Organizacja imprez firmowych

 

Kim jesteśmy?

 

Jesteśmy zgranym zespołem tworzącym agencję artystyczną z Wrocławia. Zajmujemy się promocją artystów i kompleksową organizacją wydarzeń

? koncertów, pikników, imprez okolicznościowych, integracyjnych i eventów firmowych.

Jak działamy?

 

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i zgłosisz chęć zorganizowania imprezy firmowej, a my zajmiemy się całą resztą.

Skontaktujemy się z najlepszymi artystami, znajdziemy nietuzinkowe miejsca, wynegocjujemy atrakcyjne stawki i przygotujemy multimedialną prezentację.

Twoim zadaniem będzie jedynie wybranie elementów, które spełniają Twoje oczekiwania.

Co proponujemy?

 

Niezależnie od tego, czy planujesz jubileusz firmy, imprezę w ramach podziękowania dla zasłużonych pracowników czy z okazji intratnego kontraktu, my przygotujemy wyselekcjonowane propozycje na każde z tych wydarzeń.

  • Eleganckie otwarcie eventu przy wyjątkowych podświetlanych skrzypcach?
  • Szalone akrobacje na kole jako gwóźdź programu?
  • Tańce do białego rana przy najlepszym zespole coverowym?
  • Możemy zaproponować to i wiele więcej!

Dzięki wieloletniej współpracy z artystami, pokażemy tylko sprawdzone propozycje na najwyższym poziomie, a do tego w atrakcyjnych cenach.

Zaplanujemy wszystko w najdrobniejszych szczegółach ? od miejsca imprezy, poprzez oprawę artystyczną, aż po catering.

imprezy firmowe organizacja

 

Impreza firmowa to obecnie coś znacznie więcej niż tylko zapewnienie pracownikom atrakcji, gier zespołowych lub wieczoru z zespołem coverowym. Eventy firmowe to przede wszystkim spójna i przemyślana komunikacja, która  ma swoje uzasadnienie w strategii firmy.
Impreza firmowa to metoda do stworzenia i integrowania zgranego oraz zmotywowanego zespołu.
Imprezy firmowe organizacja – czy polegać na własnych pomysłach czy jednak zlecić to firmie zewnętrznej ? Nasz Impresariat koncertowy na codzień współpracuje z wieloma podwykonawcami, stąd łatwiej znaleźć nam odpowiednie osoby i atrakcje pod wymagania klienta. Dzięki stałym współpracom z artystami, jesteśmy w stanie wynegocjować lepszą cenę i dopilnować aby event przebiegał należycie.  Należy pamiętać, że nieudolnie przygotowana impreza może być wielką klapą a zainwestowane pieniądzę w promocję firmy czy też integrację pracowników mogą przyniesć efekt odwrotny.

Imprezy firmowe integracyjne

 

Wyjazdy i imprezy integracyjne cieszą się niezmiernie dużym powodzeniem. Imprezy firmowe integracyjne to sposób na zgrany zespół pracowników, którzy dzięki lepszemu poznaniu się na wzajem, nie tylko w środowisku pracy mają do siebie więcej  wzajemnej życzliwości.

Z „imprezami integracyjnymi” łączy się szereg przeciwstawnych skojarzeń. Jedni firmowe imprezy integracyjne utożsamiają, ogólnie mówiąc, z szaleństwem bez granic, inni natomiast dostrzegają w nich możliwość zbudowania dobrych relacji.  Oczywicie te proporcje powinny zostać zachowane, najproście uzyskać je “organizując” czas wolny w angażujące zabawy i gry zespołowe. 

Imprezy firmowe integracyjne z całą pewnością poprawiają atmosferę w pracy, a ta z kolei wyniki finansowe firmy. Dlatego wyjazdy integracyjne to po prostu dobra inwestycja, która zwraca się z nawiązką.

Dlaczego warto?

 

Organizacja imprez firmowych to wymagające zadanie, które warto przekazać w ręce specjalistów.

Potrafimy zaplanować wydarzenie niezależnie do branży firmy, wybranej okazji czy wymagań.

Zadbamy, aby uczestnicy eventu na długo zapamiętali to wydarzenie i nie mogli doczekać się kolejnego.