Propozycje atrakcji na imprezę firmową – Zawiercie

Szymon Łątkowski

Jeden z ciekawszych, zdolniejszych i w rezultacie zabawniejszych komików młodego pokolenia. Niestandardowość jego występów, polega na specyfice przyjętego stylu, który stanowi połączenie monologu kabaretowego, Stand Upu, monodramu oraz komedii. Reprezentuje humor inteligentny, błyskotliwy pełen absurdu ironii i ciekawych obserwacji rzeczywistości.

Mimo młodego wieku zdobył kilkanaście nagród na ogólnopolskich przeglądach i festiwalach kabaretowych.

Radek Hoffman – mentalista

RADEK HOFFMAN ? iluzjonista, mentalista, performer oraz autor.
Sztuką tworzenia złudzeń zajmuje się zawodowo od 2009 roku, kiedy założył grupę iluzjonistów ?Kreators?. Fascynacja rożnymi formami prezentacji pozwoliła mu wypracować swój własny, oryginalny styl, który jest kojarzony z elegancją i dobrą rozrywką. Jego pokazy wzbudzą w Tobie nie tylko zdumienie i niedowierzanie, ale pobudzą emocje oraz sprowokują do myślenia. Sprawnie łączy ze sobą klasyczne formy iluzji z nowoczesnym stylem tworząc unikatowe widowisko. Współpracował z największymi markami takimi jak:
Microsoft, BGŻ BNP Paribas, PZU, MBank, Plus, TVP, RadioZet.

Iluzjonista Mag Marco

Przecinanie kobiety na pół, metamorfoza w akwarium czy transformacja w skrzyni to tylko niektóre triki z naszego repertuaru. DUŻA iluzja to ich pasja, która podczas pokazu łączy nas w jedną całość aby stworzyć widowiskowe show dla uczestników Twojej imprezy.
Zamawiając ich na swoją uroczystość zapewniają Państwo swoim gościom spektakularny pokaz sztuki magicznej na najwyższym poziomie z profesjonalnie przygotowaną oprawą muzyczną i oświetleniową oraz efektami pirotechniki scenicznej, które są niezbędne do stworzenia odpowiedniego nastroju i magicznego klimatu podczas występu.

 

Kabaret z Konopi

Kabaret zawiązał się w 2004r. choć faktyczną datą urodzin jest data pierwszego występu 16.04.2005 gdzie podczas kieleckiego KOKSu zdobył pierwszą Nagrodę Publiczności. Działalność estradowa stała się pasją i sposobem na życie.

Świetny kontakt z publiką, kilkadziesiąt skeczy i piosenek. Imprezy biletowane, zamknięte, plenerowe, realizacje telewizyjne, występy charytatywne, happeningi, improwizacje i wiele innych sprawiają, że każdy występ to niepowtarzalne wydarzenie.

Antoni Gorgoń- Grucha
KABARET

Antoni Gorgoń Grucha, odkrycie kabaretowe 2015 roku. Jest Laureatem wszystkich największych festiwali kabaretowych w Polsce, m.in:

– Festiwal PAKA w Krakowie
– Międzynarodowy Festiwal Kabaretowy WROCEK we Wrocławiu

– Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry w Lidzbarku Warmińskim

– RYJEK Rybnicka Jesień Kabaretowa

Występ One Men Show Antoniego Gorgonia Gruchy to godzina zabawy na najwyższym poziomie, jest to oryginalne połączenie monologu, improwizacji z popularnym stand up’em. Odkrywcze teksty, zabawna interakcja z widownią i do tego bardzo dynamiczny charakter występu, gwarantuje zapamiętywalność i zadowolenie publiczności.