Propozycje atrakacji na kongres – motyw Marvel 

Wirtualna Rzeczywistość

Wirtualna Rzeczywistość na eventy. Oferują atrakcje związane z VR’em
Gra: Spider Man lub Batman na motocyklu

Ice Show- Ostre Cięcie

Pokaz rzeżbienia w lodzie. Powstanie rzeżba z bloku lodowego o wymiarach 100 x 50 x 25 o motywie związanym z super bohaterami Marvela.

Niesamowite widowisko Spektakularny, porywający pokaz rzeźbienia w lodzie! Czy zastanawialiście się Państwo, jak zaskoczyć swoich gości? Ja wiem – mogę zaoferować unikatowy, nieznany jeszcze w naszym kraju pokaz artystycznego rzeźbienia w lodzie gwarantując moje umiejętności poparte Rekordem Polski 2013. Bryłę lodu przekształcę w zapierającą dech w piersiach, efektowną rzeźbę. Spektakularny Ice Show Ostre Cięcie. Porywający pokaz rzeźbienia w lodzie przy świetnej muzyce trwający do 13 minut, z wykorzystaniem jednego bloku lodowego o wymiarach ok. 100/50/25 cm. 13 minut jest to czas samego rzeźbienia, natomiast całe widowisko może trwać nawet do 20 minut. Pokaz finalnie zostaje wzbogacony ogniem i pirotechniką sceniczną. A to wszystko przy porywającej, dobrej, oryginalnej, solidnej i ostrej muzyce.Gwarantuję pełne zabezpieczenie podłogi specjalistyczną matą, która chroni przed nadmiarem wody i odpadającymi widowiskowo kawałkami lodu. Zaplecze techniczne pozwala mi stworzyć niepowtarzalny klimat pokazu w każdym miejscu, od świateł przez efekty dymne i nagłośnienie.
Wykonana na pokazie rzeźba zostaje ustawiona w kuwecie z systemem odprowadzającym wodę wraz z oświetleniem we wcześniej ustalonym miejscu. Niech cieszy oko do końca imprezy

Kalotafun

Fotobudka w kabinie LED lub opcja standardowa – 4h:

 • indywidualny projekt graficzny zdjęć – dowolne logo, grafiki, kolorystyka (np. MARVEL + logo firmy, podpis, data itp.),
 • zdjęcia drukowane w 3 formatach,
 • zdjęcia drukowane bez limitu – ogranicza nas tylko czas wynajęcia,
 • animator,
 • masa gadżetów i akcesoriów,
 • ścianka o tematyce MARVEL-a (projekt do uzgodnienia),
 • galeria zdjęć on-line do pobrania przez 6m-ce.
* dodatkowo możliwość breandingu
2. Animacje z bohaterami MARVEL-a – ok. 2h – 2 animatorów.
Są animatorami i konferansjerami – tu temat jest szeroki. Scenariusze tworzą indywidualnie pod klienta. Proponują:
 • mini disco/zumba z bohaterami MARVEL-a,
 • konkursy animacyjne,
 • wybuchowy prezent,
 • zdjęcia z bohaterami

Bodypainting

Proponują  2 sprawdzonych w boju artystów na 6 godzin, w tym czasie są w stanie zamienić w superbohaterów ok 120 – 140 osób.

Mają już realizację superheroes na wydarzeniu dla dorosłych.,Nawet gościom, którzy przyszli nieprzebrani pomogli szybko i bezboleśnie wmiksować się w klimat imprezy . Malowali maski, emblematy ulubionych bohaterów w formie tatuaży – co dusza zapragnie.

Tancerze

Mają w ofercie: 
Spidermana – parkourowiec, który „biega po ścianach” i robi akrobacje (
Batmana na linach albo na  palu
(może się przebrać za innego bohatera
Akrobatkę na szarfach Wonder woman 
5 lub 10 tancerzy z show do dynamicznej muzyki – w różnych kostiumach – show z elementami acro, brake dance, hiphop

W przypadku wzięcia choć jednego akrobaty i minimum 5 tancerzy – prócz wymienionych, hostują teatralnie imprezę – mogą witać gości, mogą tańczyć z gośćmi lub stanowić żywą dekorację.