Propozycje muzyczne na Dni Baranowa

Propozycje na sobotę: rap/reagge

CNE

Polski raper i konferansjer, a także dziennikarz, producent i prezenter telewizyjny. Tomasz Kleyff znany jest przede wszystkim z występów w duecie wraz Maciejem “WSZ” Gnatowskim. Współtworzył także formacje Gib Gibon Skład i Baku Baku Skład.

CNE współpracował ponadto m.in. z takimi wykonawcami jak: Slums Attack, Kaliber 44, Paresłów, Waco, DJ 600V, Sistars, Abradab, DonGURALesko, Matheo, Tede, DJ Decks, Numer Raz, Proceente oraz IGS. Jako konferansjer prowadził m.in. turnieje WBW (Wielka Bitwa Warszawska), Floor Wars i festiwal Gdańsk Dźwiga Muzę.

Bonson

Polski raper, reprezentant szczecińskiej sceny hip-hopowej. Członek zespołów BonSoul, BBQ, Almost Famous oraz kolektywu SB Maffija oraz Stoprocent. Współtworzy także duety wraz z Matkiem, Brusem oraz Laikike. Bonson współpracował ponadto m.in. z takimi wykonawcami jak: Quebonafide, Buczer, Rena, Chada, Gruby Mielzky, Sobota, Hukos, Cira, 2sty, Planet ANM, KPSN, Gedz, Mam Na Imię Aleksander, Białas, Tede, VNM, Wu, Pih, TMK aka Piekielny oraz Sarius.

Sitek

Polski raper i autor teksów. Członek nieaktywnego już zespołu TWL. Muzyk prowadzi także solową działalność artystyczną. Współpracował ponadto m.in. z takimi wykonawcami jak raperzy Tede, Pezet, DonGuralesko, Donatan, Pih, Chada, Ero, Quebonafide, Kajman, Bezczel, VNM, Białas, Paluch grupą hip-hopową Rasmentalism czy piosenkarką Cleo.

Abel

Członek zespołu Smagalaz oraz kolektywu NWJ, wraz z raperem Tede współtworzy duet Yolo Boiz. Muzyk prowadzi także solową działalność artystyczną.

30 stycznia 2014 roku nakładem wytwórni muzycznej PLNY Maderfakin Rekords, ukazał się debiutancki album solowy rapera, zatytułowany Ostatni sarmata. W otwierającym wydawnictwo utworze pt. ?Intro? wystąpił gościnnie aktor i wokalista Arkadiusz Jakubik, znany z występów w zespole Dr Misio. Ponadto wśród gości na płycie znaleźli się Tede oraz Gonix. Debiut solowy rapera pomimo komercyjnego niepowodzenia spotkał się z pozytywnym odbiorem wśród recenzentów. Produkcja znalazła się także w licznych podsumowaniach dla najlepszych płyt hip-hopowych wydanych w 2014 roku.

Borixon

Polski raper i producent muzyczny. Występował w zespole hip-hopowym Wzgórze Ya-Pa 3, którego był członkiem w latach 1996-2002 i 2009. Wraz z zespołem nagrał m.in. pięć albumów studyjnych, a także uzyskał nominację do nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyka. W międzyczasie podjął solową działalność artystyczną. Był także członkiem freestyle’owego składu Gib Gibon Skład oraz kolektywu LWWL zrzeszającego kieleckich twórców hip-hopowych. W latach 2015?2016 współtworzył zespół Gang Albanii.

Współpracował ponadto z takimi wykonawcami jak: V.E.T.O., Molesta Ewenement , Tede, Pęku, Pih, Popek, Rozbójnik Alibaba, Onar, DJ 600V, Ideo, Żurom, O$ka, Wojtas, IGS, Warszafski Deszcz, Kajman, DJ Decks, PTP, Donatan, ReTo oraz Żabson. Raper przez kilka lat prowadził także oficynę wydawniczą Juicey Juice.

Guzior

Muzyk należy do wytwórni QueQuality. Współpracował m.in. z takimi wykonawcami jak raperzy Deys, Quebonafide, Kuban czy Słoń. Obecnie muzyk ma na koncie dwa albumy studyjne: “ylloM” (2015) i “Evil Twin” (2017).

BISZ (B.O.K.)

