Propozycje zespołów disco polo na wesele- 08.08.2020

ZESPÓŁ TOXIC/MAESTRO

Toxic to projekt muzyczny Sławka Łazarskiego i Moniki Szczytniewskiej. Łączy on bity Dance  z mocnym gitarowym aranżem oraz niebanalnym tekstem. Ambicją tego projektu jest mix różnego rodzaju gatunków muzycznych, jak chociażby mocnego klubowego bitu z bluesowym aranżem gitary. Toxic  to muzyka taneczna, która brzmieniami nawiązuje do polskiej muzyki Dance z lat 90 ? tych. Na szczególną uwagę zasługują aranżacje padów, jak również dbałość o przestrzenne brzmienie aranżacji.  Projekt Toxic ma na celu stworzenie nowej jakości polskiej muzyki tanecznej.

ZESPÓŁ LAJKERS

Charakterystyczna, nietuzinkowa dwójka zapaleńców z serca górnego śląska, których już dawno połączyła miłość do muzyki. Rafał Kotryba aka DJ Space, mocno charyzmatyczny wokalista, frontman i wodzirej w jednym. Swojego czasu zapalony dj grywający w wielu śląskich (i nie tylko) klubach. Rockowy, brudny głos buchający prosto z wulkanu energii. Krzysztof Owczarek aka dr Ugi, nietuzinkowy, ambitny muzyk, tekściarz i producent w jednym, również wokalista i gitarzysta. Mózg techniczny całego przedsięwzięcia. Niegdyś występowali razem pod szyldem „Second Impact”, gdzie tworzyli dość ambitne kompozycje w gatunku Eurodance. W tym czasie wydali kilka singli oraz płytę długogrającą, jednak realia ówczesnego rynku muzycznego w Polsce spowodowały, że postanowili zamknąć ten rozdział i pod nową nazwą, wraz z arsenałem całego zdobytego doświadczenia, tworzyć muzykę sporo lżejszą i porywającą tłumy. 

DISCOMAN

Polski artysta – muzyk – wokalista oraz instrumentalista kompozytor nurtu Disco Polo.
Od dziecka muzyka była jego pasją jak również sport a głównie piłka nożna! Miłość do muzyki disco zawsze była z nim i jako nastolatek chodził na dyskoteki i kończył imprezę na parkiecie jako ostatni ? zawsze uwielbiał tańczyć oraz słuchać dyskotekowej oraz rytmicznej muzyki.

 

MUSLE

Zespół MUSLE powstał w 2016 roku. Tworzą go: Timon, Jay Jay i Gałgan ? artyści ukształtowani pełnią energii, dla których muzyka jest istotnym elementem życia codziennego. W trakcie swojej kariery MUSLE  zagrali wiele koncertów na jednej scenie z takimi gwiazdami jak Sławomir, Akcent, After Party czy Piękni i Młodzi.

 BREXIT BOYS

Brexit Boys to zupełnie nowa jakość polskiej muzyki tanecznej.Disco dance i Disco polo to nurty w których odnajdują się wyśmienicie.Twórcy nowego stylu którym pragną zarazić fanów. Ich energia sceniczna porywa tłumy do tańca !

DZIKU

Zespół powstał pod koniec 2015 roku i wykonuje autorską muzykę z gatunku disco polo i dance. W skład zespołu wchodzi: wokalista oraz lider – Hubert, dwie urocze tancerki oraz DJ. Naszym celem jest przekazanie ludziom dobrej energii, zapewnienie maksimum muzycznych doznań oraz owocna współpraca z organizatorami. Każdy niezależnie od wieku znajdzie w naszych produkcjach coś dla siebie.

 SENSATION

Sensation to grupa 5 dziewczyn z Warszawy.

5 różnych charakterów i osobowości. 
To co ich łączy to pasja do tańca i śpiewu. Gwarantuje to wybuchowe show!

 

 

KARLA FORMACJA WOKALNO – TANECZNA

Formacja Karla tworzy charyzmatyczna wokalistka a jej występ urozmaica występ doświadczonych tancerek.

Oferują:
-wokal na żywo.
– mix z największych przebojów
– konkursy oraz upominki dla publiczności
– profesjonalnie przygotowany występ wokalno-taneczny
– bogaty repertuar własny
– własny sprzęt wysokiej jakości

MIGLANC

Zespół MIGLANC zadebiutował w 2016 roku w styczniu utworem pt.”Teraz tańcz”. Jeszcze w tym samym roku wystąpił na największym festiwalu Muzyki tanecznej w Polsce w Ostródzie. Pod koniec roku wydał drugi singiel pt.?Pokochać jeszcze raz? do którego klip nakręcony został w Chorwacji. Kolejny rok istnienia zespołu i kolejne dwie premiery pt.?Błękitne oczy? i ?Rakieta?. Od tamtego czasu Zespół był zapraszany na festiwale Debiutantów, które wygrywał i zdobywał liczne statuetki ?Zespołu Roku?, ?Najlepszego debiutanta? czy ?Nagrody publiczności?.

ZESPÓŁ FASTER

Zespół Faster istnieje na scenie polskiej muzyki tanecznej od 2008 roku. Jego inicjatorem był Paweł Leszczyński i po dzień dzisiejszy gra w niezmienionym składzie ? Paweł Leszczyński oraz Paweł Pilipienko. Rokiem przełomowym dla zespołu był 2009 kiedy to powstał utwór ?Seniorita?. Piosenka została tak ciepło przyjęta przez publiczność, że muzycy postanowili nagrać do niej klip. Kolejne lata zaowocowały następnymi piosenkami i teledyskami. Na koncie formacji znajdują się takie przeboje jak: ?Kawalerski stan?,?Uderzam w melanż?,?Mega Party?,?Zróbmy deal?, które możecie oglądać w stacji Polo tv! Najnowsza propozycja zespołu to ?Audi w LPG?. Prócz działalności artystycznej muzycy zajmują się również organizacją imprez ? ich sztandarowym przedsięwzięciem jest ?Olsztyńska gala disco polo? ? impreza przyciągająca fanów muzyki tanecznej z całej Polski oraz ?Kortowska Gala Disco ? Polo”.