Propozycje zespołów do 8.000 zł – Pępowo

Chłopcy z Placu Broni

ZESPÓŁ CHŁOPCY Z PLACU BRONI wznowił działalność w 15 rocznice śmierci lidera zespołu Bogdana Łyszkiewicza . Powracamy z inicjatywy dobrego serca i pozytywnych wibracji jakie niosą utwory nieżyjącego lidera grupy . Chcąc jak najdłużej zatrzymać w pamięci te wspaniałe piosenki o miłości, pokoju, wolności i przyjaźni postanowiliśmy reaktywować zespół wykonując jego największe przeboje : O Ela, Kocham Cię, Aeroplan , Jezioro Szczęścia , Kocham Wolność i wiele innych piosenek . Do zobaczenia na koncertach.

Gabriel Fleszar

W szkole podstawowej uczył się grać na fortepianie i gitarze, a w szkole średniej śpiewał w chórze Państwowego Liceum Muzycznego w Legnicy. W 1998 Gabriel wraz z przyjaciółmi założył własną grupę teatralną 300 Chwil Do Deja Vu, z którą wystawił spektakl 4/4 nagrodzony na Festiwalu Teatrów Amatorskich w Legnicy. Wygrał Ogólnopolskie Przesłuchania Wokalistów zorganizowane przez firmę Universal Music Polska. W nagrodę podpisał kilkuletni kontrakt fonograficzny.

W 2011 wziął udział w programie The Voice of Poland emitowanym na antenie stacji telewizyjnej TVP2.

Oprócz muzyki Gabriel Fleszar próbował także aktorstwa ? zagrał główną rolę w polskim filmie Sezon na leszcza w reżyserii Bogusława Lindy.

8 września 2018 roku wziął udział w jubileuszu 30 lat na scenie Michała Wiśniewskiego.

Od 6 marca 2019 jest jednym z jurorów II edycji talent-show telewizji Polsat Śpiewajmy razem. All Together Now.

Zespół DOC

Projekt DOC. powstał latem 2014 roku z inicjatywy dwóch lekarzy z Łańcuta: neurologa Konrada Bauma i gastrologa Tomasza Ryznara.

Pomimo wielu obowiązków obaj muzycy mają za sobą spore doświadczenie i historię muzyczną z niemałymi sukcesami. Z ich twórczością dotarli już do najdalszych zakątków Polski. Są otwarci zarówno na klimatyczne, niekiedy akustyczne koncerty w zaciszu okolicznych lokali jak i na pełne energii koncerty plenerowe na wielkich festiwalach.

 PÜDELSI

Zespół PÜDELSI powstał w 1985 roku w Krakowie.
Podstawowy skład stanowili muzycy związani z zespołem DÜPĄ pod kierownictwem Andrzeja PÜDLA Bieniasza, który po samobójczej śmierci lidera zespołu DÜPĄ – Piotra Marka postanowił kontynuować dzieło Mistrza wraz z kolegami pod nazwą PÜDELSI.

W pierwszym składzie oprócz PÜDLA pojawiły się takie znakomitości jak: Franz DREADHUNTER, Andrzej Potoczek, Maciej Kowalik, Maciej Biedrzycki, Paweł Mąciwoda oraz wokalista David Rocks.
Znaczącym sukcesem zespołu była nagroda na Festiwalu w Jarocinie w 1986 roku z wokalistą Przemysławem Trębaczem.

Zespół SAMI

Jeśli nie z SAMEJ nazwy, z pewnością kojarzyć można nas z hitu “Lato 2000” z ref.: “Słońce świeci nad nami (…)”

Na koncie mamy 3 płyty długogrające, występy na największych krajowych festiwalach (KFPP w Opolu, Sopot Hit Festiwalu, Festiwalu Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze i in.), masę singli i wiele nagród, w tym m.in. Superjedynkę.

Do kanonu polskiej piosenki, prócz kultowego ?Lata 2000?, weszły również takie nasze utwory, jak choćby:
– ?Zakręć mnie?

– ?Za mało? (sł. Jacek Skubikowski)

– ?Znaczek?

– ?Sernik?

 Miesiąc temu wydaliśmy singiel pt. “By na koniec dnia”

 -nawet do 5x dziennie na antenie stacji Kino Polska Muzyka
-na antenie stacji Eska TV
-w TVP1 (“Teleexpress”)
-TVP3 Warszawa
-w TVP3 Katowice
-w telewizji Sfera TV

Garash Band

Garash to zespół rockowo-folkowy powstały w 2014 roku w Ostrowie Wielkopolskim. Założycielem i pomysłodawcą jest wokalista Dariusz Skibiński. Połączenie pisanych przez Darka tekstów z kompozycjami Sławomira Binasia uzupełnione o pomysły całego teamu tworzą specyficzny i trudny do zaszufladkowania klimat. Mocne brzmienia gitary połączone z wysublimowaną sekcją rytmiczną i okraszone akordeonowymi przygrywkami to przepis na wspaniały koncert!