Artystyczne propozycje na imprezę firmową- Warszawa

Jerzy Kozłowski – SoloArt

 Jerzy Kozłowski jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich żonglerów. Specjalizuje się w solowych pokazach fireshow z wykorzystaniem różnego rodzaju kijów oraz unikatowych rekwizytów żonglerskich. Sztukami żonglerskimi zajmuje się od wielu lat. Brał udział w wielu pokazach oraz warsztatach odbywających się na terenie całej Polski, dzięki czemu, zdobył duże doświadczenie sceniczno-choreograficzne. Jest on artystą wszechstronnym z powodzeniem zastępującym w pojedynkę cały teatr ognia.

Jego pokazy tańca z ogniem i taniec ze światłem na długo pozostają w pamięci widzów oraz stanowią wspaniałą atrakcje i urozmaicenie niemal każdej organizowanej imprezy. Jednym z jego największych osiągnięć była kwalifikacja do półfinałów II edycji programu ?Mam Talentemitowanego w telewizji TVN. Ponadto jest on również najczęściej nagradzanym artystą polskiej sceny fireshow.

 

Wielka widowiskowość oferowanych przez niego pokazów fireshow oraz led show sprawia, że jest to idealny wybór jako główna atrakcja wieczoru podczas różnego rodzaju eventów, imprez miejskich oraz innych wydarzeń, w których konieczny jest spektakularny punkt programu artystycznego.

Wykonywane przez niego pokazy tańca z ogniem czy pokazy świetlne wzbogacane są o różnorodne efekty pirotechniczne oraz sceniczne. Przedstawienia wykonywane są w unikatowych strojach oraz z odpowiednio dobraną muzyką co w całości stwarza magiczny oraz niepowtarzalny Show. Bogata oferta pozwalają dopasować program do danego typu imprezy oraz możliwości organizacyjnych i finansowych. Pokazy tańca z ogniem oraz lightshow idealnie sprawdzają się zarówno na duże imprezy plenerowe jak również podczas kameralnych wydarzeń.

Człowiek flaga

Łukasz Świrk dwukrotny finalista programu Mam Talent. Uczestnik zeszłorocznej edycji Czesko-Słowackiego Mam Talent, w którym otrzymał 4 głosy na Tak.

Jego talent to gimnastyka powietrzna. Jest tzw. człowiekiem-flagą. Około 5 lat temu zaczął ćwiczyć flagę i różne elementy na rurze. Było to możliwe dzięki wcześniejszemu przygotowaniu poprzez kilkunastoletnie treningi wspinaczki. Ćwiczy w domu, w specjalnym pokoju treningowym, a kiedy brakuje mu miejsca na rekwizyty, to przenosi się w plener. Trenuje 2-3 razy w tygodniu po 5 godzin. Brał udział w 7. edycji ?Mam Talent!? . Ma na swoim koncie wiele osiągnięć ? w 2011 roku zdobył Puchar Świata we wspinaczce na czas. Dwukrotnie był Mistrzem Polski, a czterokrotnie zdobywcą Pucharu Polski w tej dyscyplinie. Zdobył akademickie Mistrzostwo Polski w gimnastyce. Został finalistą 7. edycji ?Mam Talent? oraz zdobywcą nagrody publiczności. W 10 jubileuszowej edycji ? Mam Talent ? wywalczył 3 miejsce swoimi powietrznymi akrobacjami .

Antoni Gorgoń- Grucha
KABARET

Antoni Gorgoń Grucha, odkrycie kabaretowe 2015 roku. Jest Laureatem wszystkich największych festiwali kabaretowych w Polsce, m.in:

– Festiwal PAKA w Krakowie
– Międzynarodowy Festiwal Kabaretowy WROCEK we Wrocławiu

– Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry w Lidzbarku Warmińskim

– RYJEK Rybnicka Jesień Kabaretowa

Występ One Men Show Antoniego Gorgonia Gruchy to godzina zabawy na najwyższym poziomie, jest to oryginalne połączenie monologu, improwizacji z popularnym stand up’em. Odkrywcze teksty, zabawna interakcja z widownią i do tego bardzo dynamiczny charakter występu, gwarantuje zapamiętywalność i zadowolenie publiczności.

Mimosica- nietuzinkowy występ gry na handpanie

Maria Kochańska gra na unikatowym,bajecznie brzmiącym instrumencie ? jednym z najnowszych na świecie.Wyjątkowość handpana, jego subtelne dźwięki oraz magiczne brzmieniezachwyca każdego.

