Propozycje artystów – Ogrody pełne muzyki

 

Infinito Quartet

Infinito Quartet– składa się z 4 pięknych a przede wszystkim utalentowanych kobiet. Posiadajających  ogromny repertuar :
Kilka  przykładów z wielu:

MUZYKA KLASYCZNA:

Lascha ch’io pianga – Haendel
Traumerei – Schumann
Cantabile – Tartini

MUZYKA FILMOWA:

Obój Gabriela (z filmu Misja) – Morricone
Lista Schindlera
Różyczka – Lorenc

ROZRYWKA

– aranżacje na kwintet:

Can’t help falling in love -Elvis
Wehikuł Czasu – Dżem
Syreny – Artur Rojek

Amok Kwartet

Amok Kwartet– są absolwentkami Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie. Ich kilkunastoletnią edukację uzupełnił udział w wielu kursach muzycznych polskich i zagranicznych, konkursach solowych i zespołowych.

Połączyła ich wspólna praca w Polskiej Orkiestrze Sinfonia Iuventus. Chciałyby zaszczepić naszą miłość do muzyki już w małych dzieciach, ale także dotrzeć do dorosłych odbiorców, pokazać im, że przy muzyce klasycznej można się wzruszyć, ale także dobrze bawić.

Wrocław Brass Quintet

Skład instrumentalny to 2 trąbki, waltornia, puzon i tuba. W skład zespołu wchodzą absolwenci wrocławskiej Akademii Muzycznej, na co dzień, grający m.in w Filharmonii Wrocławskiej. Kwartet zapewnia bogaty repertuar i ciekawe brzmienie.

Przykładowy repertuar:

? A.L. Webber  Memory z musicalu Koty

? L. Cohen   Halleluja

? D. Glover  It is you z filmu Shrek

? E. Morricone  Obój Gabriela z filmu Misja

? K. Komeda   Kołysanka Rosemary z filmu Dziecko Rosmary

? C. Burwell   Bella?s Lullaby z filmu Zmierzch

?  H. Mancini  Moon River z filmu Śniadanie u Tiffaniego

Luna Voices

Program jaki oferuje Luna Voices: 
– zespół z  pianistą/tką w repertuarze crossover
( utwory klasyczne, musicalowe, crossover) lub Złota Era Hollywood.
– duet sopranowy z pianistą, z harfą, lub Trio: Sopran, Harfa oraz skrzypce  w repertuarze crossover/lub typowo klasycznym.
– sopran plus Harfa 

Magdalena Lechowska

To jedyna Polska wokalistka mająca w swoim repertuarze takie gatunki muzyczne jak flamenco, tango argentyńskie i polskie, salsę, rancherę meksykańską, kubańskie bolera, kolumbijską kumbię i muzykę andyjską.

Nova Quartet

Zespół Nova Quartet powstał w 2005 roku, jako indywidualny projekt muzyczny artystów związanych na co dzień z orkiestrą Opery Nova w Bydgoszczy. Dzięki nieszablonowemu podejściu do muzyki klasycznej, kwartet jest regularnie zapraszany do współpracy przez polskich i zagranicznych muzyków klasycznych, jazzowych oraz rockowych. Zbierając tak różnorodne doświadczenia, zespół może zaproponować swoim Klientom niezwykłe aranżacje, które wyróżniają się doskonałym brzmieniem i realizacją. Wybór kwartetu Nova Quartet to gwarancja najwyższej jakości wykonania, oraz niezapomnianych wrażeń artystycznych. Od roku 2017 do zespołu dołączyła skrzypaczka Irena Filuś.