Oferta kobiecych zespołów na Targi w Warszawie

Ladies of Power

Zespół składa się z charyzmatycznych, pięknych i energicznych artystek z wieloletnim doświadczeniem i sukcesami na polskich oraz zagranicznych scenach muzycznych.
DJ-ka, skrzypaczka elektryczna, saksofonistka oraz wokalistka!

Ladies Of Power łączą autorskie brzmienia z najnowszymi, światowymi trendami muzyki klubowej.

Z sukcesami brały udział w programach telewizyjnych:

The Voice of Poland
Mam Talent
X- Factor
Must be the Music
Pytanie Na Śniadanie

Do mocnych i tanecznych brzmień klubowych, serwowanych przez jedną z najpiękniejszych i najbardziej rozpoznawalnych DJ-ek w Polsce, dogrywają na żywo skrzypce elektryczne, saksofon i wokal.

Nazwa zespołu jest odpowiedzią na to, czego doświadczają słuchacze podczas ich występu. Dialogi muzyczne pomiędzy solowymi instrumentami, pięknym głosem o czarnej barwie i mocnym klubowym beatem to spektakularny show z prawdziwym efektem WOW!

Drum Girls Show

DRUM GIRLS SHOW

Absolutnie nowatorskie widowisko taneczno-muzyczne!

Piękne tancerki.
Dynamiczna muzyka.
Różnorodne stylizacje.

Po raz pierwszy w Polsce!

 

 Electric Girls 

Niezwykle charyzmatyczne klubowe Artystki połączyły siły i stworzyły projekt który inspiruje i tworzy trendy wsród tanecznych zespołów coverowych!

ELECTRIC GIRLS pokochała cała branża eventowa, a od dwóch lat zespół jest jednym z najbardziej rozchwytywanych na rynku. To pierwszy w Polsce projekt który występuje w składzie DJKA, WOKALISTKA, SKRZYPACZKA ELEKTRYCZNA I SAKSOFONISTKA.

Artystki za sprawą perfekcyjnie przygotowanego show, charakterystycznego wizerunku, doskonałego kontaktu z publicznością, wirtuozerii instrumentów i wokalu oraz wysokiej kultury osobistej stworzyły silną i docenianą markę.

W skład zespołu wchodzą wyjątkowo uzdolnione Instrumentalistki, absolwentki Akademii Muzycznych oraz gwiazdy topowych polskich klubów.
Występ ELECTRIC GIRLS to show polegające na eneregetycznych, klubowych i popowych utworach znanych ze stacji muzycznych, mixowanych przez djkę oraz wsparte brzmieniem wokalu, saksofonu i skrzypiec elektrycznych na żywo.

 Hey Queens

Zespół tworzą niezwykle uzdolnione, charyzmatyczne i przepiękne Artystki w składzie Dwie SKRZYPACZKI ELEKTRYCZNE i WOKALISTKA. Projekt jest hołdem dla hitów, które królowały na listach przebojów lat 80 i 90.

Przeboje takich Artystów jak Ace Of Base, Roxette, Spice Girls czy Eurythmics to wciąż uwielbiane przez publiczność utwory, które znają dosłownie wszyscy!

Zespół podczas występów na eventach wykonuje hity w swoich, ale niemniej energetycznych aranżacjach. Ideą powstania projektu jest zapewnienie charyzmatycznego występu w formie live actu, gdzie Artyści poza świetnie przygotowanymi utworami pozwalają sobie na odrobinę improwizacji nadając całemu show nutę szaleństwa.

Zespół na scenie występuje przy wsparciu Dja, który podczas wydarzenia zapewni oprawę do wczesnych godzin porannych.

 

 Chillin Ladies

Zespół CHILLIN LADIES to talent, uroda, elegancja, klasa oraz najbardziej rozpoznawalne przeboje wykonane w niebanalnych, akustycznych aranżacjach.

Zespół tworzą uzdolnione absolwentki Akademii Muzycznych występując w składzie wokalistka, pianistka, flecistka oraz gitarzystka akustyczna.

Wokalistka zespołu to także finalistka programu Must Be The Music, która dosłownie czaruje głosem. Adam Sztaba powiedział o niej ?Niesamowity kawał muzyki w tak krótkim czasie, absolutnie przepięknie!?

Projekt CHILLIN LADIES to najwyższa muzyczna jakość poparta wykształceniem muzycznym oraz piękne kobiety na scenie!

Występ zespołu to doskonała propozycja na eleganckie eventy, gdzie prym wiodą delikatne, przyjemne dla ucha brzmienia w najlepszym wydaniu.

 

LATINO DANCE

Specjalnie przygotowane choreografie zawierające elementy salsy, samby, rumby , cha-chy , jive-a oraz gorące rytmy muzyki latynoskiej . Połączenie zmysłowych ruchów i bogato zdobionych strojów podkreślą idealnie klimat, ujawniając Państwu niepowtarzalny wulkan energii i temperament naszych tancerzy.

BURLESKA

Triumf prawdziwej kobiecości, wdzięku i kokieterii czyli sztuka uwodzenia przedstawiona w zmysłowej, pełnej seksapilu choreografii. Ta wyjątkowa taneczna opowieść o tym jakie są kobiety trafi w gusta nawet najbardziej wymagającego widza. Piękny gorset, odpowiedni makijaż czy też głębokie spojrzenia Naszych tancerek potrafią rozbudzić wyobraźnię..

 CHARLESTON LATA 20

Amerykański taniec synkopowany z żwawym tempem, którego główną cechą są szybkie i charakterystyczne ruchy rąk i nóg. Energiczna choreografia i olbrzymi wachlarz improwizacji tancerek zachwycą niejednego widza i od razu porwą do tańca..

PIN-UP LATA 40

Fantastyczne show przepełnione wdziękiem oraz gracją tancerek, które wyróżniać będą rozkloszowane sukienki, piękne fryzury, ozdobne kokardy oraz charakterystyczne makijaże. Powróćmy do klimatu tamtych lat!.

 Show Red Heels

Red Heels to wyjątkowa grupa taneczna stworzona na potrzeby nawet najbardziej wymagającego klienta.
Doświadczenie tancerzy sprawi, iż wydarzenie, którego będą Państwo świadkami nabierze wyjątkowego charakteru i na długo pozostanie w pamięcu, profesjonalizm oraz urok osobisty to główne cechy towarzyszące ich występom.

Oferta:

SHOW HEELS DANCE
Pokaz profesjonalnych tancerek połączony z oryginalną oprawą, zmysłowych rekwizytów scenicznych ? dwóch czerwonych foteli będących odzwierciedleniem damskiej szpilki. Piękne tancerki, bogato zdobione kostiumy, zmysłowa i zaskakująca choreografia z elementami akrobatycznymi, sprawią że żaden z widzów nie oderwie wzroku nawet na sekundę.

SHOW POLE DANCE
Pokaz profesjonalnych tancerek połączony z oryginalną oprawą, zmysłowych rekwizytów scenicznych ? dwóch czerwonych foteli będących odzwierciedleniem damskiej szpilki. Piękne tancerki, bogato zdobione kostiumy, zmysłowa i zaskakująca choreografia z elementami akrobatycznymi, sprawią że żaden z widzów nie oderwie wzroku nawet na sekundę..