Pierwsze propozycje zespołów disco-polo na Dożynki 

D-BOMB

MaxxDance

Młodzi, energiczni, pełni nowych pomysłów, odzwierciedlają nowe oblicze disco-dance.

Od 2008 roku tworzą zgrany bardzo energetyczny i nowoczesny duet na polskiej scenie muzycznej. Zespół ma na swoim koncie już dwa albumy płytowe: ?Wszystko co w nas? oraz ?Niepokonani?, z których pochodzą bardzo energiczne hity: ?Żar miłości?, ?Wszystko co w nas?, „Ciebie mi trzeba”, Chodź skarbie?, ?Baw się razem z nami?, ?Nie zrozum mnie źle? czy „Dziewczyno nie kłam”, które w dalszym ciągu podbijają parkiety wszystkich klubów muzycznych, nie tylko w całej Polsce.

 BREXIT BOYS

Brexit Boys to zupełnie nowa jakość polskiej muzyki tanecznej.Disco dance i Disco polo to nurty w których odnajdują się wyśmienicie.Twórcy nowego stylu którym pragną zarazić fanów. Ich energia sceniczna porywa tłumy do tańca !

 Claudie

 FREAKY BOYS

Zespół Freaky Boys powstał w 2011 roku.
Początkowo grupa bawiła publiczność swoimi występami w dwuosobowym składzie, prezentując swoje dance-owe utwory. Nagrywali wówczas piosenki w języku angielskim, współpracując z wokalistkami z całej europy. Największy sukces w tamtym czasie odniosła piosenka pod tytułem ?Take me away?. Po pewnym czasie zdecydowali nagrywać piosenki po polsku.
Po czym skomponował utwór ?Do białego rana? przy współpracy ze swoim przyjacielem i mentorem Bartkiem, liderem zespołu d-bomb.

Utwór ?Do białego rana?, który obecnie ma już ponad 45 milionów wyświetleń w serwisie YouTube, okazał się mega hitem i podbił serca słuchaczy ciągnąc za sobą rzesze fanów.

Freaky Boys słyną również z doskonałych przebojów takich jak: ?Ja będę kochał Cię?, ?Chciał bym się zakochać w Tobie? czy też ?Ona nosi D?, który ostatnio osiągnął 20 milionów odsłon na YouTube.

Grupa porywa fanów na swoich koncertach w kraju i za granicą. Towarzyszą im również spektakularne efekty specjalne! Kto jeszcze nie widział, koniecznie musi przeżyć niesamowite show, które wykonuje zespół Freaky Boys!