Propozycje występów artystycznych na galę

 

Kabaret Amelijush

Kabaret Amelijush– powstał pod koniec 2012 roku z woli niebios i Rafała. Żadna scena i publika nie jest straszna. Chcemy by publiczność poczuła się równie swobodnie uczestncząc w naszych wystęach.
Z wyprzedzeniem są wstanie zrobić tematyczny skecz dla organizatora.

Kabaret Pod napięciem

Kabaret Pod Napięciem powstał pod koniec 2011 roku w Gdańsku z inicjatywy Arkadiusza Pawłowskiego.
Oprócz założyciela, trzon grupy tworzą Maciej Wójtewicz i dźwiękowiec Michał Sidorkiewicz.
KPN kontynuując siódmy rok scenicznej działalności ma za sobą stworzone cztery programy, które prezentowali
na ponad 210-ciu występach na scenach ponad 90-ciu różnych miast Polski.
Pierwszy z nich o nazwie ?DZIEWIĘĆDZIESIĄT? nawiązuje do lat ?90, czyli beztroskich lat młodości
członków Kabaretu: Schwarzenegger, Wałęsa, superbohater, Od przedszkola do Opola. Tego typu klimaty.
Kabaret Pod Napięciem to wielokrotni laureaci nagród jury oraz publiczności.
Arek i Maciek to dwie sceniczne osobowości, które wraz z pomocą przebojowego dźwiękowca Michała
uwielbiają razem tworzyć coś z niczego, czy to po wielogodzinnych próbach, czy drogą improwizacji na scenie.
Efekty często zaskakują ich samych, lecz niespożyta energia i tona pozytywnych emocji tworzą bardzo ciekawy, a niekiedy absurdalny obraz.

Dawid Ziomek

Dawid ?Ziomal? Ziomek to jeden z najbardziej doświadczonych i oryginalnych performerów na świecie. Wyróżnia się unikatowym i niepowtarzalnym stylem, który łączy triki piłkarskie z elementami tańca break dance ? co czyni widowisko jeszcze bardziej wyjątkowym. Warto podkreślić, że freestyle football to nie tylko sport. Dawid jako jedyny polski freestyler współpracuje z uznanym w środowisku teatralnym reżyserem , gdzie uczestniczy w spektaklach artystyczno-teatralnych w kraju i za granicą. Dawid reprezentuje grupę R-Style, z którą wystąpił na żywo w finałach IX edycji programu ?Mam Talent!? przed 4 milionową publicznością. Na swoim koncie ma m.in. trzykrotny tytuł zdobywcy Pucharu Polski, V-ce Mistrzostwo Polski w dwóch kategoriach (?Show? i ?Battle?), nagrodę publiczności podczas ?Pucharu Mistrzów?, zwycięstwo w międzynarodowym turnieju ?Prague Jam?, nagrodę za najlepszy trik ?M1 Cup?, a także zwycięstwo w międzynarodowym Pucharze Czech. Dwukrotnie zajął II miejsce w plebiscycie na najlepszego sportowca miasta Jaworzna. W swojej karierze stawał na podium ponad 30 razy, zarówno w zawodach rangi krajowej jak i międzynarodowej. Dawid do tej pory wystąpił już ponad 1000 razy, prezentując swoje umiejętności w 17 krajach.

Beskidzki Teatr Iluzji – Iluzjonista Rafał Mulka

1. Program „Magiczna podróż” wersja standardowa , realizacja 2 osoby ( iluzjonista, realizator światła i dźwięku ) czas trwania ok. 30 do 40 minut .

Do wykonania programu możemy zapewnić własną technikę tj. scenografia, nagłośnienie, oświetlenie, wytwornice dymu, realizacja dźwięku i światła ( bez dopłat )

2. Program „Magiczna podróż” wersja pełna , realizacja 3 osoby ( iluzjonista, asystentka , realizator światła i dźwięku ) czas trwania 40 do 50 minut .

Do wykonania programu możemy zapewnić własną technikę tj. scenografia, nagłośnienie, oświetlenie, wytwornice dymu, realizacja dźwięku i światła ( bez dopłat )

Tetiana Galitsyna

Ich debiut miał miejsce w 2009 roku. Od tej pory rozwijają, szlifują i doskonalą swój warsztat artystyczny. Każdy dzień to nowe wyzwanie, które stawiają przed nimi klienci. Śmiało mogą przyznać, że dzisiaj są mistrzami Visual Art Show.

