Propozycje muzyczne na Sylwestra w Starym Folwarku

<iframe width="100%" height="166" scrolling="no" frameborder="no" allow="autoplay" src="https://w.soundcloud.com/player/?url=https%3A//api.soundcloud.com/tracks/142005737&color=%23ff5500&auto_play=false&hide_related=false&show_comments=true&show_user=true&show_reposts=false&show_teaser=true"></iframe>
<iframe width="100%" height="166" scrolling="no" frameborder="no" allow="autoplay" src="https://w.soundcloud.com/player/?url=https%3A//api.soundcloud.com/tracks/109342676&color=%23ff5500&auto_play=false&hide_related=false&show_comments=true&show_user=true&show_reposts=false&show_teaser=true"></iframe>

Mixbass DJ

Mixbass DJ (z Wenezueli) – specjalista od elektronicznej muzyki klubowej latynoskiej i hiszpańskiej i nie tylko (Latin House, Spanish House, Brazilian House & Tropical Funk).

Dostosowujemy również (Pop, Rock, World music, Polish music, np) listę utworów muzycznych do potrzeb i oczekiwań klienta lub rodzaju wydarzenia. Współpracujemy z dowolnym rodzajem muzyki.

<iframe width="100%" height="166" scrolling="no" frameborder="no" allow="autoplay" src="https://w.soundcloud.com/player/?url=https%3A//api.soundcloud.com/tracks/111627035&color=%23ff5500&auto_play=false&hide_related=false&show_comments=true&show_user=true&show_reposts=false&show_teaser=true"></iframe>

DJ Stanley

Oferuję państwu 12 letnie doświadczenie w branży dj/konferansjer oraz profesjonalne nagłośnienie, oświetlenie. Nie banalny wystrój mojego stanowiska odzwierciedla prezentowaną przeze mnie klasę obsługi swoich klientów na imprezach okolicznościowych. Pracuję tylko i wyłącznie na urządzeniach renomowanych firm oraz posiadam sprzęt back’upowy.

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FDjMarjack%2Fvideos%2F1554577574616238%2F&show_text=0&width=560" width="560" height="420" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" allowFullScreen="true"></iframe>

DJ MARJACK

Oferuje wszystkim bawiącym się różnorodną taneczna muzykę przy odpowiednim nagłośnieniu takim jak cztery kolumny. Dwie kolumny to wysoko-tonowe a dwie to nisko tonowe tzw basowe o łacznej mocy 3 tys. watt. Do całego kompletu urządzeń posiadam konsolę i mikrofon do prowadzenia całej zabawy sylwestrowej prze zemnie oraz cała potrzebna aparatura do sterowania dźwiękiem. Aby nie było tak smutno na sali dekorujemy parkiet światłem z sceny około 15-20 punktów oświetleniowych znajdujących się na statywach.

Fokus Group

Na wydarzenie zabieramy zawsze cały sprzęt tzn. Nagłośnienie, Profesjonalną konsoletę wykonaną na zamówienie przez niemieckiego projektanta David’a Kornmann (nie widać kabli nigdzie), oświetlenie parkietu, oświetlenie całej ściany za konsoletą, efekty (wytwornice dymu, wytwornice ciężkiego dymu), 2 duże telewizory.
Na muzykę jesteśmy otwarci, można proponować, możemy wszystko ustalić po podpisaniu umowy. Z doświadczenia Wszystkim doradzam żeby nie zamykać sie na gatunek muzyczny gdyż trzeba pamiętać ze nie będziemy na przyjęciu sami i Wszyscy chcemy żeby każdy uczestnik wydarzenia na drugi dzien wspominał to jako wyjątkowo przetańczone wesele, ale proszę się nie martwić – Latino, R’n’B jak i Pop, Rock n Roll to również nasza mocna strona. Prowadziliśmy już wiele przyjęć futurystycznych w których królowała muzyka bieżąca wraz z elementami lat 70 80 90 dla starszych gości. 
W ofercie zawsze występują dwie osoby DJ oraz Wokalistka / Konferansjerka z tego względu ze nie akceptujemy tego ze dwie role odgrywa jedna osoba, nie da się poprowadzić profesjonalnie wydarzenia wychodząc do gości i zmieniać utworów za jednym razem. U nas zawsze najważniejszy jest kontakt z gośćmi ale nie z konsolety, wokaliści/konferansjerzy są cały czas aktywni z  gośćmi, wychodzą do nich – pomagają w zabawach będąc obok wszystkich a nie na konsolecie. A co najważniejsze tworzymy zespół, w 30/40% większość utworów DJ gra z oryginalnymi podkładami a wokal dogrywają wokaliści i to na żywo!
Dodatkowi Artyści :
  • Saksofonistka Areta (Must be the Music) 
  • Skrzypek Mateusz
  • Dodatkowy Wokalistka z Grupy 
  • Gitarzysta Michał
  • Pianista Wawrzyniec 

