Propozycje artystyczne – Pałac Mała Wieś 07.06.2020

Kabarety

Kabaret Skeczów Męczących

Kabaret Skeczów Męczących – polska grupa kabaretowa, powstała na początku roku 2003 w Kielcach. Prowadzili autorski teleturniej kabaretowy „Kabaretożercy” nadawany jesienią 2010 w TVP2.

Kabaret Nowaki

Kabaret Nowaki – kabaret z Zielonej Góry, utworzony w 2007 roku. Obecnie w kabarecie Nowaki występują: Adrianna Borek, Tomasz Marciniak oraz Kamil Piróg.

Kabaret K2

Kabaret K2 – polski kabaret powstały w Zielonej Górze w 2012 roku. Jego członkowie – Michał Zenkner i Bartosz Klauziński współtworzyli formacje Babeczki z Rodzynkiem i Hlynur

Andrzej Grabowski 

Andrzej Piotr Grabowski – polski aktor teatralny i filmowy, artysta kabaretowy oraz wokalista.

Kabaret Ciach

Kabaret Ciach – kabaret założony zimą 1994 roku przez Tomasza Kowalskiego, Zbigniewa Gawrońskiego, Mariusza Matysika, Adama Magiera, Małgorzatę Czyżycką i Janusza Rewersa – wówczas studentów ówczesnej Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Zielonej Górze

Kwartet Obsession

KWARTET OBSESSION tworzą absolwentki Uniwersytetu Muzycznego im. F.Chopina w Warszawie: Kamila Szalińska-Bałwas, Agnieszka Kłosiewicz, Aleksandra Świdzińska oraz Justyna Meliszek.

Kwartet z początku miał charakter klasyczny i powstał z miłości do muzyki, jednak szybko się okazało, że pomimo poważnego repertuaru każda próba odbywa się w atmosferze swobodnego żartu, zaś pierwsze wspólnie zagrane koncerty nadały kierunek w kontakcie z publicznością.

„Sztuki Piękne” , to pełen kobiecego uroku program muzyczno-kabaretowy. 

Program zawiera najpiękniejszych utwory muzyki klasycznej jak również hity współczesnych czasów. Zatem obok Bethovena i jego „5 Symfonii usłyszą Państwo niebanalne wykonanie „Shape of you” Eda Sheerana, a wszystko przeplatane gagami, piosenkami i dowcipem. 

Codzienne kobiece obowiązki domowe, ciągła walka z dążeniem do perfekcyjnej sylwetki i oczywiście rozterki miłosne-to tematy, które Panie użyły do stworzenia swego rodzaju osobliwej terapii muzyką i śpiewem.

Kabaret z Konopi

Kabaret zawiązał się w 2004r. choć faktyczną datą urodzin jest data pierwszego występu 16.04.2005 gdzie podczas kieleckiego KOKSu zdobył pierwszą Nagrodę Publiczności. Działalność estradowa stała się pasją i sposobem na życie.

Świetny kontakt z publiką, kilkadziesiąt skeczy i piosenek. Imprezy biletowane, zamknięte, plenerowe, realizacje telewizyjne, występy charytatywne, happeningi, improwizacje i wiele innych sprawiają, że każdy występ to niepowtarzalne wydarzenie.

Kabaret QQ na Muniu

Kabaret „QQ Na Muniu” to kabaret młodego pokolenia, który wywodzi się z Lublina. Tworzy go dwóch dżentelmenów Krzysztof Więch oraz Karol Marcinkowski. Debiut kabaretu miał miejsce w 2015 roku. Wielokrotni uczestnicy największych ogólnopolskich festiwali kabaretowych, na których zdobyli miejsca na podium jak i nagrody publiczności. Jako kabaret mają za sobą wiele imprez galowych, firmowych, plenerowych oraz charytatywnych. Kabaret wystąpił na jednej scenie z wieloma gwiazdami polskiej sceny kabaretowej m.in. Kabaret Paranienormalni, Kabaret Czesuaf, Kabaret Jurki czy Kabaret pod Wyrwigroszem.