Propozycje Dj-ów na Sylwestra w hotelu Awis

Max Dance- Dj Luca

Tradycją ich działalności od wielu lat jest organizowanie corocznych Balów Sylwestrowych na terenie całej polski,  jak również wielkich Bali Karnawałowych w styczniu i lutym każdego roku.
Z reguły Sylwester organizują w godzinach 21:00 ? 5 :00 rano.
Muzykę dopasowują do różnych przedziałów wiekowych, dzieląc na muzykę lekką, lekką i przyjemną i tą nowoczesną z aktualnych list przebojów.
Nie uchylają się od organizowania w czasie tanecznego spotkania zabaw i konkursów, ale to uzależnione jest od oczekiwań i życzeń naszych klientów.

Jak zwykle podczas każdej naszej imprezy zawsze dbają o jakość i profesjonalizm swojej pracy.
 Przez wiele lat działalności byli zapraszani organizując tego typu imprezy w wielu prestiżowych hotelach, restauracjach i ośrodkach rekreacyjno ? wypoczynkowych, teatrach, domach kultury oraz parkietach klubowych i dyskotekowych.

 

Magic Event ? Radosław Janiak


Radosław Janiak ? Wodzirej i prezenter w jednej osobie. Artysta działający na małej i dużej scenie od 12 lat. Radosław pracuje z własnym zapleczem doświadczenia, najwyższej klasy sprzętem nagłośnieniowym i oświetleniowym.

Radosław Janiak ma podejście indywidualne do każdego zlecenia, gra na wszystkich imprezach okolicznościowych oraz plenerowych. Oferuje także pokazy pirotechniczne, dekorację światłem, ciężki dym, instrumenty na żywo ? saksofon, pianino, trąbka, akordeon, wokale.

 

Dj Patryk

Od 4 lat pracuje jako zawodowy Dj i promotor muzyczny.
Granie to jego pasja i jednocześnie zarobek nażycie.
Od 2 lat jest rezydentem klubu K2 w Kocierz hotel & Spa, gdzie rocznie odbywa się 250 wesel i około 350 bankietów, które ma przyjemność obsługiwać.

Posiada własny sprzęt oświetlenie oraz nagłośnienie. Każda impreza daje mu satysfakcję i jeszcze więcej siły do kolejnych wyzwań.