Organizacja imprezy na 40 lecie przedszkola

MultiFun

Przedstawiamy nasze propozycje urządzeń rekreacyjnych i 2 animatorek, które przeprowadzą dzieciaki przez szereg zabaw, w tym malowanie buziek.
Posiadamy niezbędne atesty, koszulki obsługa dla naszych pracowników, plastikowe pachołki by zabezpieczyć niebezpieczne miejsca związane z montażem urządzeń.

W razie potrzeby możemy zaoferować również agregat prądotwórczy w razie braku zasilania.

Możemy również zaproponować mała gastronomie ( wata cukrowa, popcorn, nachosy).

Animatorka Karolcia

Zamek dmuchany skakaniec standardowy o wymiarach ( 4m szeroki* 5m długi * 3,20 wysoki) oraz maszyny do waty i popcornu oraz dojazd do państwa. Maszyny i zamek są na prąd więc potrzebny będzie dostęp do prądu.

Klauni z Centrum Europy

Program animacji scenicznych dla dzieci.
Program interaktywny prowadzony przez parę Klaunów – Dzabągów, którzy w sposób dowcipny, żartobliwy wywołują uśmiech na twarzach największych smutasów. Przepełniony grami, konkursami i tańsami angażuje całe rodziny, pozwalając na integracje i wspaniałe rodzinne wspomnienia.
W programi przewidziane:
– profesjonalne nagłośnienie
– tuby z konfetti
– skrzynia z nagrodami
– fetiwal baniek mydlanych
– gry, zabawy, konkursy z nagrodami
– mini disco
– modelowanie balonów
– świecące bransoletki
– dmuchana maskotka

Radosław Mata

– Animatorka: (usługa konferansjerska, wspólna rozgrzewka taneczna, konkursy: taniec na gazetach, zabawy z hula hopem, limbo, przeciąganie liny, wyścigi w workach, wspólna nauka tańca, zabawy z balonami i inne animacje)

– Koncert zespołu Kosmokwaki ? 1h minut ( 3 pluszaki około 2m wysokości ) zabawa z Kosmokwakami w pociąg po różnych krajach świata

– Wytwornica baniek mydlanych

– Zdjęcia z Kosmokwakami

– Malowanie buziek

– Oprawa muzyczna

– Organizacja olimpiady sportowej dla przedszkolaków + dyplomy

Mrucon Group

O nas

MruCon Logistic organizuje rocznie kilkadziesiąt pikników dla firm oraz instytucji samorządowych. Realizujemy projekty zgodnie z wytycznymi klienta, ale przede wszystkim na podstawie doświadczenia naszego kreatywnego zespołu. Oferujemy szeroki wachlarz atrakcji, które skierowane są do każdej grupy docelowej. Dla nas najważniejsze są miłe opinie po evencie, bo tylko to odzwierciedla stan przeprowadzonej imprezy. Wyróżnia nas to, że klient wraca. Stała współpraca to korzyść również dla Państwa, ponieważ macie pewność jakości usług oraz dobry kontakt z partnerem. Dla MruCon Logistic nie ma rzeczy niemożliwych.

Fotorelacja

Fotoreporterem będzie osoba współpracująca z naszą firmą od lat. Kilkuletnie doświadczenie i pasja sprawią, że zdjęcia z Państwa imprezy doskonale oddadzą klimat wydarzenia.

?200 obrobionych zdjęć

?Przekazanie zdjęć w formie cyfrowej

Fotobudka

Fotobudka pozwala na wykonanie nielimitowanej ilości zdjęć w zabawnych pozach i przebraniach. ? Spersonalizowane gadżety; ? Możliwość natychmiastowego udostępniania zdjęć w galerii on-line: istnieje możliwość utworzenia wirtualnego albumu uczestników imprezy; ? Opcjonalnie: branding ścianki maszyny w logo/zdjęcie firmowe; ? Oprogramowanie daje szansę na umieszczenie loga na każdym wydrukowanym zdjęciu w cenie wynajmu fotobudki.

Popcorn

Stanowisko ze zdrowym popcornem, bez limitu porcji, przez całość spotkania! Dzięki naszym maszynom do popcornu, będziemy mieli możliwość przygotowania smakowitej prażonej kukurydzy dla dużej ilości uczestników.

? Nielimitowana ilość porcji.

? Do wyboru popcorn naturalny i solony.

? 2 stanowiska.

Wata cukrowa

Stanowisko z uwielbianą przez dzieci watą cukrową, bez limitu porcji, przez całość spotkania! Nic tak nie cieszy dzieci, jak możliwość uformowania własnej puszystej kuli z cukrowej waty, do tego w wybranym przez siebie kolorze! Wszystkie mieszanki zawierają wyłącznie naturalne składniki. Nielimitowana ilość porcji. ? Atrakcja dostępna przez cały czas trwania eventu. ? 2 stanowiska.

Namiot matki z dzieckiem

Podczas imprezy wyznaczymy specjalną strefę, gdzie rodzice będą mogli przewinąć lub nakarmić dziecko. Wyposażony w niezbędne meble, kuchenkę mikrofalowa oraz przewijak. ? Osłonięte miejsce (namiot).

Zabawy

MEGA JENGA

Tej zabawy chyba nie trzeba już nikomu przedstawiać. W ostatnich latach drewniane klocki biją rekordy popularności i grają nimi dzieci, rodziny oraz dorośli. Przenosimy grę w plener, a klockom nadajemy dużego rozmiaru! Zasady bez zmian, nadal należy precyzyjnie układać klocki, aby nie strącić konstrukcji wieży!

