Oferta znanych zespołów disco-polo

Boys

Boys – polski zespół muzyczny disco polo istniejący od 1990. Muzyka zespołu zmieniała się na przestrzeni ostatnich lat. Grupa stopniowo odchodziła od typowego disco polo w kierunku muzyki dance. Zespół zdobył sześć platynowych płyt i dwie złote.

Piękni i Młodzi

Piękni i Młodzi – polski zespół muzyczny grający muzykę z pogranicza disco polo, dance i pop-rock, założony w 2012 przez Magdalenę i Dawida Narożnych oraz Daniela Wilczewskiego.

MEJK

MEJK tworzą dwie charyzmatyczne i nietuzinkowe osoby.
Swoje początki zespół datuje od 1999 roku.
Obecny skład stanowią Elwira i Mariusz oraz ich tancerze.

 POWER PLAY

Żywe instrumenty towarzyszące im podczas koncertów sprawiają, że muzyka w ich wykonaniu to niepowtarzalny styl, doskonałość dźwięku i nowoczesnych brzmień, a każda impreza z udziałem POWER PLAY  to niesamowite przeżycie i gwarancja dobrej zabawy, która na długo pozostanie w pamięci.

Twórcy takich hitów jak ?Zawsze coś (oj tam oj tam?, ?Co ma być to będzie? czy ?Lubisz to Lubisz? Power Play to bez wątpienia jedna z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd polskiej sceny muzyczno-rozrywkowej, zdobywcy wielu nagród na Ogólnopolskich festiwalach muzyki disco polo & dance.

 CZADOMAN

CZADOMAN to wokalista z wieloletnim doświadczeniem na scenie muzyki rozrywkowej.
Od niedawna tworzy rewolucję w polskiej muzyce tanecznej.
Każdy jego występ to niepowtarzalne wydarzenie, które dostarcza niezapomnianych wrażeń i emocji! Podczas koncertów wraz z tańczącymi u jego boku modelkami doprowadza publiczność do szaleństwa w rytmie dance!

 FREAKY BOYS

Zespół Freaky Boys powstał w 2011 roku.
Początkowo grupa bawiła publiczność swoimi występami w dwuosobowym składzie, prezentując swoje dance-owe utwory. Nagrywali wówczas piosenki w języku angielskim, współpracując z wokalistkami z całej europy. Największy sukces w tamtym czasie odniosła piosenka pod tytułem ?Take me away?. Po pewnym czasie zdecydowali nagrywać piosenki po polsku.
Po czym skomponował utwór ?Do białego rana? przy współpracy ze swoim przyjacielem i mentorem Bartkiem, liderem zespołu d-bomb.

Utwór ?Do białego rana?, który obecnie ma już ponad 45 milionów wyświetleń w serwisie YouTube, okazał się mega hitem i podbił serca słuchaczy ciągnąc za sobą rzesze fanów.

Freaky Boys słyną również z doskonałych przebojów takich jak: ?Ja będę kochał Cię?, ?Chciał bym się zakochać w Tobie? czy też ?Ona nosi D?, który ostatnio osiągnął 20 milionów odsłon na YouTube.

Grupa porywa fanów na swoich koncertach w kraju i za granicą. Towarzyszą im również spektakularne efekty specjalne! Kto jeszcze nie widział, koniecznie musi przeżyć niesamowite show, które wykonuje zespół Freaky Boys!

MIG

Zespół Mig tworzy czwórka rodzeństwa Dorota, Marek, Krzysiek  i  Sławek Gwiazdowscy. Grupa pochodzi z miejscowości Pruszkowo k. Płońska . Za oficjalną datę powstania zespołu uznaje się rok 2000 kiedy to ukazała się pierwsza autorska piosenka ? Czy to prawda? ( Co Ty mi dasz ) . Dwa lata później zespół wydał pierwszą debiutancką kasetę o tym samym tytule ?Czy to prawda ? a na niej 12 utworów . Trzeba podkreślić, że w pierwszych latach istnienia duży wpływ na twórczość zespołu miała legendarna grupa Top One .

