Propozycje gwiazd- Warszawa 

Baranovsky

Baranovski, właściwie Wojciech Baranowski – polski wokalista, kompozytor, autor tekstów i pianista, finalista czwartej edycji
programu The Voice of Poland.

Maja Hyży

Maja Hyży to jedna z najpopularniejszych uczestniczek programu X-Factor. Doceniona przez jurorów, pokochana przez widzów. To o niej Czesław Mozil powiedział: Jesteś bezczelnie zdolna. Debiutancki album Mai pt. W Chmurach ukazał się w 2015r. W 12 melodyjnych utworach artystka przedstawia swój muzyczny świat, w którym odnaleźć można jej pierwsze inspiracje soulem i R&B. W Chmurach to płyta pełna emocji, wzruszeń, jak i energetyzujących dźwięków. Wyjątkowa barwa i charakterystyczna głębia głosu Mai dopełniają całości. Ten album to ogromna dawka pozytywnego brzmienia i pop-u na najwyższym poziomie.

Kasia Popowska

Gromadzi wielotysięczną publiczność.
Porywa widownię na koncertach. Powraca z nowymi, klimatycznymi utworami.

Cyrk Deriglasoff

Cyrk Deriglasoff – banda musica grająca przedpunka – z elementami urbanfolka, będąca czołowym przedstawicielem stworzonego przez siebie stylu wodewil punk czyli źli chłopcy śpiewają słodkie melodie.

Felivers

Felivers, to zespół składający się z pięciu młodych chłopaków z Sochaczewa. Grają pop-rock’a, a scena podczas ich koncertu staje się źródłem niesamowitej energii

Wanda& Banda

Wanda i Banda – polski zespół rockowy założony w 1982 roku. Zadebiutował na przełomie 1982 i 1983 w sylwestrowej audycji Programu III Polskiego Radia. 

Chłopcy z Placu Broni

Polski zespół rockowy założony w marcu 1987 w Krakowie przez Bogdana Łyszkiewicza, Wojciecha Namaczyńskiego, Waldemara Raźnego, Jacka Królika i Jarosława Sokoła.

Michał Szczygieł

Polski piosenkarz i autor tekstów, finalista programu The Voice of Poland.

Jula

Polska piosenkarka i autorka tekstów

Filip Lato

Filip Lato jest młodym muzykiem z Warszawy. Nie umiał jeszcze dobrze mówić, kiedy już zaczął śpiewać. Posiada bardzo charakterystyczną barwę głosu, jest pianistą i gitarzystą-samoukiem. Komponuje i pisze teksty, w swoich utworach stara się łączyć to, co najbardziej kręci go w muzyce – przebojowość i melodyjność rodem wprost z muzyki popowej, z rockowymi riffami i energią. Mimo tego, że formalnie swoją edukację muzyczną przerwał w Szkole Muzycznej II stopnia, to tak naprawdę muzyki nigdy nie przestał się uczyć. Wielki fan Muse, Queen, Bruno Marsa, Michaela Jacksona, Maroon 5, Foo Fighters i kuchni tajskiej.

Mesajah

Mesajah lub Manolo, właściwie Manuel Rengifo Diaz – polski wokalista, wykonujący muzykę reggae, dancehall i raggamuffin.

2 plus 1

LEGENDA POLSKIEJ PIOSENKI. Największe przeboje 2PLUS1 w wykonaniu muzyków od 20 lat tworzących skład legendarnej gwiazdy: „Wstawaj szkoda dnia”, „Windą do Nieba”, „Wielki mały człowiek”, „Iść w stronę słońca”, „Chodź pomaluj mój świat”, “Hej, dogonię lato”, “Taksówka nr 5”, „Czerwone słoneczko”, „Nie zmogła go kula”, „Gwiazda dnia”, „Na luzie”, „Ding dong”, “Easy Come, Easy Go!”, “Singapore”, „My gipsy lady” i wiele innych.

Old Breakout

Muzycy legendarnego zespołu BREAKOUT, blues-rockowego składu TADEUSZA NALEPY z lat ’70. Tworzą wyjątkowe, niezapomniane uczty muzyczne, w towarzystwie doskonałych polskich bluesmanów. “Kiedy byłem małym chłopcem”, “Poszłabym za tobą”, „Na drugim brzegu tęczy”, “Gdybyś kochał, hej!”, “Daję ci próg”, “Gdybym był wichrem”, „Ona poszła inną drogą”, „Pomaluj moje sny”, „Co się stało kwiatom”, „Karate” i inne.

 

Big Day

Niekwestionowana legenda polskiego rocka oraz twórca alternatywy z elementami wyspiarskiego britpopu. “W dzień gorącego lata”, “W świetle i we mgle”, “Przestrzeń Woła Nas”, „Gdy kiedyś znów zawołam cię”, „Jestem jak wiatr”, „Mój znak”, „Kochankowie”, to tylko niektóre z doskonale znanych przebojów zespołu, pochodzących z ośmiu studyjnych albumów, wykonywanych od 28 lat podczas gorących, letnich koncertów!