Propozycje magików na Dzień Kobiet- Kąty Wrocławskie

Łukasz Kupiniak

STAND UP oraz CLOSE UP
STAND-UP – To inaczej pokaz sceniczny. Forma show,w której biorą udział wszyscy goście jednocześnie. Wizualne,nowoczesne i starannie wyselekcjonowane efekty przeplatane są humorem oraz niewytłumaczalnymi zjawiskami. Prezentuje efekty z odległości, jednak często widzowie pomagają, biorąc czynny udział. Spektakl trwa około 25 minut.

CLOSE UP – Czyli iluzja z bliska – kontaktowa. Efekty opierają się na intensywnej interakcji z widzem i prezentowane są z bliskiej odległości. To jedna z najsilniejszych dziedzin iluzji – widz często doświadcza złudzeń we własnych rękach,na kilka centymetrów przed swoimi oczami. Podczas tej części to magik podchodzi do gości. Iluzja kontaktowa nie koliduje z innymi atrakcjami. Ta część zwykle trwa około 30 minut (zawsze jest duże zainteresowanie tą formą, dlatego często się ona przedłuża).

      Piotr Denisiuk- iluzjonista

Show sceniczne- podczas występu widzowie mają możliwość zobaczyć światowy poziom magii, którym zawierają się numery z ,, Mam Talent ”.
Czas trwania 25- 30 min
Stand Up- przebiega z ciągłym udziałem gości dzięki czemu panuje lekka, spontaniczna atmosfera. Jest to efektowne pełne  humoru widowisko.
Czas trwania 25- 30 min
Iluzja z bliska- kiedy światła gasną a publiczność jest zafascynowana głównym pokazem wiele osób chciałoby indywidualnie doświadczyć magii z bliska.
Podczas iluzji z bliska czaruje wśród gości.
Czas trwania ustalany jest indywidualnie

Wariant 1

Pokaz iluzji scenicznej. Jak sama nazwa wskazuje są to większe efekty prezentowane na scenie. Do niektórych z nich zaprasza widzów.
Wariant 2 
Sama iluzja z bliska / close up plus iluzja sceniczna. Polega na podchodzeniu do grup osób i prezentowaniu drobnych efektów w bliskim kontakcie. 

 Czas trwania 30-40 min

Iluzjonista Mag Marco

SHOW SCENICZNE:

Przecinanie kobiety na pół, metamorfoza w akwarium czy transformacja w skrzyni to tylko niektóre triki z naszego repertuaru. DUŻA iluzja to ich pasja, która podczas pokazu łączy  w jedną całość aby stworzyć widowiskowe show dla uczestników Twojej imprezy.
Zamawiając ich na swoją uroczystość zapewniają Państwo swoim gościom spektakularny pokaz sztuki magicznej na najwyższym poziomie z profesjonalnie przygotowaną oprawą muzyczną i oświetleniową oraz efektami pirotechniki scenicznej, które są niezbędne do stworzenia odpowiedniego nastroju i magicznego klimatu podczas występu.

 

Iluzjonista Rafał Mulka

1. Program stand-upowo sceniczny czas trwania ok. 30 minut, realizacja 2 osoby  – organizator zapewnia nagłośnienie, oświetlenie itp.

2. Program „Magiczna podróż” czas trwania ok. 45 minut, realizacja 3 osoby  mogą zapewnić własną technikę do wykonania programu :
– rozdzielanie i lewitacja tułowia
– autorski trik połączony z prezentacją sztuki manipulacji kartami będący częścią etiudy prezentowanej w półfinale programu Mam Talent
– efekt z odcinaniem ręki
– iluzja oparta na triku D. Copperfielda, oryginalna i efektowna wersja według własnego pomysłu, którą widzowie zapewne mogli zobaczyć we wspomnianym wcześniej programie telewizyjnym. itp

3. Program „Magic show” czas trwania ok. 50 do 60 minut, realizacja 4 osoby  mogą zapewnić własną technikę do wykonania programu . W programie znajdą się między innymi takie efekty sceniczne i interaktywne jak:

– lewitacja prezentu zwieńczona pojawieniem asystentki
– niezwykła błyskawiczna metamorfoza
– dynamiczny efekt w którym iluzjonista skuty kajdanami zostaje zamknięty w skrzyni na której staje asystentka ,a następnie w ułamku sekundy znika by zdziwionym oczom widzów ukazał się iluzjonista
– przenikanie ( Interlude )
– magiczny efekt w autorskiej choreografii w którym zaczarowana asystentka „Alicja” w tylko sobie znany sposób przenika przez ciało iluzjonisty itp.

4. Jako kontynuację programu scenicznego mogą zaproponować mikroiluzję
– efekt z odcinaniem ręki
– iluzja oparta na triku D. Copperfielda, oryginalna i efektowna wersja według własnego pomysłu, którą widzowie zapewne mogli zobaczyć we wspomnianym wcześniej programie telewizyjnym.
– teleportacja królika – trik wykonywany w formie parodii programu D. Copperfielda w którym w rytm rozrywkowej muzyki i przy udziale damy z widowni zaczarowany króliczek ulega teleportacji