Bisz – raper, poeta, kulturoznawca oraz autor słuchowisk radiowych. Od początku swojej twórczości doceniany za przemyślane teksty, dobór tematów, zabawy słowem oraz łączenie różnych muzycznych gatunków. Zdobywca złotej
płyty za album ?Wilk chodnikowy?, artysta roku 2012 magazynu Aktivist. Płyta ?Labirynt Babel?, która została nagrana razem z macierzystym zespołem B.O.K zadebiutowała na pierwszym miejscu listy sprzedaży OLIS oraz doczekała się wielu bardzo pozytywnych recenzji. Jego ostatnia płyta “Wilczy Humor” nagrana z Liderem zespołu Pustki, Radkiem Łukasiewiczem została nominowana do tegorocznej nagrody muzycznej Fryderyki.
B.O.K to ośmioosobowa grupa muzyków, indywidualności, artystów, instrumentalistów, poruszających się w szeroko
rozumianych ramach muzyki hip-hop. To możliwie najkrótsza charakterystyka zespołu, którego jednak nie da się tak łatwo zaszufladkować lub przypisać do konkretnego nurtu muzycznego. Dziś B.O.K to jedyna grupa na polskiej scenie hiphopowej, która na stałe pracuje i koncertuje w tak szerokim instrumentalnym składzie. Koncerty B.O.K to muzyczna uczta w wykonaniu liczącego siedem osób live bandu, który ma za sobą świetne przyjęcie na ważnych festiwalach m.in. Off Festiwal, Coke Live Festiwal, Hip-Hop Kemp, Slot Art Festiwal czy Męskie Granie, a także setkach koncertów w całym kraju i zagranicą. Wizytówką B.O.K jest sprawne poruszanie się po całym gatunkowym spektrum – od muzyki bitowej do ciężkich gitarowych brzmień, od klasycznych skrzypcowych motywów do jazzowych improwizacji.

Propozycje na niedzielę: disco-polo

Erdol

Erdol – były wokalista zespołu Avans Dance.
Jestem laureatem I Ogólnopolskiego Konkursu Muzyki Disco Polo w Białymstoku.

Już nie raz gościł na największych festiwalach muzyki Disco polo m.in.

-Mościbrody
– Jarosławiec
– Niemcy (Neuss dla Polonii)

Damian Warszawski BIBI

Liderem zespołu disco-polo BIBI jest Damian Warszawski. W skład zespołu wchodzą również gwiazdy muzyki polsko-romskiej, muzycy grający na różnego rodzaju instrumentach.

Damian Warszawski BIBI

DEEP DANCE – pod tym pseudonimem artystycznym kryje się ?Polski Cristiano Ronaldo? czyli Patryk Janas – aktor, muzyk, model, kompozytor oraz wokalista. Jego twórczość znana jest wśród Polonii w całej Europie. Mimo krótkiego stażu na rynku muzycznym, wystąpił wiele razy m.in. w Szwajcarii, Anglii czy Holandii, dając w zeszłym roku ponad 100 koncertów. Patryk współpracuje z najlepszymi, czego dowodem jest m.in. nagrany w międzynarodowym duecie teledysk ze słowacką gwiazdą PAPAJAM, czy piosenka ?W Tańcu Trzymasz Mnie? zaśpiewana ze znakomitą wokalistką – VERONICĄ. Na scenie czuje się jak ryba w wodzie, nawiązując kontakt i zdobywając serca publiczności. ?Polski Cristiano? jest osobą medialną, ma za sobą liczne występy w teledyskach, reklamach telewizyjnych, serialach, filmach czy sesjach zdjęciowych. Patryka można zobaczyć chociażby w najnowszej produkcji Patryka Vegi ?Kobiety Mafii?.

ForFame

Zespół ForFame pochodzi z Lubina. Liderem, oraz założycielem zespołu jest Michał Woliński, finalista programu ?Disco Star”. Zespół możecie znać z takich utworów jak ?Milcz i Słuchaj?, ?Twoich Oczu Blask?, ?Jazda na parkiecie?. Artystę charakteryzuje ciekawy, delikatny wyróżniający się wokal a jego utwory zadowolą wszystkich miłośników gatunku DISCO POLO I DANCE!

Nasz przygoda z Disco Polo zaczęła się od udziału naszego lidera w programie Disco Star.

