<a href="//pdfcrowd.com/url_to_pdf/">Save to PDF</a>

Propozycje artystycznej oprawy podczas konferencji w Toruniu

Pokaz harfy laserowej

All that jazz:
Great Gatsby, charleston 

kolorowe emocjonujące show taneczne, w pięknych strojach, wykonane przez zawodowe tancerki (i na życzenie tancerzy). Do wyboru jest wiele tematów pokazów i wspólnych zabaw tanecznych oraz konkursów

W cenie max 3 wyjścia – jeśli to sam taniec to 3x 10 minut jeeśli taniec + animacje dla gości to 3x 20-25 minut programu.

Imagination Magic

MikroMagic? to połączenie 15 lat doświadczenia pracy z publicznością, efekty udoskonalane pod okiem mistrzów iluzji z całego świata w kat. iluzji stolikowej oraz niebanalne, starannie dobrane triki. Cała magia dzieje się tuż przed oczami widzów – na wyciągnięcie ręki, najczęściej – w dłoniach widzów! Pożyczona i podpisana przez widza moneta wygina się w JEGO dłoni, pokazujemy jak znaleźć kartę za pomocą zmysłu smaku, w ciągu zaledwie sekundy moneta teleportuje się z dłoni iluzjonisty do dłoni widza oraz moneta iluzjonisty zmienia się w telefon widza, który cały czas był schowany w kieszeni ? to tylko kilka trików z szerokiej gamy efektów, które znajdują się w ,,MikroMagic?. Czarujemy dosłownie ze wszystkim, każdym przedmiotem codziennego użytku ? karty, monety, długopisy, papierosy, chusteczki, pierścionki i wiele, wiele więcej!

Drumbastic

Czas trwania występu do ustalenia ze scenariuszem imprezy. Zazwyczaj gramy od 5 do 15 min w jednym secie (ilosc setow do ustalenia) W trakcie wystepu mozemy poprowadzić profesjonalna animację taneczna z muzyką na żywo, poniewaz w zespole mamy zawodowych tancerzy.

Tworzymy fuzję wielu gatunków pochodzących wprost z tętniącej energią brazylijskiej samby oraz innych gorących rytmów latynoamerykańskich. Punktem odniesienia jest dla nas także współczesna muzyka rozrywkowa. Stawiamy na różnorodność, która znajduje swoje oparcie rytmach funku czy drum?n?bass. Używamy do tego tradycyjnych brazylijskich instrumentów takich jak: surdo, tamborim, repinique, chocalho, ganza, agogo, caixa czy cow-bell.

Jako zespół dajemy zastrzyk energii, która porywa! Naszą misją jest dzielenie się pozytywną wibracją, wyrażoną w nieskrępowanym niczym rytmie. Ta różnorodna fuzja, przepełniona pasją i radością grania tworzy naszą tożsamość.

Podstawową zaletą zespołu jest to, że jesteśmy mobilni.

Grając na bębnach mamy możliwość przemieszczania się,
tańczenia i wykonywania choreografii.

Dancing Models

 

Pokazy są w klimacie gorących rytmów latino-amerykańskich.

3 pokazy w wykonaniu dwóch tancerek.

Magda Paradziej

Polskie i światowe hity w niezwykłych aranżacjach w wykonaniu Finalistki  programu telewizyjnego „The Voice of Poland” i „Bitwy na głosy”  sprawią, że wieczór ten zapadnie w pamięć i pozwoli na poczucie pięknej atmosfery i magii, jaką niesie ze sobą wiosenny, letni, jesienny i zimowy czas.

Cena zawiera koszt występu artystki z pianistą wraz z obługą techniczną w tym nagłośneinie.

BLACK and WHITE dance show

Uczestnicy MAM TALENT, GOT TO DANCE, YOU CAN DANCE (Buenos Aires). 15 lat na rynku, wiele doświadczenia telewizyjnych i setki pokazów w Polsce i za granicą pozwoliły nam stworzyć  show taneczne na najwyższym światowym poziomie. Charakteryzuje nas profesionalizm i niezwykła dbałość o detale. Każdy nasz występ jest połączeniem wyszukanych i niebanalnych choreografii z umiejętnie dobranymi ewolucjami, które dodane w odpowiednim momencie muzycznym na długo zapadają w pamięci widza.

Adrian Duszak

Międzynarodowy Mistrz Niemiec Freestyle Football

Beatgirls 

Jest to występ dwóch charyzmatycznych artystek. Połączenie skrzypiec ze współczesnymi brzmieniami. W repertuarze hity muzyki pop i funk.