Propozycje zespołów disco-polo na festyn we Wrocławiu

BAYERA

Zespół Bayera istnieje na listach przebojów muzyki disco polo od kilku lat. Mało tego, zaczyna swoimi przebojami na tej liście dominować. Wokalistą zespołu jest Radek Kudelski, ale nie tylko on pracuje na sukces tej kapeli

 

Randevu

Duet RanDevu to formacja z regionu świętokrzyskiego, która w zawrotnym tempie podbija rynek disco polo. Historia zespołu RanDevu jest dosyć krótka: latem 2017 roku  dwójka dobrych znajomych działających w branży muzycznej, czyli: Renata i Darek postanowili razem spróbować swoich sił w muzyce disco polo. Zafascynowani pasją do muzyki zaczęli tworzyć własne kompozycje.

 

 Adam Stańczyk

Śpiewa, komponuje, pisze teksty?

Jego debiutancka płyta pt. „Lepiej późno niż wcale? ukazała się w czerwcu 2018 roku, i od tego czasu jest o Nim coraz głośniej.

 

Dzięki współpracy z najlepszymi muzykami i aranżerami udało się artyście uzyskać bardzo nowatorski charakter kompozycji, a niespotykany na polskim rynku muzycznym styl, sprawia, że na koncertach Adama Stańczyka, nie sposób się nudzić.

 SENSATION

Sensation to grupa 5 dziewczyn z Warszawy.

5 różnych charakterów i osobowości. 
To co ich łączy to pasja do tańca i śpiewu. Gwarantuje to wybuchowe show!

 

 

Zespół FoX

Polski zespół muzyczny wykonujący autorską muzykę disco polo-dance.
Utworzony został pod Kielcami w województwie świętokrzyskim przez wokalistę i lidera Dominika Feldmana w 2015 r.

?Energetyczne utwory i ich wykonanie sprawia, że nasze koncerty są niezapomniane?. Docieramy do coraz większej grupy fanów po przez przyjemne dźwięki, lekkiej i zarówno tanecznej muzyki.

Jesienią 2016 roku wokalista był gościem Ewy Drzyzgi w studiu telewizji TVN, gdzie miała miejsce premiera utworu ?Chyba oszalałem? oraz talk show z Tomaszem Niecikiem, twórcą przeboju ?Cztery osiemnastki?.

DOX

Zespół DOX został w 2016 r. Finalistą Muzycznego Talent Show DISCO STAR, organizowanego przez stację POLO TV, szczycącą się największą oglądalnością pośród muzycznych telewizji. Disco Star to program, do którego zgłosiło się kilka tysięcy młodych artystów muzyki DISCO. DOX znalazł się w Finałowej Trójce, zajmując wysokie II MIEJSCE. Muzyka zespołu DOX to DANCE połączone z tradycyjnym DISCO, co daje niesamowitą muzyczną pigułkę, na którą składają się dynamiczne rytmy, piękne melodie w nowoczesnych światowych aranżacjach, opartych na współczesnych brzmieniach.

DZIKU

Zespół powstał pod koniec 2015 roku i wykonuje autorską muzykę z gatunku disco polo i dance. W skład zespołu wchodzi: wokalista oraz lider – Hubert, dwie urocze tancerki oraz DJ. Naszym celem jest przekazanie ludziom dobrej energii, zapewnienie maksimum muzycznych doznań oraz owocna współpraca z organizatorami. Każdy niezależnie od wieku znajdzie w naszych produkcjach coś dla siebie.

Razem

RAZEM to przebojowe, charyzmatyczne wokalistki, autorki tekstów i muzyki. Pasjonatki różnych nurtów muzycznych tworzące własne kompozycje w melodyjnym stylu Disco-Dance, którym towarzyszą kreatywne teledyski na serwisie You Tube, m.in. : „A ja nie”, „Mężu, mężusiu kochanie”, „Daj mi rękę”. Muzyka zespołu utrzymana w tanecznych klimatach dedykowana jest publiczności otwartej na dobrą zabawę.

SzuGirls

Jako duet Szu Girls występują od nieco ponad roku, a już mogą się pochwalić występem na największym festiwalu muzyki tanecznej w kraju. Podczas koncertu Roztańczony PGE Narodowy wystąpiły obok takich wykonawców, jak Maryla Rodowicz, Bayer Full czy Boys. Wstydu po sobie nie zostawiły, a publiczność szalała do wykonywanego przez nie utworu ?Tu for ju?. – To było parę minut na scenie, które zapamięta się do końca życia – cieszy się Agnieszka Warjas.

 

Dancing Band

Zespół DANCING BAND powstał w 2007 roku, w malowniczej miejscowości Szczawnica. Założony został przez Krzysztofa Ciesielkę i Piotra Gaj. W 2017 roku dzięki swojemu nowoczesnemu podejściu do grania zyskał już wiele słuchaczy i fanów. Swoimi debiutanckimi teledyskami oraz piosenkami zdobył popularność w Szlagierowych Listach TVS, a także w rozgłośniach radiowych.. Do najbardziej znanych i lubianych utworów należą: ?Moja Miłość?, ?Moje Góry?, ?Moje życie? i wiele innych z autorskiej i zarazem debiutanckiej płyty.