Propozycje atrakcji na kongres

Mavi & Aretha

Unikatowy i jedyny w swoim rodzaju duet be?da?cy fuzja? mocnego brzmienia saksofonu i subtelnego dz?wie?ku skrzypiec elektrycznych

 

Jerzy Kozłowski – SoloArt

Jerzy Kozłowski jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich żonglerów. Specjalizuje się w solowych pokazach fireshow z wykorzystaniem różnego rodzaju kijów oraz unikatowych rekwizytów żonglerskich. Sztukami żonglerskimi zajmuje się od wielu lat. Brał udział w wielu pokazach oraz warsztatach odbywających się na terenie całej Polski, dzięki czemu, zdobył duże doświadczenie sceniczno-choreograficzne. Jest on artystą wszechstronnym z powodzeniem zastępującym w pojedynkę cały teatr ognia.

Jego pokazy tańca z ogniem i taniec ze światłem na długo pozostają w pamięci widzów oraz stanowią wspaniałą atrakcje i urozmaicenie niemal każdej organizowanej imprezy. Jednym z jego największych osiągnięć była kwalifikacja do półfinałów II edycji programu ?Mam Talentemitowanego w telewizji TVN. Ponadto jest on również najczęściej nagradzanym artystą polskiej sceny fireshow.

 

 

Człowiek flaga

Łukasz Świrk dwukrotny finalista programu Mam Talent. Uczestnik zeszłorocznej edycji Czesko-Słowackiego Mam Talent, w którym otrzymał 4 głosy na Tak.

Jego talent to gimnastyka powietrzna. Jest tzw. człowiekiem-flagą. Brał udział w 7. edycji Mam Talent . Ma na swoim koncie wiele osiągnięć  w 2011 roku zdobył Puchar Świata we wspinaczce na czas. Dwukrotnie był Mistrzem Polski, a czterokrotnie zdobywcą Pucharu Polski w tej dyscyplinie. Zdobył akademickie Mistrzostwo Polski w gimnastyce. Został finalistą 7. edycji Mam Talent oraz zdobywcą nagrody publiczności. W 10 jubileuszowej edycji  Mam Talent  wywalczył 3 miejsce swoimi powietrznymi akrobacjami .

Delfina&Bartek

Są marzycielami i to właśnie z pomocą marzeń stworzyli pokazy, do których zabierają Cię, byś odkrył to, co nieznane, poznał to, co niemożliwe i zachwycił się, tym co nieoczywiste.

Każdy z ich występów artystycznych to kwintesencja piękna ludzkiego ciała i jego ukrytych możliwości. Choreografia dopracowana akcesoriami, kreacjami, makijażem i światłem wzbudza podziw, zachwyt i niedowierzanie.

Ich drogi połączyły się w 2011 roku. Dzięki wcześniej zdobytym umiejętnościom, sprawności fizycznej i pasji stworzyli akrobatyczny duet. Wzajemne zrozumienie do pracy i sportu okazały się przepisem na sukces, który przyniósł im zwycięstwo w V edycji programu MAM TALENT.

Za wkład w akrobatykę i ich ciężką pracę zostali nagrodzeni i ponownie zaproszeni do programu, jako goście specjalni ? w 2013 roku (VI edycja) i 2017 roku (X edycja).

Mimosica- nietuzinkowy występ gry na handpanie

Maria Kochańska gra na unikatowym,bajecznie brzmiącym instrumencie ? jednym z najnowszych na świecie.Wyjątkowość handpana, jego subtelne dźwięki oraz magiczne brzmieniezachwyca każdego.

Ciekawy, hipnotyzują cy charakter handpana sprawia, że  występ może stanowić odrębne wydarzenie artystyczne lub być niepowtarzalnym dodatkiem do wszelkiego rodzaju eventow.
Do osiągnięć zalicza koncerty w Europie jak i w Stanach Zjednoczonych, współpracę z artystami takimi jak Sarsa czy też Crane Days. W jej repertuarze znajduje się między innymi muzyka filmowa, popularna, kompozycje własne jak i łączenie handpana z pianinem gdzie gra na obydwu instrumentach

Malowanie piaskiem

Malarz, grafik, ilustrator.

Ukończył Liceum Plastyczne i studia na Wydziale Wychowania Artystycznego Akademii Pedagogicznej w Erewanie. Od 1991 roku mieszka w Polsce. Zajmuje się malarstwem, rysunkiem satyrycznym, ilustracją książkową i prasową. W orbicie zainteresowań artysty znajduje się także projektowanie gier komputerowych i zabawek. Współpracował z bielskimi wytwórniami filmów animowanych przy realizacji dekoracji i animacji postaci rysunkowych. Przez ponad 15 lat związany był z redakcją Dziennika Zachodniego, gdzie zasłynął jako świetny karykaturzysta i autor rysunków satyrycznych. Obecnie poświęcił się głównie malarstwu olejnemu, tworząc dzieła o tematyce fantastycznej, surrealistycznej, nawiązuje w technice do dawnych mistrzów, spośród których jako wzorce wymienia Leonarda da Vinci, Velazqueza oraz Rembrandta. Miał ponad 30 wystaw portretów satyrycznych i malarstwa, m.in. w Krakowie, Poznaniu, Katowicach i Gdańsku, a także w kilku krajach europejskich. Jego prace znajdują się w m.in. w zbiorach Watykańskich oraz w kolekcji Prezydenta Polski Bronisława Komorowskiego.

Pan Li

 Przemysław Lieske-  Pan Li to zawodowy pseudonim. Jest profesjonalnym iluzjonistą, artystą estradowym, komikiem i magikiem kabaretowym. Występuje od kilkunastu lat. Jego talent i sceniczne umiejętności docenili m.in. widzowie TVN, TV4 i telewizji Polsat. W 2017 zdobył pierwszą nagrodę na ogólnopolskim przeglądzie komików One Man Show w Koszalinie. Jako iżulionista (pijany iluzjonista) zachwycił jurorów 8. edycji programu ?Mam Talent!?. Jego specjalnością są komediowe pokazy iluzji, magiczny stand up, mikroiluzje, klasyczne pokazy magii scenicznej oraz pokazy magiczne skrojone na potrzeby konkretnej imprezy (show na event).

Tancerze 

Tancerze to zawodowa grupa taneczna skupiająca doświadczonych choreografów oraz tancerzy zapewniających najwyższej jakości rozrywkę.

 

Jaskinia Hazardu

Zajmują się organizacją imprez firmowych, bankietów, pikników z wykorzystaniem profesjonalnych urządzeń rozrywkowych (pełnowymiarowe stoły do gry wraz z oryginalnym osprzętem) obsługiwanych przez krupierów z wieloletnim stażem w renomowanych kasynach w Polsce i za granicą. 
Ich krupierzy prowadzą gry kasynowe bez użycia prawdziwych pieniędzy, tłumaczą zasady gier, organizują mini konkursy oraz wprowadzają gości w tajniki i magię kasyna.