Propozycje muzyczno-artystyczne  na Dzień Kobiet

Kwartet Obsession

KWARTET OBSESSION tworzą absolwentki Uniwersytetu Muzycznego im. F.Chopina w Warszawie: Kamila Szalińska-Bałwas, Agnieszka Kłosiewicz, Aleksandra Świdzińska oraz Justyna Meliszek.

Kwartet z początku miał charakter klasyczny i powstał z miłości do muzyki, jednak szybko się okazało, że pomimo poważnego repertuaru każda próba odbywa się w atmosferze swobodnego żartu, zaś pierwsze wspólnie zagrane koncerty nadały kierunek w kontakcie z publicznością.

„Sztuki Piękne” , to pełen kobiecego uroku program muzyczno-kabaretowy. 

Program zawiera najpiękniejszych utwory muzyki klasycznej jak również hity współczesnych czasów. Zatem obok Bethovena i jego „5 Symfonii usłyszą Państwo niebanalne wykonanie „Shape of you” Eda Sheerana, a wszystko przeplatane gagami, piosenkami i dowcipem. 

Codzienne kobiece obowiązki domowe, ciągła walka z dążeniem do perfekcyjnej sylwetki i oczywiście rozterki miłosne-to tematy, które Panie użyły do stworzenia swego rodzaju osobliwej terapii muzyką i śpiewem.

Kabaret QQ na Muniu

Kabaret „QQ Na Muniu” to kabaret młodego pokolenia, który wywodzi się z Lublina. Tworzy go dwóch dżentelmenów Krzysztof Więch oraz Karol Marcinkowski. Debiut kabaretu miał miejsce w 2015 roku. Wielokrotni uczestnicy największych ogólnopolskich festiwali kabaretowych, na których zdobyli miejsca na podium jak i nagrody publiczności. Jako kabaret mają za sobą wiele imprez galowych, firmowych, plenerowych oraz charytatywnych. Kabaret wystąpił na jednej scenie z wieloma gwiazdami polskiej sceny kabaretowej m.in. Kabaret Paranienormalni, Kabaret Czesuaf, Kabaret Jurki czy Kabaret pod Wyrwigroszem.

 

Kabaret z Konopi

Kabaret zawiązał się w 2004r. choć faktyczną datą urodzin jest data pierwszego występu 16.04.2005 gdzie podczas kieleckiego KOKSu zdobył pierwszą Nagrodę Publiczności. Działalność estradowa stała się pasją i sposobem na życie.

Świetny kontakt z publiką, kilkadziesiąt skeczy i piosenek. Imprezy biletowane, zamknięte, plenerowe, realizacje telewizyjne, występy charytatywne, happeningi, improwizacje i wiele innych sprawiają, że każdy występ to niepowtarzalne wydarzenie.

Mavi & Aretha

Unikatowy i jedyny w swoim rodzaju duet będącycy fuzją mocnego brzmienia saksofonu i subtelnego dzwięku skrzypiec elektrycznych

 

The King’s Friends

The King’s Friends to Rock’n&Roll grany w 100% na żywo przez profesjonalnych muzyków. Nieprzerwanie od 2001 roku grają koncerty poświęcone pamięci legendarnego Elvisa Presleya, zdobywając w tym czasie liczne wyróżnienia i nagrody.

Posiadają doświadczenie zarówno w występach estradowych na dużych scenach takich jak American Cars Mania, uroczystych galach  Euro 2012 Catering Show czy Warszawskie Wieczory Olimpijskie na Stadionie Narodowym, eventach firmowych, klubach muzycznych i wielu innych. Scenariusz każdej imprezy może być uzgadniany oddzielnie.

Ich koncerty to znane i lubiane przeboje grane na światowym poziomie oraz dowód że muzyka naprawdę łączy pokolenia.

Sax&More

Grupa muzyczna grająca covery we własnych niespotykanych aranżacjach. Skład zespołu: 4 saksofony, instrumenty klawiszowe, kontrabas, perkusja oraz wokal .
Propozycja piosenek na tę uroczystość: Ach te baby, Bo z dziewczynami, Zacznij od Bacha, Dni których nie znamy, Najwięcej witaminy oraz dla młodszej części publiki repertuar Bruno Marsa, Amy Winehouse czy wiązankę przebojów M. Jacksona.
Cały występ grany jest 100% LIVE.
Czas występu ok 80 min.

Dixi Tigers Band

Dixie Tigers Band zdobywcy Złotej Tarki na międzynarodowym festiwalu jazzu Tradycyjnego Złota Tarka 2008! Zespół niezwykły pod względem repertuaru jak i wyglądu, o wyjątkowym instrumentarium i wspaniałym akustycznym brzmieniu. Członkowie zespołu to zawodowi muzycy z których część gra na co dzień w Orkiestrze Narodowego Forum Muzyki.