SUMMER NIGHT

Zespół SUMMER NIGHT powstał w 2008 roku w Ełku. Założycielem , liderem , wokalistą oraz twórcą tekstów i muzyki jest Maciej Wawiórko. W składzie zespołu są również tancerki Ania, Weronika oraz Emilia, które wzbogacają koncerty układami tanecznymi. Grupa wylansowała do tej pory takie utwory jak “Słodka jak landrynka”, “Moja żona”, “Ona taka jest”, “Zielone Oczy”, “List do Ciebie” czy “Zakochałem się (coś mi odwaliło)”. W 2012 roku w sprzedaży ukazała się długo oczekiwaną debiutancka płyta “Słodka jak landrynka” na której znajduje się 14 utworów. Krążek wydała białostocka firma fonograficzna GREEN STAR. Grupa zrealizowała również teledyski do piosenek “Słodka jak landrynka”, “Moja żona”, “Ona taka jest”, “Zakochałem się (coś mi odwaliło)”, “Polska domówka” i “W stu procentach”. Grupa Summer Night wystąpiła 28 lipca 2012 roku podczas Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie, gdzie otrzymała nagrodę za DEBIUT ROKU 2012. We wrześniu 2015 roku w sprzedaży ukazała się druga płyta zespołu “Zakochałem się”, wydana przez firmę Green Star Music. Zespół występował już na wielu koncertach relacjonowanych na żywo przez telewizję POLO TV. Teledyski zespołu oraz wywiady prezentowane są w różnych programach telewizyjnych m.in. w telewizji POLO TV, TV JARD, ITV czy TVR. Formacja SUMMER NIGHT miała przyjemność występować na jednej scenie z wieloma gwiazdami światowego formatu m.in. Boney M, Vengaboys, Fun Factory, Jurij Szatunow, Snap czy Francesco Napoli. Zespół koncertuje głównie na festynach, dożynkach, dniach miast oraz gmin i innych imprezach plenerowych a także w klubach.

Zespół Faster

Zespół Faster istnieje na scenie polskiej muzyki tanecznej od 2008 roku. Jego inicjatorem był Paweł Leszczyński i po dzień dzisiejszy gra w niezmienionym składzie ? Paweł Leszczyński oraz Paweł Pilipienko. Rokiem przełomowym dla zespołu był 2009 kiedy to powstał utwór ?Seniorita?. Piosenka została tak ciepło przyjęta przez publiczność, że muzycy postanowili nagrać do niej klip. Kolejne lata zaowocowały następnymi piosenkami i teledyskami. Na koncie formacji znajdują się takie przeboje jak: ?Kawalerski stan?,?Uderzam w melanż?,?Mega Party?,?Zróbmy deal?, które możecie oglądać w stacji Polo tv! Najnowsza propozycja zespołu to ?Audi w LPG?. Prócz działalności artystycznej muzycy zajmują się również organizacją imprez ? ich sztandarowym przedsięwzięciem jest ?Olsztyńska gala disco polo? ? impreza przyciągająca fanów muzyki tanecznej z całej Polski oraz ?Kortowska Gala Disco ? Polo”.

Zespół Skalar

 Zespól Skalar ? jeden z najpopularniejszych wykonawców muzyki disco polo i dance powstał z inicjatywy Mariusza Borka i Ireneusza Perkowskiego w 1991 roku w Brańsku. Debiutancki album został wydany pod koniec roku 1998 i zyskał bardzo dużą popularność. Do tytułowego utworu ?Powiedz Mi? został zrealizowany teledysk, który nagrywany był w Nowym Jorku. Dzięki tej produkcji grupa Skalar zaczęła zyskiwać coraz większą popularność. W 1999 roku do piosenki ?Zakochajmy się? ukazał się kolejny teledysk zespołu.

 

W 2002 roku powstaje drugi album ?Ty nie kochasz?, który promuje tytułowy utwór. Dwa lata później grupa nagrała piosenkę ?W te noc?, która okazała się wielkim dyskotekowym przebojem i została wybrana na hit lata 2004. Również w 2004 roku zostaje wydana płyta, na której znajduje się 12 nowych utworów .

 

Kolejna płyta wydana w 2006 roku zawiera takie przeboje jak Płakałaś i Nie wiesz co tracisz.

 W 2009 roku zespół wydaje kolejny krążek pod tytułem Kochanek, który promuje utwór o tym samym tytule. Na płycie znajdują się również odświeżone wersje utworów Promienie i Żółty ananas.

