna Kapela ?KAPELUSZE? to czwórka muzycznych wariatów, którzy dokładnie wiedzą czego chcą, a co więcej ? czego chce publiczność. Ta bowiem, nawet najbardziej wymagająca,
jest zawsze inspiracją i motywatorem dla muzyków do stworzenia najlepszego  klimatu jaki tylko jest możliwy.

Wszyscy są wykształceni muzycznie.
Muzyka jest ich pasją, więc niczym innym już się nie zajmują.
Regularnie spotykają się na próbach, co powoduje, że są zgrani.
Potrafią  zagrać całą resztę gatunków muzycznych (pop, rock, funk, standardy jazzowe, ludowe przyśpiewki ? repertuar polski i zagraniczny).

Zespół 3 i pół

Skład zespołu tworzy czworo muzyków, absolwentów Akademii Muzycznej, Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz wokaliści Teatru Rozrywki w Chorzowie. Ich doświadczenie, gruntowne przygotowanie muzyczne, zaangażowanie w pracę i otwartość na nowe pomysły gwarantują wyśmienitą zabawę odbiorcom wszystkich pokoleń.

Bogaty, zróżnicowany repertuar, energetyczne oraz profesjonalne wykonanie sprawia, że każda impreza z nami jest udana i ma swój niepowtarzalny klimat.
Obsługują wszelkie imprezy okolicznościowe i młodzieżowe.
Oferują również program koncertowy złożony z przebojów i coverów.