Propozycje zespołów coverowych – Dworek Mikołaja Reja

M&M Band

Ich pasja ? Wasze zadowolenie M&M to zespół muzyczny z małopolski, który tworzy piątka zawodowych muzyków. Mają wokal męski i żeński.

Zespół posiada bogate doświadczenie związane z oprawą muzyczną wszelkiego rodzaju imprez. Posiadają w repertuarze polskie jak i zagraniczne przeboje oraz disco polo i biesiadę. Podchodzą do potrzeb każdego Klienta indywidualnie.

Celem zespołu jest dążenie do perfekcji. Posiadają bogaty nowoczesny sprzęt, świetne oświetlenie oraz inny sprzęt, który zapewni bajkowy klimat. Zapewniają najwyższą jakość usług!

Get Up

Zespół “GET UP” powstał z inicjatywy muzyków mających na swoim koncie udział w profesjonalnych nagraniach płytowych (Sony, Universal, Anaconda). Formacja powstała w odpowiedzi na coraz większe zapotrzebowanie rynku na zespoły coverowe, wyróżniające się wysokim poziomem artystycznym i wykonawczym.

Posiadająwieloletnie doświadczenie w branży muzycznej, co pozwala im na umiejętny dobór repertuaru oraz stylu prowadzenia imprez, w zależności od jej charakteru, miejsca oraz uczestników.

GET UP to zawodowy, ambitny zespół muzyczny, łaczacy doświadczenie muzyków oraz charyzmatyczną osobowość wokalistki, mającej za soba udział w wielu programach telewizyjnych (Mam talent, Szansa na sukces, Must Be The Music oraz The Voise Of Poland). Orginalność i duży potencjał artystyczny wokalistki pozwalają zespołowi siegać po szeroki repertar jednoczesnie zachowujac stylowość i wyjątkowy klimat każdej piosenki.

Repertuar zespołu GET UP to największe przeboje światowej i polskiej muzyki rozrywkowej, począwszy od standardów jazzowych, poprzez najbardziej popularne i znane pozycje z gatunków: rock, pop rock, smooth jazz, oraz folk.

Dobranocka

To grupa ludzi kochająca muzykę i wspólne granie, ta pasja zaraża wszystkich pozytywną energią i pozwala rozkręcić każdą imprezę.

Ich umiejętności i częste próby pozwalają  na zagranie całej imprezy na żywo co daje potężną moc i niezapomniane chwile.

Kontakt z publicznością jest ich domeną i wyznacznikiem udanego wykonu, wspólne śpiewanie ulubionych refrenów zacieśnia dialog przenosząc wszystkich uczestników w koncertowy splendor uwalniając tym samym drzemiące we wszystkich pokłady pozytywnych emocji.

Garden Party

Garden Party 5 osób. Grają w 100% na żywo, na scenie dajeą z siebie wszystko, a repertuar jest tak dopasowany, by mogli się bawić goście z młodszych oraz starszych pokoleń.

Zespół słynie z własnych, atrakcyjnych, niebanalnych aranżacji znanych i lubianych przebojów z różnych gatunków muzycznych. W repertuarze można znaleźć popularne utwory takich wykonawców jak Pink Floyd czy Zenka Martyniuka, ale zawsze jest to niepowtarzalna interpretacja zespołu Garden Party