 

 Od listopada 2012 roku w skład grupy skalar wchodzą: Mariusz Borek, Łukasz Sawicki i Paweł Rogowski

 

M Jay

Po kilku latach codziennej, wytrwałej pracy nad warsztatem wokalnym narodził się w nim pomysł o nagraniu płyty. Przez cały ten okres pielęgnował w sobie upór, ambicje i marzenia – podawane zawsze na gorąco. Budzi się, gdy zapalają się światła na scenie, gdy trzyma mikrofon w dłoni czuje, że istnieje – właśnie dla tej chwili. To właśnie wtedy rozpościerają mu się skrzydła, na których jego publiczność wznosi się wraz z nim. Dla takich chwil, warto ponosić koszt wszelkich wyrzeczeń jakie niesie ze sobą życie estradowe. Wie, że jest we właściwym miejscu i o właściwej porze.

Zespół Lecimy

Zespół LECIMY na rynek DISCO – DANCE wkroczył w 2015r. W skład zespołu wchodzą – KRZYSZTOF KRAWCZYK – ( wokalista , kompozytor,klawiszowiec, założyciel zespołu) DANIEL JUCHNIEWICZ -( instrumentalista, kompozytor, chórki) GRZEGORZ PISKORSKI -( skrzypce , chórki , kompozytor, instrumentalista) KRZYSZTOF CEGŁOWSKI – ( DJ, kompozytor) Zespół pisze i komponuje autorską muzykę , która bardzo ciepło jest przyjmowana przez publiczność , na swoim koncie posiada sporo teledysków ,i wydaną pierwszą płytę. Jak sama nazwa mówi LECIMY – zespół jest w ciągłej trasie , o czym świadczy ogrom koncertów, na naszym koncie znajdują się też festiwale typu MARATON MUZYCZNY -DISCO POLO BEZ OBCIACHU , ŻUŁAWY W RYTMIE DISCO, EDENKI 2016 ( wręczanie statuetek) ,i wiele innych gal, Krzysztof Krawczyk ( wokalista ? finalista ENERGY MUSIC.) Grzegorz Piskorski ( skrzypek- uczestnik programu MAM TALENT.) Zespół LECIMY można usłyszeć wszędzie w TVP, w stacjach radiowych , w klubach , na koncertach , czy też w sieci. Zespół cały czas prężnie się rozwija i przygotowuje materiał do drugiej płyty.

Zespół Lecimy

Marioo to wyjątkowo charyzmatyczny i utalentowany wykonawca, którego hity znają chyba wszyscy fani gatunku i które można zobaczyć m.in. na PoloTV, Polsat Disco Polo Music, Power TV, usłyszeć w każdej liczącej się stacji radiowej i którego cechuje przedewszystkim oryginalność i doskonały wokal. Producent, autor tekstów i muzyki, jest związany z branżą muzyczną od ponad 20 lat. Wcześniej jako kompozytor, projektant i realizator dżwięku a od kilku lat podbija scenę taneczną jako MARIOO. Znany z choćby takich hitów jak Ona ma foch, Takie ciało to raj, czy Kocham i Pragnę podbija serca fanów Polskiej muzyki Dance. Uczestnik najbardziej prestiżowych Gal i Festiwali muzyki tanecznej, m.in 3 korotnie na Disco Hit Festival Kobylnica. Jednak mający doświadczenie i sukcesy nie tylko na scenie Polsko języcznej.

Diadem – Mariusz Gołaszewski

Wśród największych hitów formacji Diadem znajdziemy m.in. “Kto więcej”, “Jak zabawa to zabawa” “Wierzę w to”, “Miałaś, co chciałaś”, “Ela”, “Jesteś jak sen”. Do tych hitów zostały również nakręcone profesjonalne teledyski, które można oglądać na ekranach swoich telewizorów a także za pośrednictwem Internetu. Pierwszy oficjalny album powstał stosunkowo późno, bo w 2008 roku a nazywał się ?The Best?. Łatwo się domyślić, że krążek odniósł duży sukces, a chłopaki zyskali sławę i uznanie na rynku muzycznym. Na chwilę obecną Diadem zajęty jest organizowaniem ogromnej ilości koncertów. Chłopaki występują także na weselach, koncertach, dyskotekach, balach, studniówkach, imprezach plenerowych etc.

