Artystyczne propozycje na imprezę firmową

Konferansjer- Angelika Muchowska

Jest absolwentką studiów o kierunku Filologia Angielska zrealizowanych na Uniwersytecie Szczecińskim. Od ponad 5 lat jest związana z pracą nad wizerunkiem i promocją marki. Doradza w tym zakresie światowym liderom ale i małym, lokalnym firmom. Jej działania to nie tylko Public Relations, ale również marketing rekrutacyjny oraz praca z social mediami. Dobrze się czuje w towarzystwie ludzi.

Tina Power Band

To zespół wykonujący największe przeboje legendarnej piosenkarki Tiny Turner. Pomysłodawcą projektu jest doświadczony muzyk, saksofonista Marian Koziak, który ? wraz z pianistą Romualdem Gizdoniem ? skompletował obecny skład. Muzycy grający w tym zespole pracowali wcześniej z wieloma gwiazdami polskiej estrady, takimi jak: Zbigniew Wodecki, Dżem, Universe, Hanna Banaszak, Alicja Majewska i wielu innych. Ponadto grali oni również w słynnej Orkiestrze Polskiego Radia i Telewizji w Katowicach.

Pro Stage DJ

Jestem Dj-em i konferansjerem z 10 letnim doświadczeniem. Zajmuje się wyłącznie profesjonalnym prowadzeniem imprez okolicznościowych oraz dekoracją światłem sal.

Jeżeli szukacie dja na  na imprezę firmową, zapraszam do zapoznania się z ofertą i kontaktu.

Opium Cover Band

Występy O.P.I.U.M. realizowane są w oparciu o bogaty repertuar własny i coverowy, obejmujący ponad 200 pozycji polskich i zagranicznych hitów muzyki rozrywkowej o różnorodnej stylistyce. Dobór repertuaru dostosowywany jest do preferencji klienta, charakteru imprezy oraz atmosfery panującej na parkiecie. O.P.I.U.M. dysponuje profesjonalnym sprzętem estradowym, dotyczy to instrumentarium, jak i nagłośnienia oraz oświetlenia. System ten dostosowywany jest do wymogów konkretnej imprezy i sprawdza się zarówno w przypadku imprez mniejszych oraz tych organizowanych na większą skalę.

Beti & Bobass

Beti & Bobass to para przyjaciół tworząca firmę pod tą samą nazwą, która działa od lipca 2016 roku. Ich działalność to głównie produkowanie i nagrywanie muzyki oraz działalność artystyczna. Beata Beti Bełtowska to wokalistka o mocnym i charakterystycznym wokalu. Absolwentka szkoły muzycznej I i II stopnia w Stalowej Woli, autorka muzyki i tekstów. Kuba “BOBASS” Wilk – multiinstrumentalista, głównie basista i kontrabasista, aranżer, realizator dźwięku w studiu Chabakoovka, gra głównie jazz i funk.

Blues Shoes

Zespół BLUES SHOES to 6-osobowa grupa nie tylko muzyków ale też przyjaciół! Wszyscy gramy z pasji dla muzyki i zawsze staramy się zapewnić oprawę muzyczną na najwyższym poziomie. Naszym atutem jest łatwość nawiązywania kontaktu z publicznością oraz bogaty repertuar, który potrafi zadowolić publikę w każdym przedziale wiekowym. W repertuarze posiadamy wiele gatunków muzyki zarówno polskiej, jak i zagranicznej, którą wykonujemy wyłącznie na żywo.

Krakersi

Czwórka profesjonalnych muzyków oferuje Wam sporą dawkę muzycznej energii! Pasja, wieloletnie doświadczenie sceniczne, muzyka grana 100% na żywo. ?Nie głaszczemy instrumentów? – tak o nas mówią… To prawda, bo robimy to, co kochamy i to czuć w naszym graniu.

HAZES

Grają covery klasyki polskiego rocka, ale w czasie koncertu pojawiają się również ich autorskie numery. Na track liście znajdziemy m.in. hity zespołów Maanam, Wilki, Hey, Kult, Dżem, ONA, Daab, Róże Europy.