Propozycje artystów – koncert WOŚP w Kątach Wrocławskich

 

MELIKA

Melika wraz z Pawłem Rychertem i Dawidem Pawlukanisem, tworzy wyjątkowy projekt, który z każdym kolejnym nagraniem budzi coraz większą ciekawość i przyciąga uwagę stale rosnącej publiczności. ‘Tales Part One’, debiutanckie wydawnictwo wrocławskiego trio, stanowi wstęp do tego, co zespół może zaprezentować w niedalekiej przyszłości. Doskonale wyprodukowany, stylistycznie spójny album to zaproszenie do muzycznego świata Meliki, w którym miesza się elektronika wielu barw i nurtów. Całość spaja charakterystyczny i wyrazisty głos, pełen emocji budujących nastrój każdej kompozycji. Melika nie jest jedynie wokalistką stojącą przed duetem towarzyszących jej instrumentalistów – jest głową, sercem i głosem projektu mającego wszystkie atuty, by już za moment pojawić się na największych klubowych i festiwalowych scenach Polski.

Do tej pory Melika m.in.supportowała REBEKĘ, BOVSKĄ, zagrała na jednej z odsłon SOFAR SOUNDS WROCŁAW,
Balkonach TV oraz festiwalach: Songwriter Łódź Festiwal czy Moico Enjoy Music – na którym zdobyła nagrodę główną – “Muzyczne odkrycie 2016”.
SO!MUSIC w swoim plebiscycie wymienia ją jako jedną z Muzycznych Nadzieji 2017 a BRAND NEW ANTHEM umieszcza projekt na podium, w rankingu ‘Brand New of 2017’

CUKIER 

CUKIER to najnowsze odkrycie na polskiej scenie muzycznej z pogranicza elektronicznych brzmień i hip – hopu. Duet szybko zauważony został przez Warszawską agencję Kayax, która postanowiła zainwestować w Cukier w ramach programu My Name Is New. “Dom” to singiel opowiadający o domu, w którym straszy miłość. 

Wieszczymy im szybką i błyskotliwą karierę 🙂