Bartosz Abramski

Przygodę z muzyką rozpocząłem w 2007 roku. Jako czternastolatek zdobywałem pierwsze doświadczenia sceniczne oraz poszerzałem swoje umiejętności muzyczne. Już po dwóch latach muzykowania na scenie powstały moje pierwsze autorskie utwory. W 2013 roku zostałem absolwentem Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia w klasie śpiewu, w której zdobyłem dyplom zawodowego muzyka. W czerwcu 2012 roku ukazał się mój debiutancki album pt. “Tam nasze są sny”. Płyta była poprzedzona singlami pt. “Wróć do mnie”, “Nie pędź tyle” oraz “Perłowe oczy”. Do promocji płyty zostały zrealizowane dwa teledyski do piosenki “Tam nasze są sny” i “Nie pędź tyle”, które można zobaczyć na antenie Polo TV. Niespełna po dwóch miesiącach po wydaniu płyty ukazał się mój kolejny singiel pt. “Zapłoną serca dwa”, który zapoczątkował pracę nad nowym drugim materiałem płytowym pt. “Tylko dla mnie zatańcz”. Utwór “Zapłoną serca dwa” można było usłyszeć w programie Must be the music. W 2014 roku ukazał się kolejny singiel wraz z teledyskiem do utworu “Namiętności gra”. W roku 2015 powstały nowe utwory i wideoklipy pt. “Tylko dla mnie zatańcz” i “Oczu jej blask”. Na początku 2016 roku ukazał się nowy utwór wraz z teledyskiem pt. “Dziewczyna jak anioł”, który doskonale sprawdza się na koncertach. Wszystkie teledyski można zobaczyć na antenie Polo Tv. W marcu 2016 roku ukazała się moja druga płyta, długo wyczekiwana przeze mnie jak i moich odbiorców. Album pt. “Tylko dla mnie zatańcz” to wulkan tanecznej latynowskiej energii z discopolowym akcentem na, którym można znaleźć i wysłuchać takie utwory jak “Zapłoną serca dwa”, “Tylko dla mnie zatańcz”, “Oczu jej blask”, “Namiętności gra”, “Dziewczyna jak anioł” i wiele innych.

Lokus

Nazwa Lokus to pseudonim wokalisty z młodzieńczych lat.
Tomek urodził się w Inowrocławiu gdzie spędził wspaniałe lata dzieciństwa.
Po ukończonym liceum wyjechał do Szczecina gdzie podjął studia muzyczne na Akademii Sztuki i uzyskał tytuł magistra. Szczecin obecnie pozostał jego rodzinnym miastem.

Od początku 2015 roku działający prężnie w muzyce Disco Polo.

Teledyski artysty można oglądać w sieci jak również w największych kanałach telewizyjnych min DISCO POLO MUSIC czy POWER TV
Lokusa można już zobaczyć i posłuchać na koncertach w całej Polsce

Uczestnik programu Must Be The Music emitowanego na Polsacie

 

Bartosz Jagielski

 Bartosz Jagielski – muzyk disco polo – ma na swoim koncie takie znane utwory jak ?Piękna dziewczyno?, ?Zakochany? oraz ?Ile razy mam przepraszać?.

Podczas każdego z koncertów rozdajemy 5 koszulek oraz 30 płyt i co najważniejsze cały koncert jest na żywo – nie gramy z playbacku.

ZaNoZa

ZaNoZa – wykonuje muzykę w klimacie ?Dance? z nawiązaniem do pieśni ludowych w nowoczesnej aranżacji. Artystka śpiewa w języku rosyjskim, angielskim i polskim. Występ ZaNoZy to show wokalno – taneczne. ZaNoZa swoim występem uświetniła m.in. Wielką Galę BCC i Festiwal Piosenki Rosyjskiej w Warszawie. Wokalistka gościnnie wystąpiła w programie ?Podróże z żartem? emitowanym w TVP2 (odcinek ?Kraje, których nie ma?), a także na Mistrzostwach Polski Dj?ów.

DZIKU

Zespół powstał pod koniec 2015 roku i wykonuje autorską muzykę z gatunku disco polo i dance. W skład zespołu wchodzi: wokalista oraz lider – Hubert, dwie urocze tancerki oraz DJ. Naszym celem jest przekazanie ludziom dobrej energii, zapewnienie maksimum muzycznych doznań oraz owocna współpraca z organizatorami. Każdy niezależnie od wieku znajdzie w naszych produkcjach coś dla siebie.

Menago

?Menago? to formacja stworzona przez dwóch przyjaciół ze szkolnej ławki, których od lat pasjonuje muzyka taneczna. Wzbogaceni o doświadczenie wynikające ze współpracy z innymi zespołami z branży postanowili stworzyć własny zespół. Ich produkcje to ?nowoczesne Disco-Polo?, czyli mocno energetyczne i taneczne klimaty, jednak elementem wyróżniającym zespół są powroty do stylu z lat 90-tych.

