Propozycje DJ-ów i instrumentalistów na wesele

DJ “PEMA” Przemysław Nowak

PEMA ! – DJ, prezenter i producent muzyczny, urodzony w Limanowej, obecnie zamieszkały w Nowym Wiśniczu k/Krakowa. Z muzyką związany od zawsze. Rozpoczynał jak wielu od mniejszych klubów i imprez. Rok 2007 stał
się przełomowy – to właśnie wtedy rozpoczęły się występy w wielu klubach
w całej Polsce. Na początku roku 2007 PEMA ! wypłynął także na szersze wody
w dziedzinie produkcji muzyki. Jednym
z jego głównych zajęć jest kompilowanie składanek i mixów ? często na zlecenie.
Od listopada ‘2006 do października ‘2011 PEMA ! był jednym z twórców serii “4Clubbers Hit Mix”. W czasie swojej kariery PEMA ! miał przyjemność dzielić konsolę z czołowymi artystami polskiej sceny i nie tylko. Od 2014 roku ściśle związany z marką “Sax Killa”. Plany na rok 2018 to promocja swojego projektu i kolejne tytuły DJ’skie do kolekcji.

DJ Paster 

Waldek Pasternak jest osobą niezwykle kreatywną i pełną energii. Połączenie jego talentu z wyobraźnią, bez wątpienia zaskoczy nas jeszcze nie jednym projektem. W swoim repertuarze jako DJ posiada hity polskiej i zagranicznej sceny muzycznej, zarówno w bibliotece nagrań, jak i wśród własnych możliwości wokalnych.

Od wielu lat można go spotkać na scenach koncertowych, ale i tych kameralnych, gdzie swoimi umiejętnościami muzycznymi wprawia w zachwyt, zdumienie i zawsze wywołuje burzę oklasków. Dosłownie nie rozstaje się ze swoją ukochaną trąbką. Występując w roli DJ?a na imprezach, zawsze niebanalnie częstuje gości jej dźwiękami.

 

DJ Cristal + Kuba Matusiak 

DJ Cristal – Od 14 lat pracuje jako zawodowy Dj i promotor muzyczny. Jego zaangażowanie w branży przyniosło wiele dobrego. Od kilkunastu lat współpracuje na stałe z klubami, hotelami, restauracjami, salami weselnymi i znanymi miejscami turystycznymi na mapie Polski. Obiekty którymi może się pochwalić, to m.in PGK Termy Uniejów ( centrum Polski ), gdzie na co dzień zajmuje się oprawą muzyczną wesel, bankietów większości hoteli i restauracji na terenie. Kolejne piękne i malownicze miejsce, to Hotel Kocierz & Spa Targanice, w którym na co dzień jest rezydentem klubu k2 znajdującym się na terenie hotelu. Odpowiada też za całą oprawę muzyczną kompleksu. Hotel rocznie obsługuje około 250 wesel i 350 bankietów. Dodatkowo obsługuje wszystkie restauracje firmy Mex Polska ( The mex/ Browar The Brasil/ Pan Cake ) na terenie całej Polski.

 Kuba Matusiak – Saksofonista kompozytor i producent muzyczny, absolwent łódzkiej Akademii muzycznej oraz Akademii muzycznej w Katowicach na wydziale jazzu i muzyki rozrywkowej. Kuba od kilku lat występuje w bardzo znanych miejscach na mapie Polski i Europy są to teatry, znane hotele, restauracje, kluby i festiwale muzyczne. Na co dzień gra w kilku znanych zespołach zawsze uśmiechnięty, pełen energii daje dużo radości i wyrazistości na każdym evencie.

 StereoTyp DJs

Obsługą imprez zajmują się zawodowo od kilkunastu lat. Pracują w stałej 5-osobowej grupie Djskiej. Działają na terenie całego kraju, są profesjonalistami, w tym, co robią, a każdą imprezę traktują bardzo indywidualnie. Starają się dostosować do Państwa gustów i potrzeb, tak więc nic nie jest z góry narzucone i niezmienne. We współpracy z Państwem pomagają w zaplanowaniu całego wydarzenia, kluczowych momentów danego wieczoru, atrakcji dodatkowych, dokumentacji foto i wideo. Oprócz poprowadzenia imprezy od strony muzycznej, zapewniają również poprowadzenie konferansjerki i zaopiekowanie się gośćmi tak, aby nikt nie czuł się zagubiony lub nie przegapił najważniejszych wydarzeń tego wyjątkowego wieczoru. Pomaga im w tym nie tylko doświadczenie, ale również radiowy głos wypracowany w Radiu Łódź, Parada i Radiu Zet Gold aktualnie Melo Radio), z którymi współpracują.

 

 DJ Piotr Wiater + Magdalena Środula

Piotr Wiater DJ – Wrocławski DJ oraz promotor, który aktywnie działa na rynku weselnym od 2006 roku. Piotr dostosowuje muzykę do upodobań pary młodej, jak i gości. Praktyki to prośba o stworzenie listy ulubionych utworów pary młodej, utworów specjalnych, a następnie dostosowanie repertuaru, aby odpowiedni klimat muzyczny był utrzymany przez cały wieczór.
Skrzypaczka Magdalena Środula –
Absolwentka Akademii Muzycznej we Wrocławiu. Od kilku lat związana z muzyką rozrywkową i skrzypcami elektrycznymi. Swoje umiejętności rozwijała współpracując z gwiazdami muzyki popularnej m.in. Rodem Stewartem czy Sylwią Grzeszczak. Jest współzałożycielką duetu Double Play oraz kwartetów smyczkowych Chilla Quartet i The Sound Quartet. Koncertuje również na scenie klubowej. Zafascynowana muzyką house łączy nowe brzmienia z klasycznym instrumentem. Aktualnie jest rezydentką muzyczną klubu Teatr we Wrocławiu. Ponadto posiada duże doświadczenie w koncertowaniu na różnorodnych przedsięwzięciach, m.in. Gale sportów walki – Fight Exclusive Night, pokazy mody ? Tomaotomo by Tomasz Olejniczak, Maxmara, Michał Krzyszycha, wydarzenia muzyczne – Hity na czasie Radio Eska i TVP2. Wykształcenie muzyczne oraz umiejętność swobodnej improwizacji pozwalają jej na tworzenie niezapomnianego, pełnego pozytywnej energii show.