Tworzą  artystyczne widowiska, które zachwycają widzów na całym świecie.

Pracują z pasją, angażując w pełni ich profesjonalizm i kreatywność.

Starają się wyprzedzać oczekiwania ich klientów a największą nagrodą jest ich uznanie i aplauz.

Tetiana Galitsyna zwyciężczyni programu ?Mam Talent? w Polsce. Założycielka i dyrektor artystyczny studia Galitsyna Art Group. Jedna z najbardziej znanych międzynarodowych artystek Sand Art. Ikona sztuki malowania piaskiem i twórczy autorytet sztuk wizualnych w świecie. Tetiana Galitsyna jest pionierem i kreatorem nowych wizualnych show: animacji światłem, wodnej animacji czy gwiezdnego show oraz wielu innych unikalnych technik artystycznych. Tetiana Galitsyna jest także fundatorką międzynarodowej szkoły artystycznej Galitsyna Art School, gdzie każdy może odkrywać i rozwijać swój talent w unikalnych dziedzinach artystycznych.

Wordfall Dominik Lisiakiewicz

Wynajmij drukarkę wodną na dowolny czas (nawet na jeden dzień) w dowolnym miejscu w całej europie lub zainstaluj ekran wodny na stałe w dowolnym miejscu na świecie.

Na konferencje, targi, koncerty, targi branżowe, wystawy, ekspozycje (centra handlowe, muzea, galerie) i wiele innych…

TO SPADAJĄCE KROPLE WODY

Można ich dotknąć! To nie projekcja świetlna.

RYSUJ WODNE OBRAZY NA TABLECIE

Albo puść przygotowany wcześniej pokaz.

 DOWOLNY ROZMIAR

Kurtyna wodna może mieć od 2 do 10m na długość i od 2 do 8 metrów na wysokość (Zapytaj o większe rozmiary)

PODŁĄCZ DO DMX

Synchronizuj pokaz z muzyką i światłami

WODA W KRĄŻY W OBIEGU ZAMKNIĘTYM

Nalewasz tylko raz

Iluzjonista Błażej Hatman

Iluzjonista Błażej Hatman

Błażej Hatman – profesjonalny iluzjonista, mentalista, który wie, uczestnik programów telewizyjnych, artysta.

Błażej zawodowo zajmuje się wykonywaniem pokazów iluzji, jest to przede wszystkim jego pasja, a od kilku lat także pełnoetatowa praca. Każdego roku wykonuje ponad 100 pokazów, zadziwiając ludzi w całym kraju. Poczynając od ulic i deptaków miast podczas festiwali, przez prywatne imprezy okolicznościowe (urodziny, rocznice, wesela), kończąc na deskach polskich uczelni wyższych czy w murach luksusowych hoteli uświetnia swoją obecnością bankiety, gale oraz imprezy firmowe.

 

Dlaczego warto mi zaufać? Współpracowałem z takimi podmiotami jak np. Empik, Żabka, FreshMarket, DELL, Politechnika Poznańska, Komenda Wielkopolska Policji i wiele innych.

 

Proponuję Państwu pokaz iluzji, trwa on około 30min, interaktywny, mocno angażujący publikę, asystenci wybierani spośród widzów czarują ze mną na scenie, a reszta odpowiada, wykonuje gesty itp. Dodatkowo po pokazie scenicznym zazwyczaj wykonuję iluzję z bliska poruszając się między gośćmi wydarzenia.

Iluzjonista Gidziński

Iluzjonista Tomasz Gidziński

Pragnę zaoferować Państwu niecodzienną i uchodzącą za niedostępną dla wielu osób sztukę iluzji. Cieszę się, że profesja, którą zajmuje się od 10 lat, została przez Państwa uznana jako atrakcyjna forma rozrywki.

Jego pokazy adresuję zarówno do dorosłych, jak i do dzieci.

Zawsze się stara się, aby występ bezpośrednio angażował publiczność, był miły w odbiorze zarówno dla oczu, jak i dla uszu.

Wielu mu zaufało i się nie zawiodło. 

 

Iluzjonista Gidziński