Boombastic

?Menago? to formacja stworzona przez dwóch przyjaciół ze szkolnej ławki, których od lat pasjonuje muzyka taneczna. Wzbogaceni o doświadczenie wynikające ze współpracy z innymi zespołami z branży postanowili stworzyć własny zespół. Ich produkcje to ?nowoczesne Disco-Polo?, czyli mocno energetyczne i taneczne klimaty, jednak elementem wyróżniającym zespół są powroty do stylu z lat 90-tych.

Rompey

ROMPEY – zespół tworzący muzykę disco polo. Tworzony Przez Marcina Rąpałę (lidera zespołu, wokalistę, twórcę tekstów) oraz Tomasza Krupę (DJ Bello), który jest showmanem w zespole. ROMPEY – twórca hitu “Passerati (Passat w TDI), który ma już ponad cztery miliony odsłon. Zespół na swoim koncie ma także singiel “Mała, Ty już nie pij”, który podobnie jak poprzedni odsłonięto ponad osiem milionów razy w serwisie YouTube.

Yankes

Yankes to artysta disco/dance który wprowadza świeżość w polskiej muzyce tanecznej. Formacja Yankes współpracuje z wieloma znanymi, wiodącymi prym w Polsce producentami muzycznymi i autorami tekstów oraz
z takimi producentami jak Davis, Sequence, Candynoize,Tom Socket, Funky Strike, Arix.

FORMACJA YANKES jest grywana w  telewizji POLO TV,DISCO POLO MUSIC, 4FUN DANCE, radiu VOX FM,JARD.

Największe hity formacji Yankes to ?Wiruje cała Sala, Wbijaj na Melanż W nas jest moc?,?Jesteś przy mnie?, ? Pragnę tylko ciebie?, ?Tylko Ta?, ?O tobie Śnię? , ?Love Story?, ?Spełniasz me marzenia?,?Pokemon Disko? i wiele innych. Utwory Yankes są chętnie udostępniane przez DJ-ów w wielu klubach w całym kraju i na świecie. Yankes miał przyjemność grać również dla Polonii w Wielkiej Brytanii oraz wygrał  Discpolowanie z POLO TV w Płocku.

 

Zespół Ideal i Tomek Kopyciński

Początki zespołu IDEAL sięgają 1995 roku, w którym to Tomek Kopyciński podjął udaną próbę założenia zespołu muzycznego. Zespół STANDARD, w którym grał z kolegą Irkiem istniał przez dwa lata. Po tym okresie powstał zespół IDEAL na początku w duecie z Marcinem, później z Krzyśkiem, a od 2002 roku powiększono skład o gitarzystę

Obecny skład zespołu to:
Tomek ? założyciel zespołu, wokal, klawisze,
Kuba ? instrumenty klawiszowe, skrzypce, wokal,
Kuba W ? gitara, wokal, dziewczyny
Kacper ? DJ ? ulubieniec 17-to latek

Jesteśmy rekomendowani przez dużą ilość‡ znanych lubelskich lokali. Współpracujemy z firmami i osobami zajmującymi się fotografowaniem, filmowaniem i chętnie służymy poradą w organizacji imprez weselnych?

 

Adam Krajewski

Adam Krajewski ? muzyk, kompozytor, autor tekstów, wokalista, akustyk założyciel formacji Akmusic. Instrumenty : gitara, gitara basowa, instrumenty klawiszowe.

W skład zespołu wchodzi także wokalistka ? Izabela Krajewska.

Formacja powstała w 2013 roku w Bydgoszczy. W dorobku posiada kilkanaście kompozycji w rytmach disco/dance oraz tekstów; teledyski do autorskich utworów: Moja jedyna, Z tobą być, Dla ciebie żyję, Zatańcz ze mną, Oczarowałaś mnie, Słońce, plaża, Pokochałem twoje oczy. W 2017 roku pojawiła się pierwsza płyta zespołu pt. ?Pokochałem twoje oczy?. Zespół współpracuje z najlepszymi producentami muzycznymi w kraju.

Kanał youtube ponad 3 mln. wyświetleń.

Podczas koncertów, występów zespół w żywiołowy sposób wykonuje swoje utwory. Utrzymuje bardzo dobry kontakt z publicznością, przekazując wiele pozytywnej energii. Akmusic to gwarancja udanej zabawy.