Add Event – Adrian Woźniak

ADD Event to grupa ludzi znających branże eventową od podszewki. 16 lat w branży. Setki przeprowadzonych na najwyższym poziomie imprez, wydarzeń sportowych, konferencji, targów. Współpraca z największymi firmami nagłośnieniowymi, oświetleniowymi i multimedialnymi. Wykwalfikowani i doświadczeni Spikerzy, DJ-e, Animatorzy oraz technicy dają Nam możliwości, które ogranicza już tylko fantazja. Do każdego nawet najmniejszego eventu podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem przygotowując go zarówno od strony logistycznej aż po wykonanie. ADD Event ? robimy niemożliwe i robimy to na wczoraj!

 

DJ Wodar – Artur Wodarczyk

 Gotowość przyjmujemy na 60 minut przed planowanym rozpoczęciem przyjęcia, dress-code i scenariusz ustalamy na 30 dni przed planowanym wydarzeniem. Każdy DJ wyposażony jest w stół lub fasadę dzięki którym zachowuje wysoką estetykę miejsca pracy bez walających się na widoku przewodów, przedłużaczy czy skrzynek. Prócz muzyki na żywo tej odtwarzanej mechanicznie DJ’e mogą wprowadzić na parkiet elementy choreografii czyli tzw. układów synchronicznych w których to prowadzący prezentuje kroki, a goście naśladują (YMCA, Macarena, Shake Ya Head, Belgijka, La colita, Cotton Eyed Joe i wiele więcej). Podstawowa zasada jako obowiązuje w mojej grupie to całkowity zakaz spożywania napojów alkoholowych i środków odurzających przed i w trakcie realizacji zlecenia.

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2F490550191099272%2Fvideos%2F627479307406359%2F&show_text=0&width=560" width="560" height="315" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" allowFullScreen="true"></iframe>

Magic Event – Radosław Janiak

Profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie + delikatna dekoracja Sali światłem, poprowadzenie całej imprezy w roli wodzireja oraz dj-a.
Dotatkowo możemy dobrać:
Instrument na żywo trąbka lub saksofon ? 1500zł
Pianino ? 1000zł

DJ, Wodzirej i prezenter w jednej osobie. działający na malej i dużej scenie od 12 lat. z własnym zapleczem doświadczenia, najwyższej klasy sprzętem nagłośnienieniowym i oświetleniowym.

<iframe src="https://player.vimeo.com/video/143795708" width="640" height="384" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

DJ Sway

Swoją przygodę z djingiem zacząłem w 2010 roku, kiedy to pierwsze swoje kroki stawiałem we wrocławskich klubach muzycznych. Dzięki niepowtarzalnemu stylowi i dobrej technice szybko zdobyłem uznanie, a wraz z nim, propozycje współpracy z najlepszymi klubami w mieście. Prowadziłem imprezy m.in. w Lewitacji, Czarnym Kocie, Melanżu, Szajbie, Coolturce.
Współpracuję z szeregiem agencji eventowych, dzięki którym mam przyjemność bawić publiczność podczas największych imprez plenerowych, na których frekwencja przekracza liczbę 3000 uczestników. Na wspólnej scenie miałem przyjemność występować z takimi zespołami jak: Monika Brodka, Krzysztof Zalewski, Perfect, Pectus, Sound?n?Grace i wiele innych.

Robimy Imprezę – Michał Marat

Jesteśmy grupą młodych, ale doświadczonych ludzi, których łączy pasja do muzyki oraz obsługi technicznej eventów. Poza robieniem (zdaniem niektórych) najlepszych imprez, zawodowo realizujemy się w lokalnych stacjach radiowych i klubach muzycznych.
Graliśmy już wszędzie: w radiach, klubach, na imprezach plenerowych i okolicznościowych.

Mamy bogaty repertuar, w bazie kilkadziesiąt tysięcy utworów z niemalże każdego gatunku. Umiejętnie dobieramy te utwory do uczestników imprezy. Wiemy co gramy, potrafimy to dobrze zaprezentować i praktycznie wykorzystać wiedzę o muzyce . Nie są nam obce nawet najbardziej odległe w czasie przeboje.

Czujemy się dobrze w każdym muzycznym klimacie, co sprawia, że sprostamy każdym muzycznym wymaganiom.

Dodatkowa atrakcja dla naszych klientów – występ zawodowego saksofonisty, który uświetni każdą uroczystoć grając na żywo razem z DJ’em.

DJ Gans

Nazywa się Daniel Gąsiorek. Posiada kurs wodzirejów i niezbędne doświadczenie. Z wielką przyjemnością poprowadzi każdą imprezę. Jest częścią duetu D-BEST.