Propozycje spektaklu połączonego z muzyką

Ireneusz Krosny

Ireneusz Krosny urodził się w Tychach w Polsce w 1968 roku. Naukę pantomimy rozpoczął w wieku lat 14. W 1992 roku rozpoczyna zawodową działalność solową pod nazwą „Teatr Jednego Mima”. W sezonie 1995/6 Ireneusz Krosny bierze udział w trzech najważniejszych festiwalach komicznych w Polsce i wszystkie wygrywa otrzymując trzy Grand Prix.
To otwiera mu drogę do telewizji nagrywa wiele programów telewizyjnych w tym dwa cykliczne.
W 1997 prowadzi warsztaty pantomimiczne w szkołach teatralnych w Krakowie i Wilnie.

W 1998 roku zdobywa czwarte Grand Prix na pierwszej edycji festiwalu komedii „Kataryniarze”. Występuje w wielu krajach Europy oraz w Kanadzie i USA, gdzie otrzymuje nagrodę „Critic’s Choice” amerykańskiej gazety artystycznej Chicago Reader za najlepszy w tym czasie zdaniem krytyków spektakl w Chicago.

SMKKPM

Sekcji Muzycznej Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn (SMKKPM) – zespół muzyczno-kabaretowy, łączący bardzo zabawne zapowiedzi z piosenkami pokolenia „millenialsów” .

Spektakl muzyczno-kabaretowy „Czas dla nas”

Jest to spektakl, opowiadający o kobietach, które chciałyby wrócić na łono sztuki po urodzeniu i wychowaniu dzieci.

Spektakl jest absolutną nowością , dopiero czekamy na demo.

The ThreeX

Oryginalny skład zespołu ? dwoje skrzypiec i fortepian ?  od początku był impulsem do tworzenia własnych aranżacji i utworów, a z czasem, kompletnych autorskich programów. 

Szeroki zakres wykonywanych stylów muzycznych oraz niesztampowe rozwiązania aranżacyjne są cechą charakterystyczną tria, a w połączeniu z pomysłowością i wszechstronnymi talentami muzyków stanowią o jego wyjątkowości.

PROGRAMY: 

Mindbowing to wyjątkowe widowisko, w którym muzycy, oprócz wspaniałej gry, prezentują swoje unikalne talenty. Taniec, żonglerka, pantomima i żarty muzyczne, które początkowo były tylko młodzieńczą fascynacją, stały się nieodłączną częścią autorskiego show, które skierowane jest do szerokiej publiczności ? zarówno tej rzadko odwiedzającej filharmonie, jak i koneserów sztuki.
Muzyka i Humor- spotkanie Czesława Jakubca z triem The ThreeX zaowocowało powstaniem programu, gdzie kunszt instrumentalny łączy się z wyrafinowanym humorem. Znajdziemy w nim dzieła wielkich kompozytorów jak Vivaldi, Strauss, czy Chopin, ale podane w lekkiej i fascynującej formie. Czesław inteligentnym żartem i zaskakującymi puentami wprawi publiczność w dobry humor ? trio za to zadba o wirtuozerię i bezkompromisowy poziom wykonawczy.