Propozycje wokalne- repertuar Frank Sinatra

Zespół Vocart

VOCART promuje sztukę wokalu i dobry warsztat muzyka oraz DJ?a
dużą wagę przykładają do doskonalenia się dlatego nieustannie poszerzają
 repertuar powszechnie znanych piosenek.
VOCART to niezmienny skład osobowy i zasady czerpane z dobrej tradycji polskiej szkoły rozrywki w związku z ogromnym zainteresowaniem ich występami, stworzyli na Wasze życzenie dwa niemal identyczne składy wokalne,
wspierane przez świetnych Muzyków i DJ?ów. Posiadają także na własność trzy kompletne sceny, zaprojektowane przez nich i przez producentów specjalnie na potrzeby ich występów ? każda z nich wyposażona jest w nowoczesne nagłośnienie i oświetlenie sterowane cyfrowo.

Maks Łapiński

MAKS ŁAPIŃSKI – finalista 9 edycji The Voice of Poland, gdzie swoim występem odwrócił wszystkie fotele. Autor tekstów i muzyki oraz instrumentalista.
Od najmłodszych lat czuje potrzebę tworzenia i dzielenia się muzyką z ludźmi. Ze swoją twórczością gościł w takich krajach jak Francja, Niemcy, Holandia czy
Grecja.Jego głos jak i charyzma sceniczna idealnie sprawdzi się w repertuarze Franka Sinatry.

Wojciech Kroczak

WOJCIECH KROCZAK jest pianistą i wokalistą.Prowadzi imprezy po angielsku i niemiecku.
Wokalista specjalizuje się w klimacie jazzowym.
Wykształcenie aktorskie z zacięciem kabaretowym dało mu dystans do samego siebie i pozwoliło przenieść jego występy na wyższy poziom.
Performace Wojciecha Kroczaka to widowiskowe show, dzięki którym możemy podróżować do przeszłości.
Na scenę wchodzi w skórę artysty ,którego cover wykonuje. Posiada garnitur przypominający ubiór Franka Sinatry.

SAMOKHIN BAND

Zespół muzyczny SAMOKHIN BAND, który ruszy do tańca i zabawy każdą publiczność. Zespół bawi publiczność repertuarem autorskim, jazzowym, rosyjskim, ormiańskim, kaukaskim, żydowskim, gra również covery.

Główne atuty Zespołu: wielokulturowość (Polska, Rosja, Armenia) wszechstronny repertuar- utwory: autorskie, rosyjskie, żydowskie, jazz, cygańskie, ormiańskie słowiańska energia i kozacka charyzma (Lider Zespołu- Pavel Samokhin jest kozakiem znad Donu, gra na 2 trąbkach jednocześnie) znakomity kontakt z publicznością wysokiej klasy wykształceni muzycy Samokhin Band to łódzki Zespół grający energetyczną mieszankę JAZZU, funky, ska,starego,dobrego rock?n?rolla oraz wschodniego folku wzmocnioną mocnym rockowym brzmieniem.

Skład: trąbka, saksofon, gitara, bas, perkusja, piano,konga,WOKAL. Zespół SAMOKHIN BAND ma na swoim koncie ponad 3000 koncertów w kraju i za granicą. Zajął I miejsce na Międzynarodowym Festiwalu Poezji i Pieśni im. Włodzimierza Wysockiego w Warszawie. Zespół ma już 10 lat i wydał cztery autorskie płyty. Samokhin Band grał jako support przed koncertami: supergrupy Leningrad Joe Cocker’a Blues Brothers Jesteśmy chętni do wystąpienia u Państwa podczas bankietu w Krakowie.