Propozycje zespołów na  plenerowy koncerty- Bobowa

Wytrawni

Wytrawni ?  to zespół stworzony przez sześć przeróżnych, nieco zwariowanych, ale bez dwóch zdań tętniących testosteronem męskich osobowości, które łączy miłość do muzyki i profesjonalne podejście do pracy. Granie na scenie to ich konik, z którego czerpią niepohamowane pokłady energii. Zarażają miłością do przebojów, leczą z nudy, a monotonię zamieniają na niepowtarzalne przeżycia.

Wiedzą, że każde wydarzenie wymaga indywidualnego podejścia i kreatywnej oprawy. Nie proponują więc ?sztywnej listy top? granej na każdej imprezie. Dla nich Twój event, bankiet, impreza firmowa czy okolicznościowa to nie miejsce, ale ludzie, których porywamy do zabawy w klimatach, jakie im odpowiadają. Proponują też set tematyczny poświęcony Stingowi bądź powrót do największych, światowych hitów lat osiemdziesiątych ? projekt Back to the 80?s.

Samokhin Band

To polsko- rosyjski zespół, który powstał w 2008 roku z inicjatywy Pavla Samokhina, pochodzącego z Rostowa nad Donem.Pavel wnosi do muzyki zespołu nie tylko dźwięki trąbki, której jest wirtuozem, i schrypnięty wokal, ale ? przede wszystkim ?coś?, co stanowi o niezwykłości i niepowtarzalnej aurze spowijającej wszystko, co mieści się na pięciolinii i poza nią.Muzyka, którą wykonuje zespół to energetyczna mieszanka jazzu, funky, ska, starego, dobrego rock’n’rolla oraz wschodniego folku wzmocniona mocnym rockowym brzmieniem. Do tego dochodzi rosyjska charyzma i kozacka energia!!

Puzzle Cover Band

Podstawowy skład zespołu PUZZLE Cover Band tworzy siedem osób. Dwie obdarzone genialnym brzmieniem wokalistki oraz pięciu doskonałych, wykształconych muzyków sesyjnych ? wybitnych instrumentalistów dla których pasja stała się zawodem i powołaniem.

Wokalistki wchodzące w skład zespołu są absolwentkami wydziału wokalno ? aktorskiego krakowskiej PWST i oraz laureatkami znanych programów telewizyjnych; kontunuują równolegle karierę na deskach najbardziej cenionych teatrów muzycznych w Polsce. Muzycy zaś mają za sobą wiele lat kształcenia w akademiach muzycznych oraz prestiżowych szkołach jazzowych w kraju i za granicą.

Zespół muzyczny PUZZLE Cover Band gra tylko i wyłącznie na żywo.

Bogaty repertuar, zawodowi muzycy oraz niesamowicie brzmiące wokale wyróżniają nas na tle innych zespołów, czyniąc PUZZLE Cover Band wyjątkowym.

Niespotykana skala, nasycenie barwy głosu i jedyna w swoim rodzaju harmonia brzmienia to znaki firmowe zespołu. Każdy numer, który znajduje się w ich repertuarze odwzorowują muzycznie na podstawie oryginału z największą dokładnością i starannością.

Dbają o precyzyjne brzmienie każdego dźwięku i firmują go własną marką. Oddychają muzyką, którą tworzą z największym zapałem i profesjonalizmem.

Kuba Jurzyk

Wszechstronny i pełen energii wokalista koncertujący w całej Polsce, finalista IV edycji programu X Factor.
Wraz z przyjaciółmi tworzy prężnie działający kanał na Youtube – Studio Accantus.
Aktor głosowy współpracujący m.in. z Disney Polska, gdzie użycza swojego głosu w filmach animowanych.
Absolwent wydziału wokalno-estradowego ZPSM im. Fryderyk Chopina w Warszawie.

Możę  robić MIXY aby kazdy znalazł cos dla siebie.
Skład  (piano 2x, bas, gitara, bebny, pekusjonalia, wokal, akustyk)

 

Robert Chojnacki

 

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę koncertową jednego z najbardziej znanych i rozpoznawalnych polskich muzyków, Roberta Chojnackiego, muzyka, kompozytora i saksofonisty.

Przez wiele lat współpracował z grupą De Mono dla
której skomponował kilka jej największych przebojów, takich jak – Zostańmy sami, Twoje ulice, Płomień, będąc również współautorem i wykonawcą pozostałych hitów tego zespołu. Jednak, niebywale największy sukces odniósł nagrywając i występując pod własnym nazwiskiem. Płyty Sax & Sex z A. Piasecznym, czy Big Beat z M. Molędą, czy też Saxophonic z całą plejadą rodzimych gwiazd, to niepodważalne sukcesy znajdujące się na koncie tego muzyka, kompozytora, saksofonisty

Zespół Słowiany

Barwne osobowości, energiczna muzyka, słowiański duch. To najkrótsze określenie zespołu Słowiany, jednego z najbardziej interesujących zespołów folk-rockowych w Polsce.

Ich muzyka to ogromna dawka pozytywnej energii, która przyciąga wszystkich niezależnie od wieku.

Zespół składa się z sześciu profesjonalnych muzyków z Polski i Ukrainy. Wykorzystują różne instrumenty: znany w Europie Wschodniej akordeon łączy się z mocnym brzmieniem gitary elektrycznej i gitary basowej a także z nowoczesnym brzmieniem akustycznej perkusji. Wokalistka ma niezwykły folkowy głos, który trudno spotkać w Europie.

Ostatnim czasem rockowe brzmienie i bałkańskie rytmy stały dominującą barwą ich muzyki.

Zespół DOC

Projekt DOC. powstał latem 2014 roku z inicjatywy dwóch lekarzy z Łańcuta: neurologa Konrada Bauma i gastrologa Tomasza Ryznara.

Pomimo wielu obowiązków obaj muzycy mają za sobą spore doświadczenie i historię muzyczną z niemałymi sukcesami. Z ich twórczością dotarli już do najdalszych zakątków Polski. Są otwarci zarówno na klimatyczne, niekiedy akustyczne koncerty w zaciszu okolicznych lokali jak i na pełne energii koncerty plenerowe na wielkich festiwalach.