Oprawa artystyczna: Mistrzostwa Świata Juniorek

Studio taneczno- akrobatyczne ACTIVIO

Nasze Studio charakteryzuje się łączeniem elementów akrobatyki z różnymi technikami tańca.

Nasz zespół bierze czynny udział w wydarzeniach sportowych i tanecznych prezentując program artystyczny w choreografii akrobatyczno-tanecznej.

Power Trial- pokaz trialu rowerowego

Bartosz Ćwik – PÓŁFINALISTA 8 EDYCJI NAJPOPULARNIEJSZEGO TELEWIZYJNEGO SHOW – MAM TALENT TVN 2015 oraz Kilkukrotnego Medalisty Mistrzostw Polski w Trialu Rowerowym.

100% Samba Show

100% Samba Show to jedyny taki projekt taneczny na polskim rynku eventowym prezentujący piękno brazylijskiej samby w możliwie eleganckim wydaniu.

Tańczymy sambę z miłości, brazylijskie rytmy są naszym życiem dlatego nasze pokazy są odbierane tak pozytywnie na wszelakich wydarzeniach.

Bag Brothers

Bag Brothers to zgrany zośkowy duet stający od lat na najwyższych stopniach podium w zawodach rangi światowej. Nasza dwójka w składzie Rafał Kaleta i Arek Stanek w tym roku wygrała klasyfikacje medalową Mistrzostw Polski ex aequo wracając do domu z 4 medalami i wygranej w swoich koronnych konkurencjach.
Mamy na koncie również tytuł mistrza świata! Radzimy sobie z zośką zarówno w pojedynkę (singles freestyle), jak i w parze, czyli grze podwójnej (doubles freestyle), co umiejętnie łączymy podczas naszego show w rytmie energicznej muzyki!

Cyrk Mosaic

Pokaz grupowy: żonglerka synchroniczna, pokaz na drabinie, diabolo.

Duet cyrkowy: żonglerka piłkami, maczugami, obręczami

Red Heels

Latino dance ? specjalnie przygotowane choreografie zawierające elementy salsy, samby, rumby , cha-chy , jive-a oraz gorące rytmy muzyki latynoskiej . Połączenie zmysłowych ruchów i bogato zdobionych strojów podkreślą idealnie klimat, ujawniając Państwu niepowtarzalny wulkan energii i temperament naszych tancerzy

Pin-up- lata 40ste ? Fantastyczne show przepełnione wdziękiem oraz gracją tancerek, które wyróżniać będą rozkloszowane sukienki, piękne fryzury, ozdobne kokardy oraz charakterystyczne makijaże. Powróćmy do klimatu tamtych lat!

 

Anna Filipowska – waterbowl act

łączy piękno kobiecego ciała z magicznym podwodnym światem . Spektakl, bo tak można go nazwać, robi wrażenie na najbardziej wymagającej grupie odbiorców.

 

Carnival Stars – Samba Show

Międzynarodowy zespół taneczny ? jedyny taki w Polsce!
Zjawiskowo piękne tancerki z Meksyku, Kolumbii, Kongo, Kuby i z Czech!
Fantastyczne kostiumy i porywające choreografie!

Półfinaliści I edycji ?Got To Dance ? Tylko Taniec? TV Polsat!

Jak u Hitchcocka “najpierw trzęsienie ziemi, a potem napięcie rośnie”, czyli w pewnym momencie na sali pojawiają się bębniarze (bez zapowiedzi), zmierzają korowodem na parkiet, gdzie po zajęciu właściwych pozycji dają krótki, dynamiczny recital. Po chwili do bębniarzy dołączają tancerki samby, tańczą układ choreograficzny do muzyki na żywo. Ale to nie koniec atrakcji. W
choreografii biorą także udział zawodnicy capoeira z Brazylii. Jesteśmy
świadkami prawdziwej “Festa Brasil”, niczym podczas parady karnawałowej w Rio:
bębniarze, tancerki samby, zawodnicy capoeira. W sumie 11-13 osób na rozżarzonym
parkiecie. Artyści schodzą “ze sceny” do garderoby roztańczonym korowodem,
między gośćmi…

 

Beats Beasts

Beats Beasts to polska grupa perkusyjna, propagująca muzykę marszową. Swoje początki zawdzięcza werblowemu duetowi, w skład którego wchodzą Sylwester Malinowski oraz Bartłomiej Pająk. Ich marzeniem było stworzenie zespołu na wzór amerykańskich grup marszowych. Na początku roku 2017 Beats Beasts zadebiutowali w ośmioosobowym składzie występując w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu, gdzie spotkali się z ogromnym entuzjazmem ze strony publiczności. Kolejnym osiągnięciem grupy było nagranie klipu do autorskiego utworu 8MEN i jego publikacja na portalu YouTube