Kolejne lata Gwiazdowscy sukcesywnie tworzyli własne autorskie utwory, dodając do nich żywe instrumenty takie jak saksofon . W większości  autorem słów i muzyki jest wokalista Marek.
W roku 2009 światło ujrzała płyta zespołu wydana przez firmę Vanila Records pt. Wróć do mnie. Utwór ?Jej dotyk ? znajdujący się na tej płycie został zaprezentowany przez zespół na Ogólnopolskim Festiwalu w Kobylnicy i tam w głosowaniu publiczności osiągnął tytuł Hitu lata 2012 .

 D-BOMB

TOP GIRLS

Zespół Top Girls tworzą trzy ambitne i uzdolnione wokalnie dziewczyny: Paula Karpowicz, Justyna Lubas oraz Angelika Żmijewska. Wokalistki pochodzą z trzech różnych części Polski: Białystok, Rzeszów i Działdowo. Grupa osiągnęła popularność dzięki utworom: ,,Mleczko? , ,,Czeski film?, ,,Jeszcze tego nie wiem?, ,,Dziś zatańcz ze mną?. Ponadto dziewczyny zrealizowały duet z zespołem Extazy do klubowego hitu ,,Sexi bomba? oraz nagrały romantyczną balladę pt. ,,Barwy uczuć? wspólnie z Marcinem Millerem z zespołu Boys.

EXTAZY

Zespół EXTAZY powstał w 2009/10 r., lecz jego korzenie sięgają daleko wstecz. Lider, Kamil Chudziński, niegdyś członek formacji STARS, występował z ową grupą przez dobrych kilka lat koncertując w całej Polsce. Z formacją STARS rozstał się w roku 2007, a następnie razem z Damianem Staniszewskim założył grupę pod nazwą MATRIX. W tym okresie powstała znakomita piosenka pt. “Tak jak pierwszy raz”, która osiągnęła ogromny aplauz słuchaczy. 

FISHER

Fisher Music ? to artysta obecny na rynku muzyki disco od 2008 roku.

Kawałki zdobyły już wielomilionowe odsłony serwisu YouTube!
Podczas koncertów Piotra, publiczność śpiewa od samego początku do końca. Zapraszając tego wykonawcę, gwarantujemy solidną dawkę dobrej zabawy, nie tylko dla koneserów muzyki tanecznej.

EXAITED

Exaited – autorski projekt muzyczny Agnieszki Drewnickiej i Tomasza Sidoruka utrzymany w nowoczesnych, tanecznych rytmach dance i disco polo.

Pierwszy oficjalny singiel – “Nie chcę” wydany w roku 2006 to autorska propozycja i początek przygody ze sceną muzyczną.
W 2008 roku zespół zmienił profil na anglojęzyczny, podpisał kontrakt z wytwórnią Camey i zadebiutował na scenie wielkiej imprezy Radia Eska “Hity na Czasie” w Białymstoku z singlem “We Can Dance”. Utwór powstał przy wspólpracy z Alchemist Project i już po krótkim czasie okazał się letnim hitem pozostając w czołówce list radiowych m.in gorącej dwudziestki radia Eska czy Planeta Fm.

 SKANER

Zespół SKANER pojawił się na scenie muzycznej w 1993. Były to bardzo ciekawe czasy. Muzyka ?chodnikowa? zmieniła nazwę na ?disco polo?, a ja po rozstaniu z grupą BOYS, którą założyłem kilka lat wcześniej, zostałem liderem i wokalistą zespołu – SKANER. W połowie lat 90?tych nasze piosenki śpiewała już cała Polska. Wkrótce na fali tej popularności pojawiły się audycje radiowe i programy telewizyjne. SKANER i inne zespoły z firmy fonograficznej Green Star, można było oglądać w TV Polsat w programie ?Disco Polo Live?, gdzie w pierwszym emitowanym odcinku 3.02.1996 zaprezentowano teledysk do piosenki ?Nadzieja?. To był strzał w dziesiątkę. W 1996 roku odbył się Pierwszy Festiwal Muzyki Disco Polo, gdzie wywalczyliśmy najważniejszą nagrodę GRAND PRIX.