Ciekawy, hipnotyzują cy charakter handpana sprawia, że  występ może stanowić odrębne wydarzenie artystyczne lub być niepowtarzalnym dodatkiem do wszelkiego rodzaju eventow.
Do osiągnięć zalicza koncerty w Europie jak i w Stanach Zjednoczonych, współpracę z artystami takimi jak Sarsa czy też Crane Days. W jej repertuarze znajduje się między innymi muzyka filmowa, popularna, kompozycje własne jak i łączenie handpana z pianinem gdzie gra na obydwu instrumentach

Tribute to Chris Botti

Nastrojowe piękne piosenki Chris Botti w oryginalnych aranżacjach. Smooth jazzowe granie, które zawsze jest mile i pozytywnie odbierane przez słuchaczy. Zapraszamy na chwilę relaksu.

Szymon Łątkowski

Szymon Łątkowski to wschodząca gwiazda polskiego kabaretu, występy komika to telewizyjna jakość w atrakcyjnej cenie:

– czołowy solista kabaretowy młodego pokolenia, przez wielu określany jako następca Marcina Dańca, Jerzego Kryszaka czy Cezarego Pazury

– stworzył własny, niepowtarzalny styl będący połączeniem sztuki kabaretowej z teatrem i stand ? upem

– jego występy to prawdziwe One Man Show pełne wielu barwnych postaci, rekwizytów, zaskakującej scenografii oraz skeczów z udziałem publiczności

– zdobywał  nagrody na największych polskich konkursach, przeglądach i festiwalach kabaretowych i komediowych

– publiczność uwielbia skecze Szymona, czego dowodem jest kilkanaście zdobytych Nagród Publiczności 

– jego siłą jest wyjątkowe i uniwersalne poczucie humoru, rozbawia ludzi w każdym wieku

– świetnie sprawdza się także jako konferansjer, przy różnego rodzaju wydarzeniach

Mundi

Mundi – od ?mundus? – czyli świat, wszechświat, kosmos, a więc bezmiar i wolność. Z założenia artystów zespołu ich twórczość opiera się na ciągłym poszerzaniu i przekraczaniu granic, ale nie w ujęciu przestrzennym, lecz w odniesieniu do granic wyobraźni w tworzeniu i aranżowaniu muzyki. Stosunkowo nieduże instrumentarium: wokal, gitara klasyczna i kontrabas niejednokrotnie wykorzystane jest w ujmująco zaskakujący i osobliwy sposób, zachowując przy tym swoje akustyczne, subtelne brzmienie. ?Mundus? jako przymiotnik oznacza także ?czysty?, co nawiązuje do idei jaką jest szczere oddanie się sztuce i obdarowywanie innych energią wyzwoloną w trakcie dzielenia się swoim dziełem podczas koncertów. Mundi do my.

Dorota Kołodziej ? czaruje głosem,
Michał Wilczyński ? maluje gitarą,
Marzena Cybulka ? wibruje basem.

Jaskinia Hazardu

 Profesjonalne urządzenia rozrywkowe (pełnowymiarowe stoły do gry wraz z oryginalnym osprzętem) obsługiwane przez krupierów z wieloletnim stażem w renomowanych kasynach w Polsce i za granicą. Realizują zamówienia na terenie całego kraju. Gwarantują wspaniałą zabawę.
 Krupierzy prowadzą gry kasynowe bez użycia prawdziwych pieniędzy, tłumaczą zasady gier, organizują mini konkursy oraz wprowadzają gości w tajniki i magię kasyna.

Tetiana Galitsyna

Nasz debiut miał miejsce w 2009 roku. Od tej pory rozwijamy, szlifujemy i doskonalimy nasz warsztat artystyczny. Każdy dzień to nowe wyzwanie, które stawiają przed nami klienci. Śmiało możemy przyznać, że dzisiaj jesteśmy mistrzami Visual Art Show.

Tworzymy artystyczne widowiska, które zachwycają widzów na całym świecie.

Pracujemy z pasją, angażując w pełni nasz profesjonalizm i kreatywność.

Staramy się wyprzedzać oczekiwania naszych klientów a największą nagrodą jest ich uznanie i aplauz.

Tetiana Galitsyna zwyciężczyni programu ?Mam Talent? w Polsce. Założycielka i dyrektor artystyczny studia Galitsyna Art Group. Jedna z najbardziej znanych międzynarodowych artystek Sand Art. Ikona sztuki malowania piaskiem i twórczy autorytet sztuk wizualnych w świecie. Tetiana Galitsyna jest pionierem i kreatorem nowych wizualnych show: animacji światłem, wodnej animacji czy gwiezdnego show oraz wielu innych unikalnych technik artystycznych. Tetiana Galitsyna jest także fundatorką międzynarodowej szkoły artystycznej Galitsyna Art School, gdzie każdy może odkrywać i rozwijać swój talent w unikalnych dziedzinach artystycznych.

Pinky Loops

To kobiecy duet grający na elektrycznych instrumentach smyczkowych z wykorzystaniem elektronicznego loopera, który obsługiwany jest stopą i służy do tworzenia pętli muzycznych.