Propozyje wykonawców disco-polo

Zespół FoX

Polski zespół muzyczny wykonujący autorską muzykę disco polo-dance.
Utworzony został pod Kielcami w województwie świętokrzyskim przez wokalistę i lidera Dominika Feldmana w 2015 r.

?Energetyczne utwory i ich wykonanie sprawia, że nasze koncerty są niezapomniane?. Docieramy do coraz większej grupy fanów po przez przyjemne dźwięki, lekkiej i zarówno tanecznej muzyki.

Jesienią 2016 roku wokalista był gościem Ewy Drzyzgi w studiu telewizji TVN, gdzie miała miejsce premiera utworu ?Chyba oszalałem? oraz talk show z Tomaszem Niecikiem, twórcą przeboju ?Cztery osiemnastki?.

Hubert Dzikołowski – DZIKU

Zespół powstał pod koniec 2015 roku i wykonuje autorską muzykę z gatunku disco polo i dance. W skład zespołu wchodzi: wokalista oraz lider – Hubert, dwie urocze tancerki oraz DJ. Naszym celem jest przekazanie ludziom dobrej energii, zapewnienie maksimum muzycznych doznań oraz owocna współpraca z organizatorami. Każdy niezależnie od wieku znajdzie w naszych produkcjach coś dla siebie.

Fisher

Fisher Music ? to artysta obecny na rynku muzyki disco od 2008 roku.

Kawałki zdobyły już wielomilionowe odsłony serwisu YouTube!
Podczas koncertów Piotra, publiczność śpiewa od samego początku do końca. Zapraszając tego wykonawcę, gwarantujemy solidną dawkę dobrej zabawy, nie tylko dla koneserów muzyki tanecznej.

Bracia Figo Fagot

Polski zespół muzyczny założony w Warszawie przez Bartosza Walaszka i Piotra Połacia, grający prześmiewczą formę disco polo.
Muzyka wykonywana przez Braci Figo Fagot powszechnie zaliczana jest do gatunku disco polo. Piotr Połać (Figo) zaznacza jednak, że jest to miejska odmiana tego nurtu ? disco w rytmie polo. Od wiejskiego ma ją odróżniać m.in. ?skomplikowane zabiegi muzyczne, pocięta rytmika i inna estetyka?.

 

Letni Chamski Podryw

Zespół został założony w wakacje 2009 roku w Kielcach przez dwóch raperów: Macieja ?Cantona? Piotrowskiego i Dawida ?Antona? Antonkiewicza. W październiku ukazała się ich debiutancka EP-ka zatytułowana Letni, Chamski Podryw, która promowana była przez utwór ?Czinkłaczento? wyśmiewający przepych polskiego przemysłu rozrywkowego. Teledysk do utworu zyskał popularność w sieci.

W kwietniu 2010 roku premierę miał ich drugi minialbum zatytułowany Fabryka kiślu, na którym znalazły się m.in. utwory ?8 cud? i ?Pupa?. W lutym 2011 roku ukazała się debiutancka płyta długogrająca duetu zatytułowana Oranżada, koleżanki, petardy. Na płycie gościnnie pojawił się m.in. utwór ?Pałer of lof? nagrany z gościnnym udziałem Marty ?Mandaryny? Wiśniewskiej.

W listopadzie 2012 roku duet wydał swój drugi album studyjny zatytułowany Pamiętniki z wakacji. W tym samym roku raperzy wzięli udział w przesłuchaniach do czwartej edycji programu Must Be the Music. Tylko Muzyka, podczas których wykonali swój przebój ?Czinkłaczento?, jednak nie zakwalifikowali się do kolejnej rundy.