 

 

 CLIVER

Zespół CLIVER powstał w sierpniu 2002 roku w Ciechanowie. Założycielem grupy jest Cezary Hajdacki, gówny twórca muzyki, tekstów oraz aranżacji piosenek. Pierwotnie zespół tworzyli: Cezary Hajdacki i Dariusz Szczepański. Pół roku później dołączył do nich Arkadiusz Spociński, a w 2005 roku jego szeregi wsparł Jarosław Szmigielski. Dobór imion jest czystym dziełem przypadku (Czarek, Darek, Arek, Jarek), dzięki czemu nie trudno zapamiętać tego składu.

 Grupa CLIVER zaistniała na rynku muzycznym dzięki udziałowi w castingu zorganizowanym przez zespół WEEKEND w 2006 roku. Ich zmagania zostały zarejestrowane w programie ?Uwaga. Kulisy sławy? emitowanym przez stację TVN. Właśnie w tym czasie powstała piosenka ?Chodź kochanie (reaktywacja)?, której słowa i muzykę napisał Cezary Hajdacki (pierwsza wersja: ?Chodź kochanie (odstaw wszystko)?) pod korektą Radosława Liszewskiego z zespołu WEEKEND. 

 

 

 

 BAYERA

Radek ? wokalista zespołu BAYERA debiutował w 2014 roku ze swoim autorskim materiałem. Postanowił powołać do życia swój projekt pod nazwą BAYERA co było trafieniem w przysłowiową dziesiątkę.

Niesamowity kontakt z publiką, świetny głos, miłośc do muzyki i ?zakochane? fanki to idealne połączenie które wyróżnia zespół BAYERA i stawia zespół pod względem profesjonalizmu w czołówce.

 

 

 

MILANO

Zespół Milano to jeden z czołowych nurtów polskiej muzyki tanecznej .

Grupę tworzą wokalista: Mirosław Alan Trzciński  wraz z tancerzami -Adam Bujanowski, Kamil Prokop,  Jacek Boguszewski. Formacja Milano słynie z takich hitów jak: ”Baśka Barbara”; ” O Tobie kochana”; ” Największe serce” i wiele innych. Videoklipy cieszą się ogromną populnością a utwory odtwarzanie stacjach  TV takich jak : Polo TV , Polsat oraz stacjach radiowych.

 

BASTA

Basta ? według większości jej fanów, to nowa Królowa Disco Polo. Eva Basta to właśnie ona cieszy się obecnie największą popularnością. Znana jest nie tylko z tego, że jest znana, ale ? dzięki artystycznym dokonaniom. Swoją przygodę z muzyką rozpoczęła w zespole Viper, a następnie zasiliła szeregi formacji Focus, gdzie występowała jako tancerka i choreografka. W 2008 roku artystka postanowiła spróbować sił jako wokalistka i z tej potrzeby zrodził się zespół BASTA.

W krótkim czasie powstały teledyski. Zespół otrzymał nagrodę ?Debiut Roku? na Festiwalu w Ostródzie. Wobec tak szybko rozwijającej się kariery Eva w roku 2009 wydał debiutancki album pt. ?I BASTA?. Z czasem piosenkarka jeszcze bardziej rozwinęła swoje skrzydła i została prowadzącą takich programów telewizyjnych jak ?Discostacja Kulisy?, ?Hity na zawsze?, ?Shortcut Disco Polo?, ?Slide show?, czy w 2013 roku ?Mistrz Kierownicy, najszybszy kierowca disco?. Popularność zespołu rosła a znakiem rozpoznawczym Basty były duże koncertowe występy muzyczno-taneczne. Basta smak wielkiego sukcesu poczuła w 2011 roku, po wydaniu utworu ?Malyna? razem z Marcinem Millerem z zespołu Boys. Jako pierwsza kobieta stworzyła wyśmienity duet z wokalistą grupy BOYS.

ETNA

Etna, właśc. Joanna Kaczanowska z domu Kurnicka – polska piosenkarka muzyki disco polo.