MEGA TWISTER

Mega twister ? gigantyczna wersja popularnej gry Twister. Nawet 10 osób może jednocześnie uczestniczyć w zabawie. Matę do gry o wymiarach 4m x 3m rozkładamy na płaskiej powierzchni. Jedna osoba jest sędzią ? kręci strzałką i wywołuje ruchy np. ?prawa ręka na czerwone?. Należy pamiętać, że na jednym kółku może być tylko jedna stopa lub ręka. W czasie kolejki wolno się ruszyć tylko raz, nie wolno się ruszać pomiędzy swoimi kolejkami. Nie wolno opierać się łokciami ani kolanami! Ostatnia osoba, która stoi wygrywa!

MASKOTKA

Jednym z Uczestników imprezy będzie gigantyczna maskotka, która chętnie weźmie udział we wszystkich zabawach z najmłodszymi uczestnikami.

STREFA DZIECKA

To tutaj nasi artyści pomalują twarze dzieciom w zwierzęce, bądź fantazyjne wzory. Nasz animator zadba o dobrą zabawę wszystkich małych uczestników podczas atrakcji ruchowych i zabaw z Chustą Klanza. Ponadto cyklicznie co godzinę obywać się będą warsztaty i pokazy wielkich baniek mydlanych.

OGROMNE KOLOROWANKI

Podczas eventu przygotowane zostaną 2 sztalugi z różnymi kolorowankami. Nasz animator-artysta pomoże stworzyć wielkoformatowy obraz będący dziełem wszystkich uczestników. To idealna pamiątka z imprezy dla firmy, która może stać się elementem dekoracji w Państwa siedzibie.

WIELKIE BAŃKI MYDLANE

Chmara maleńkich baniek szybujących w powietrzu i mieniących się kolorami tęczy stanowi spektakularne widowisko. Pokaz olbrzymich baniek mydlanych rozpromieni dziecięce buzie. Wielkie, kolorowe bańki zachwycają nie tylko tych małych uczestników zabawy! ? Co godzinę warsztaty puszczania baniek mydlanych dla maluchów,

MODELOWANIE BALONÓW

Obowiązkowo wszystkim pociechom wręczymy balonowego zwierzaka – wzór dowolny. Na wręczaniu się nie skończy, dzieciaki same będą mogły nauczyć się modelować proste figury. Balonowe warsztaty pod opieką animatorów to z pewnością nie lada gratka dla maluchów!

MALOWANIE BUZIEK

Dzięki utalentowanym animatorom ? artystom, Państwa pociechy przejdą metamorfozę i zmienią się nie do poznania. Wymyślne motywy ozdobią ich zadowolone buzie przeistaczając dzieciaki w egzotyczne zwierzaki, superbohaterów i ulubione postaci z bajek. Korzystamy z najwyżej jakości farb hipoalergicznych!

BRAMKA CELNOŚCIOWA

Wyśmienita atrakcja dla osób w każdym wieku! Bramka umożliwi przeprowadzenie konkursu, który sprawdzi zdolności piłkarskie uczestników i zapewni im fantastyczną zabawę. Nad przebiegiem i bezpieczeństwem rozgrywek czuwać będzie nasz zaangażowany animator.

Dmuchańce

DMUCHANA ZJEŻDŻALNIA

Dynamiczna zabawa, która pozwoli Państwa pociechom wyżyć się ruchowo: wspinać, pozjeżdżać i poskakać na bezpiecznym dmuchanym sprzęcie, to nie lada gratka dla maluchów, jak i starszych dzieci. ? Najwyższa zjeżdżalnia, wśród naszych dmuchańców ? długość slide?u 9m!!! ? Dzieci będą mogły korzystać z atrakcji wielokrotnie, będą wpuszczane w grupach (maksymalnie 10-osobowych) po 5 minut. ? Wymiary zamku 4m szerokości, 9m długości, 7m wysokości. ? Wszystkie urządzenia posiadają certyfikaty bezpieczeństwa CE.

TOR PRZESZKÓD

Doskonała okazja, by urządzić konkurencje sprawnościowe dostosowane do wieku uczestników wydarzenia! Ciekawe przeszkody pozwolą na chwilę beztroskiej i bezpiecznej zabawy. Każdy z dzieci stanie przed zadaniami wymagającymi sprytu i szybkości. Aktywność idealna dla dzieci w przedziale wieku 2 do 6 lat. Zabawa odbywać się będzie pod opieką doświadczonego animatora. ? Wszystkie urządzenia posiadają certyfikaty bezpieczeństwa CE. ? Wymiary toru przeszkód 4m szerokości, 6m długość, 3m wysokości. ? Dzieci będą mogły korzystać z atrakcji wielokrotnie, będą wpuszczane w grupach (maksymalnie 10-osobowych) po 5 minut.

ZAMEK DMUCHANY

Atrakcja, która zachęci do zabawy wszystkie dzieci. Atrakcyjny wygląd dmuchańca sprawią, że najmłodsi chętnie spędzą w nim czas. Aktywność idealna dla dzieci w przedziale wieku 2 do 6 lat. Zabawa odbywać się będzie pod opieką doświadczonego animatora. ? Wszystkie urządzenia posiadają certyfikaty bezpieczeństwa CE. ? Wymiary zamku 4m długości, 4m szerokości, 3m wysokości. ? Dzieci będą mogły korzystać z atrakcji wielokrotnie, będą wpuszczane w grupach (maksymalnie 8-osobowych) po 5 minut.