Propozycje artystów – koncert WOŚP 

 

Mundi

Mundi – od mundus- czyli świat, wszechświat, kosmos, a więc bezmiar i wolność. Z założenia artystów zespołu ich twórczość opiera się na ciągłym poszerzaniu i przekraczaniu granic, ale nie w ujęciu przestrzennym, lecz w odniesieniu do granic wyobraźni w tworzeniu i aranżowaniu muzyki. Stosunkowo nieduże instrumentarium: wokal, gitara klasyczna i kontrabas niejednokrotnie wykorzystane jest w ujmująco zaskakujący i osobliwy sposób, zachowując przy tym swoje akustyczne, subtelne brzmienie. ?Mundus? jako przymiotnik oznacza także ?czysty?, co nawiązuje do idei jaką jest szczere oddanie się sztuce i obdarowywanie innych energią wyzwoloną w trakcie dzielenia się swoim dziełem podczas koncertów. Mundi do my.

Dorota Kołodziej  czaruje głosem,
Michał Wilczyński  maluje gitarą,
Marzena Cybulka  wibruje basem.

The Spell

The SPELL to zespół muzyczny, złożony z profesjonalnych muzyków, dla których muzyka jest nie tylko zawodem, ale i ogromną pasją. Wszyscy mają wykształcenie muzyczne i duże doświadczenie sceniczne. Występują na polskich i zagranicznych estradach, współpracując z wieloma cenionymi artystami.

 Ciepły głos wokalistki w połączeniu z nietuzinkowymi aranżacjami i ciekawymi improwizacjami instrumentalistów tworzą wyjątkowy efekt. Profesjonalizm, pozytywna energia, zaangażowanie i wieloletnie doświadczenie muzyków gwarantują najlepszą oprawę artystyczną imprez.

Ania Deko

W swoim dorobku artystycznym posiada koncerty z Kamilem Bednarkiem, Beatą Kozidrak, zespołem Dżem – Uczestnictwo w wielu programach telewizyjnych typu talent show w Polsce m.in. wygrana w Bitwie na głosy -Zwycięstwo w konkursie muzycznym Rm-fm ?Ja Cię kręcę ? zakończonym wydaniem wspólnego nagrania na płycie z okazji 25 lecia Rmf fm. Finalistka The Voice 2019.
Możliwość koncertu z gitarzystą lub pianistą.

Robert Kuś- saksofonista

Absolwent Akademii Muzycznej we Wrocławiu w klasie saksofonu. Uczestnik licznych warsztatów jazzowych na arenie krajowej i międzynarodowej. Miał możliwość występować wspólnie na scenie z takimi muzykami jak Justyna Steczkowska, KAYAH, Ania Karwan czy Piotr Cugowski.

 

Występ saksofonisty jest idealnym muzycznym uzupełnieniem zarówno kameralnego przyjęcia jak i spotkania biznesowego, eventu, zapewniając odpowiedni nastrój przy standardach jazzowych i muzyce chillout.

Pavel Samokhin – trąbka

Wokalista/Założyciel i lider zespołu. Rosjanin/Kozak z Rostowa nad Cichym Donem. Gra na trąbce od 6 roku życia. Już jako dziecko wygrał wiele konkursów i zdobył mnóstwo wyróżnień muzycznych.

Ukończył Konserwatorium im.Rachmaninowa. Autor tekstów, muzyki i aranżacji utworów. Na scenie emanuje wschodnim temperamentem i niebywałą energią. Porywa serca wysokimi dźwiękami trąbki, ujmuje swoim lekko zachrypniętym głosem.

Lena Romul – wokal + saksofon

Polska piosenkarka i saksofonistka jazzowa i soulowa, kompozytorka, autorka tekstów i producentka.
Ukończyła szkołę muzyczną Ogólnokształcącą Szkołę Muzyczną I i II stopnia w Poznaniu, Akademię Muzyczną we Wrocławiu oraz Policealne Studium Jazzowe w Warszawie.

W 2009, jako pierwsza kobieta w historii, wygrała nagrodę główną podczas Międzynarodowego Konkursu ?Jazz Juniors?. W 2011 została finalistką czwartej edycji programu TVN Mam talent!.

W 2012, razem z Patrykiem Kraśniewskim (jako Jazz in Dreadlocks), zajęła trzecie miejsce na Międzynarodowym Konkursie Jazzowym w Bukareszcie.

Marcelina Kopyt

Marcelina to dwudziestopięcioletnia, niesamowicie utalentowana wokalistka zakochana w muzyce od zawsze.  

Marcelina Jest wokalistką sesyjną, śpiewa jingle radiowe, nagrywa reklamy, śpiewa w zespole Cover Banda i może poszczycić się także współpracą z wieloma DJ-ami. 

Możliwość:  wokal + pianista

In Harmony

Pod nazwą IN HARMONY kryje się duet autorski założony w 2017 r. przez wokalistkę Annę Stefańską i gitarzystę/wokalistę Jarosława Jaśkiewicza. Swoje inspiracje muzyczne czerpią z wielu gatunków muzycznych, takich jak: pop, r&b, funk, rock. Obydwoje komponują muzykę oraz piszą teksty w języku polskim oraz angielskim, a wspólnymi siłami nadają ostateczny kształt wybranym utworom.
W latach 2011-2013 występowali na statkach wycieczkowych firmy Royal Cribbean prezentując się publiczności z całego świata. Pochodzą z Radomia, ale z sentymentu do morza postanowili przenieść się do Trójmiasta, gdzie obecnie stacjonują i pracują nad swoją autorską płytą.