Program” Szalone Lata20″ :
wprowadzą słuchaczy w atmosferę
okresu międzywojennego. Opowiedzą o modzie, sztuce i muzyce.
Band zagra:
Putin on the Ritz, Sing sing, Sumertime, In the mood, Hello Dolly i wiele innych wspaniałych utworów.
Zatańczą dla państwa Tancerze Akademii Baletu P&A Ivanow.
Koncert poprowadzi i opowie o szalonych latach? Kalina Rosińska

Tribute to Chris Botti

Nastrojowe piękne piosenki Chris Botti w oryginalnych aranżacjach. Smooth jazzowe granie, które zawsze jest mile i pozytywnie odbierane przez słuchaczy. Zapraszamy na chwilę relaksu.

The Beatlmen

Zespół THE BEATLMEN to czwórka utalentowanych i doświadczonych muzyków, która do złudzenia przypomina słynnych Beatlesów z Liverpoolu.
Profesjonalizm (garnitury szyte na miarę, buty prosto z Liverpoolu, oryginalne beatlesowskie gitary i wzmacniacze), uśmiech i charyzma to atuty zespołu.
The Beatlmen występował w takich programach jak: „Kawa czy herbata”, „Pytanie na śniadanie”, „Familiada” oraz w TV Polonia. Grupa ma bardzo duże doświadczenie w graniu koncertów plenerowych (dni Miast i Gmin), występów dla Ośrodków Kultury, a także wielu imprez firmowych i klubowych. Potwierdzeniem wielkiej klasy zespołu był udział w trasie „Lato z radiem 2011 i 2012”.
The Beatlmen wykonuje piosenki grupy The Beatles oraz polskiego Big-bitu (Czerwone gitary, Skaldowie, Niebiesko-Czarni). Bardzo ważnym elementem udanych koncertów, jest wspaniały kontakt z publicznością, połączony z ogromną pasją grania.

Ania Deko

W swoim dorobku artystycznym posiada koncerty z Kamilem Bednarkiem, Beatą Kozidrak, zespołem Dżem – Uczestnictwo w wielu programach telewizyjnych typu talent show w Polsce m.in. wygrana w Bitwie na głosy -Zwycięstwo w konkursie muzycznym Rm-fm ?Ja Cię kręcę ? zakończonym wydaniem wspólnego nagrania na płycie z okazji 25 lecia Rmf fm. Finalistka The Voice 2019.
Możliwość koncertu z gitarzystą lub pianistą.

Se7en

Zespół SE7ENto pierwszy – od wielu lat – polski boysband, którego wartość leży w sile starannie wyselekcjonowanej, eklektycznej piątki, niezwykle roztańczonych i mocno rozśpiewanych chłopaków. 

 

Ich koncerty charakteryzują się dynamiką, żywiołowością, a nawet żonglerką emocjami widza: przez nieoczekiwane zwroty rytmu, barw oraz samego „prowadzenia” koncertu, show boyzbandu SE7EN na stałe wpisuje się w pamięć widza wprawiając go w całą gamę odczuć.

Iluzjonista Mag Marco

Przecinanie kobiety na pół, metamorfoza w akwarium czy transformacja w skrzyni to tylko niektóre triki z ich repertuaru.
DUŻA iluzja to ich pasja, która podczas pokazu łączy ich w jedną całość aby stworzyć widowiskowe show dla uczestników Twojej imprezy.
Zamawiając ich   na swoją uroczystość zapewniają Państwo swoim gościom spektakularny pokaz sztuki magicznej na najwyższym poziomie z profesjonalnie przygotowaną oprawą muzyczną i oświetleniową oraz efektami pirotechniki scenicznej, które są niezbędne do stworzenia odpowiedniego nastroju i magicznego klimatu podczas występu.

 

Tetiana Galitsyna

Tworzą artystyczne widowiska, które zachwycają widzów na całym świecie.Pracują z pasją, angażując w pełni ich profesjonalizm i kreatywność.Starają się wyprzedzać oczekiwania naszych klientów a największą nagrodą jest ich uznanie i aplauz.

Tetiana Galitsyna zwyciężczyni programu Mam Talent w Polsce. Założycielka i dyrektor artystyczny studia Galitsyna Art Group. Jedna z najbardziej znanych międzynarodowych artystek Sand Art. Ikona sztuki malowania piaskiem i twórczy autorytet sztuk wizualnych w świecie. Tetiana Galitsyna jest pionierem i kreatorem nowych wizualnych show: animacji światłem, wodnej animacji czy gwiezdnego show oraz wielu innych unikalnych technik artystycznych. Tetiana Galitsyna jest także fundatorką międzynarodowej szkoły artystycznej Galitsyna Art School, gdzie każdy może odkrywać i rozwijać swój talent w unikalnych dziedzinach artystycznych.