Występy artystyczne – Ogrody pełne muzyki

 

Kabaret Amelijush

Kabaret Amelijush– powstał pod koniec 2012 roku z woli niebios i Rafała. Żadna scena i publika nie jest straszna. Chcemy by publiczność poczuła się równie swobodnie uczestncząc w naszych wystęach.
Z wyprzedzeniem jesteśmy wstanie zrobić tematyczny skecz dla organizatora. 

Beskidzki Teatr Iluzji – Iluzjonista Rafał Mulka

1. Program “Magiczna podróż” wersja standardowa , realizacja 2 osoby ( iluzjonista, realizator światła i dźwięku ) czas trwania ok. 30 do 40 minut .

Do wykonania programu możemy zapewnić własną technikę tj. scenografia, nagłośnienie, oświetlenie, wytwornice dymu, realizacja dźwięku i światła ( bez dopłat )

2. Program “Magiczna podróż” wersja pełna , realizacja 3 osoby ( iluzjonista, asystentka , realizator światła i dźwięku ) czas trwania 40 do 50 minut .

Do wykonania programu możemy zapewnić własną technikę tj. scenografia, nagłośnienie, oświetlenie, wytwornice dymu, realizacja dźwięku i światła ( bez dopłat )

Proponowane wersje programów oczywiście mają charakter rodzinny i z równym zainteresowaniem będą oglądane zarówno przez dzieci jak i przez ich rodziców.

Tak aby program miał charakter mikołajowo- świąteczny w obu wersjach jego zakończeniem czyli trikiem finałowym będzie wyczarowanie śniegu.

Iluzjonista Błażej Hatman

Iluzjonista Błażej Hatman

Błażej Hatman – profesjonalny iluzjonista, mentalista, który wie, uczestnik programów telewizyjnych, artysta.

Błażej zawodowo zajmuje się wykonywaniem pokazów iluzji, jest to przede wszystkim jego pasja, a od kilku lat także pełnoetatowa praca. Każdego roku wykonuje ponad 100 pokazów, zadziwiając ludzi w całym kraju. Poczynając od ulic i deptaków miast podczas festiwali, przez prywatne imprezy okolicznościowe (urodziny, rocznice, wesela), kończąc na deskach polskich uczelni wyższych czy w murach luksusowych hoteli uświetnia swoją obecnością bankiety, gale oraz imprezy firmowe.

 

Dlaczego warto mi zaufać? Współpracowałem z takimi podmiotami jak np. Empik, Żabka, FreshMarket, DELL, Politechnika Poznańska, Komenda Wielkopolska Policji i wiele innych.

 

Proponuję Państwu pokaz iluzji, trwa on około 30min, interaktywny, mocno angażujący publikę, asystenci wybierani spośród widzów czarują ze mną na scenie, a reszta odpowiada, wykonuje gesty itp. Dodatkowo po pokazie scenicznym zazwyczaj wykonuję iluzję z bliska poruszając się między gośćmi wydarzenia.

Iluzjonista Gidziński

Iluzjonista Tomasz Gidziński

Pragnę zaoferować Państwu niecodzienną i uchodzącą za niedostępną dla wielu osób sztukę iluzji. Cieszę się, że profesja, którą zajmuję się od 10 lat, została przez Państwa uznana jako atrakcyjna forma rozrywki.

Moje pokazy adresuję zarówno do dorosłych, jak i do dzieci.

Zawsze się staram, aby występ bezpośrednio angażował publiczność, był miły w odbiorze zarówno dla oczu, jak i dla uszu.

Wielu mi zaufało i się nie zawiodło. Wierzę, że i Państwo będziecie zadowoleni. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.

Iluzjonista ma  program , który idealnie wpasuje się w klimat Pałacu

Iluzjonista Gidziński