Propozycje artystów POP

przedział cenowy:
4.000 – 6.000 zł 

LOREM

LOREM BAND– 7 osobowy, młody zespół, który powstał na początku 2015 roku. Ich styl to szeroko pojęty pop-rock.
W roku 2015 zespół został laureatem Krotoszyńskich Talentów zdobywając wszystkie nagrody.

Wygrali konkurs na piosenkę o Krotoszynie.
W Listopadzie 2016 roku otrzymali wyróżnienie na Międzynarodowych Konfrontacjach Muzycznych w Grodkowie.
W marcu 2017 roku podczas Zimowej Giełdy Piosenki otrzymali nagrodę publiczności dzięki czemu mieli możliwość wystąpienia na Piastonaliach w Opolu.

Utwór “Liczą się chwile” przez pięć tygodni utrzymywał się na pierwszym miejscu listy przebojów w radio Sygnały.
Zaczynają pracę nad swoją pierwszą płytą, w której nie zabraknie nowej dawki pop-rockowej energii.
Ich koncerty to muzyczne widowiska pełne pozytywnej energii i poczucia humoru.
Ich występy to dla publiczności gwarancja doskonałej zabawy, zarówno w czasie imprez plenerowych, jak i koncertów klubowych.

In Harmony

Pod nazwą IN HARMONY kryje się duet autorski założony w 2017 r. przez wokalistkę Annę Stefańską i gitarzystę/wokalistę Jarosława Jaśkiewicza. Swoje inspiracje muzyczne czerpią z wielu gatunków muzycznych, takich jak: pop, r&b, funk, rock. Obydwoje komponują muzykę oraz piszą teksty w języku polskim oraz angielskim, a wspólnymi siłami nadają ostateczny kształt wybranym utworom.
W latach 2011-2013 występowali na statkach wycieczkowych firmy Royal Cribbean prezentując się publiczności z całego świata. Pochodzą z Radomia, ale z sentymentu do morza postanowili przenieść się do Trójmiasta, gdzie obecnie stacjonują i pracują nad swoją autorską płytą.

 Ada Maksymowicz

Jej autorskie kompozycje zostały docenione na licznych konkursach i festiwalach muzycznych, a polska wersja  coveru “Faded” w jej wykonaniu spotkała się z dużym uznaniem i ma już ponad półmiliona wyświelteń.

Ada supportowała takie gwiazdy jak Golec uOrkiestra, Ewa Farna, Ewelina Lisowska, Sylwia Grzeszczak Sound’n’Grace i Alicja Majewska, Cleo, Doda czy Sarsa.

 

 

Dominika Wróbel Band

Dominika Wróbel …wokalistka, razem z mężem Marcinem – gitarzystą, tworzą muzykę, która jest mieszaniną wielu stylów muzycznych .  Koncerty Dominiki i jej zespołu stanowią muzyczną mieszankę wybuchową. Ich twórczość trafia do publiczności w każdym wieku. W grudniu 2018 roku Dominika wydała debiutancki album o nazwie  Dominika Wróbel “Tysiące łez”. Zespół ma na koncie liczne występy klubowe czy plenerowe . Dominika Wróbel z zespołem promuje swoją muzykę w różnych rozgłośniach radiowych, koncertuje na bieżąco i daje poznawać sie coraz to nowszej i szerszej publiczności.

 

Kiwi

Zespół KIWI powstał jesienią 2015 roku w Zatorze. Grupę tworzą osoby z wspólną pasją do muzyki oraz jej grania. Początkowo grupa nie miała nazwy… po kilku miesiącach spotkań jeden z muzyków (obecny wtedy gitarzysta) zaproponował nazwę “KIWI”, na którą wszyscy się zgodzili. Na wiosnę 2016 roku KIWI po raz pierwszy pojawiło się na Finale Letniej Sceny Muzycznej w Zatorze, następnie w 2017 roku zespół wystąpił podczas Orawskiego Festiwalu Artystycznego (OFA) gdzie zdobył jedną z głównych nagród (Nagranie w studio). Kolejnym ważnym wydarzenie był koncert podczas Święta Miasta Zatora, zespół wystąpił przed dużą publicznością supportując Krzywą Alternatywę oraz IRĘ! W 2017 roku, zespół wygrał pierwszy etap festiwalu EMERGENZA. Następnie odbyło się kilka mniejszych letnich koncertów.

Ania Deko

W swoim dorobku artystycznym posiada koncerty z Kamilem Bednarkiem, Beatą Kozidrak, zespołem Dżem – Uczestnictwo w wielu programach telewizyjnych typu talent show w Polsce m.in. wygrana w Bitwie na głosy -Zwycięstwo w konkursie muzycznym Rm-fm ?Ja Cię kręcę ? zakończonym wydaniem wspólnego nagrania na płycie z okazji 25 lecia Rmf fm. Finalistka The Voice 2019.
Możliwość koncertu z gitarzystą lub pianistą.