Propozyje zespołów disco-polo 15.08.2019 Gmina Orońsk

 BREXIT BOYS

Brexit Boys to zupełnie nowa jakość polskiej muzyki tanecznej.Disco dance i Disco polo to nurty w których odnajdują się wyśmienicie.Twórcy nowego stylu którym pragną zarazić fanów. Ich energia sceniczna porywa tłumy do tańca !

 YUGINE

Grzegorz YUGINE Grudziński to wokalista, który po kilku latach powrócił
na rynek muzyczny. Artysta wszechstronny o bardzo charakterystycznej
barwie głosu.
W latach 2007-2009 związany z Warner Music Poland. W 2007 nagrał
swoją pierwszą płytę „Za całe życie”, w ciągu 3 lat zagrał ponad 200
koncertów.

W tym samym roku nagrał także płytę:
Kolędy pokoleń z Danutą Błażejczyk, która zyskała miano Złotej Płyty.
Właśnie została wydana nowa płyta której głównym kawałkiem jest ?Sen o
Tobie? (premiera 19.07.2018r.)
KLIPY Z NAJNOWSZYCH PRODUKCJI OSIĄGNĘŁY ŁĄCZNIE PONAD
PÓŁ MILIONA WYŚWIETLEŃ (YouTube).
W tym momencie trwają prace nad kolejnym wiosennym Hitem.

 Zespół GENTLEMAN’S

Zespół Gentleman?s z przyjemnością może zagrać koncert będący atrakcją sceny klubowej, imprezy firmowej czy eventu.

To dwaj energiczni i sympatyczni wokaliści ? Michał oraz Krzysztof. Obaj są pozytywnie nastawieni do ludzi, scena to ich żywioł, a scena jest pasją. Duet posiada na koncie hity, które emitowane są w największych polskich stacjach TV o tematyce Disco Polo (Disco Polo Music, Polo TV), a także w rozgłośniach radiowych (Vox FM, Radio WAWA).

Gentleman?s to uczestnicy prestiżowych festiwali muzyki Disco Polo i Dance (Ostróda, Lubin, Kraków). Duża liczba zagranych koncertów, także klubowych, pozwoliła zdobyć im doświadczenie, stąd też doskonale radzą sobie z rozkręceniem każdej imprezy i porwaniem publiczności do zabawy!

LIFT

Zespół Lift to prawdziwe show wokalno-taneczne ze świetnym kontaktem z publicznością. Zespół powstał w 2014 roku, a już rok później ukazał się numer ?Dotknij mnie?, który zdobył serca słuchaczy. Wokalista to młody, ambitny chłopak, który wie czego chce i dąży do celu. Jedno jest pewne ? Łukasz, lider zespołu, to wulkan energii na scenie. W niesamowity sposób prowadzi imprezę, a każdy występ to prawdziwe, sceniczne show! 

Hubert Dzikołowski – DZIKU

Zespół powstał pod koniec 2015 roku i wykonuje autorską muzykę z gatunku disco polo i dance. W skład zespołu wchodzi: wokalista oraz lider – Hubert, dwie urocze tancerki oraz DJ. Naszym celem jest przekazanie ludziom dobrej energii, zapewnienie maksimum muzycznych doznań oraz owocna współpraca z organizatorami. Każdy niezależnie od wieku znajdzie w naszych produkcjach coś dla siebie.