Propozycje zespołów na  Event Piwny – Gdańsk

Wytrawni

Wytrawni ?  to zespół stworzony przez sześć przeróżnych, nieco zwariowanych, ale bez dwóch zdań tętniących testosteronem męskich osobowości, które łączy miłość do muzyki i profesjonalne podejście do pracy. Granie na scenie to ich konik, z którego czerpią niepohamowane pokłady energii. Zarażają miłością do przebojów, leczą z nudy, a monotonię zamieniają na niepowtarzalne przeżycia.

Wiedzą, że każde wydarzenie wymaga indywidualnego podejścia i kreatywnej oprawy. Nie proponują więc ?sztywnej listy top? granej na każdej imprezie. Dla nich Twój event, bankiet, impreza firmowa czy okolicznościowa to nie miejsce, ale ludzie, których porywamy do zabawy w klimatach, jakie im odpowiadają. Proponują też set tematyczny poświęcony Stingowi bądź powrót do największych, światowych hitów lat osiemdziesiątych ? projekt Back to the 80?s.

Samokhin Band

To polsko- rosyjski zespół, który powstał w 2008 roku z inicjatywy Pavla Samokhina, pochodzącego z Rostowa nad Donem.Pavel wnosi do muzyki zespołu nie tylko dźwięki trąbki, której jest wirtuozem, i schrypnięty wokal, ale ? przede wszystkim ?coś?, co stanowi o niezwykłości i niepowtarzalnej aurze spowijającej wszystko, co mieści się na pięciolinii i poza nią.Muzyka, którą wykonuje zespół to energetyczna mieszanka jazzu, funky, ska, starego, dobrego rock’n’rolla oraz wschodniego folku wzmocniona mocnym rockowym brzmieniem. Do tego dochodzi rosyjska charyzma i kozacka energia!!

Garash Band

Garash to zespół rockowo-folkowy powstały w 2014 roku w Ostrowie Wielkopolskim. Założycielem i pomysłodawcą jest wokalista Dariusz Skibiński. Połączenie pisanych przez Darka tekstów z kompozycjami Sławomira Binasia uzupełnione o pomysły całego teamu tworzą specyficzny i trudny do zaszufladkowania klimat. Mocne brzmienia gitary połączone z wysublimowaną sekcją rytmiczną i okraszone akordeonowymi przygrywkami to przepis na wspaniały koncert!

Red Mellow

Grają przede wszystkim muzykę z pogranicza pop-rock, jazz i funk. Wswoich utworach starają się łączyć różne gatunki i nurty muzyczne, ale definiują je na nowo? po swojemu.
Aktualnie pracują nad autorską płytą, na której znajdą się poetyckie teksty m.in. Grzegorza Tomczaka.

Do tej pory współpracowali już z takimi
gwiazdami, jak: Janusz Radek, Püdelsi, Mieczysław Szcześniak, Monika Kuszyńska, Mate.O, Robert M., Ada Fijał, Piotr Kupicha,
Natalia Niemen, Janusz Grzywacz, Krzysztof Iwaneczko (zwycięzca 6. edycji
?The voice of Poland?, Konrad Mastyło (Piwnica pod Baranami),
Katarzyna Dereń, Anna Szafraniec (Zespół Dziewczyny),
Sebastian Riedel & Cree i Dżem.

Sunny Band

Big Band Sunny Band powstał w 2015 z inicjatywy trębacza Macieja Czyża. Muzycy zainspirowani amerykańskimi street-bandami postanowili spróbować swoich sił na tzw. ulicznym graniu. Wraz z rozwojem zespołu i repertuaru zaczęli koncertować również poza ulicami miast.

Do sukcesów zespołu należą, 3 miejsce na V Międzynarodowym Festiwalu Orkiestr Dętych Gminy Krzyżanowice oraz Złote Pasmo na XXVII Międzynarodowym Festiwalu Orkiestr Dętych ?Złota Lira? w Rybniku. Na każdym z powyższych konkursów, muzycy Sunny Band zostali uhonorowani nagrodami indywidualnymi. Dla Zygmunta Popeli za najlepiej wykonaną partię solową na saksofonie oraz dla Mai Czyż za najlepiej wykonaną partię wokalną.

Zespół DOC

Projekt DOC. powstał latem 2014 roku z inicjatywy dwóch lekarzy z Łańcuta: neurologa Konrada Bauma i gastrologa Tomasza Ryznara.

Pomimo wielu obowiązków obaj muzycy mają za sobą spore doświadczenie i historię muzyczną z niemałymi sukcesami. Z ich twórczością dotarli już do najdalszych zakątków Polski. Są otwarci zarówno na klimatyczne, niekiedy akustyczne koncerty w zaciszu okolicznych lokali jak i na pełne energii koncerty plenerowe na wielkich festiwalach.

Dominika Wróbel Band

Dominika Wróbel …wokalistka, razem z mężem Marcinem – gitarzystą, tworzą muzykę, która jest mieszaniną wielu stylów muzycznych .  Koncerty Dominiki i jej zespołu stanowią muzyczną mieszankę wybuchową. Ich twórczość trafia do publiczności w każdym wieku. W grudniu 2018 roku Dominika wydała debiutancki album o nazwie  Dominika Wróbel “Tysiące łez”. Zespół ma na koncie liczne występy klubowe czy plenerowe . Dominika Wróbel z zespołem promuje swoją muzykę w różnych rozgłośniach radiowych, koncertuje na bieżąco i daje poznawać sie coraz to nowszej i szerszej publiczności.

 

Roxanne Roxette Tribute Band

PIERWSZE W POLSCE ROXETTE LIVE SHOW!

ROXANNE to zespół 6 muzyków grających z pasją i uwielbieniem do oryginału największe przeboje znanego na całym świecie ROXETTE.

Jest laureatem Europejskiego Festiwalu Coverów Gwiazd w Kamiennej Górze.

Zespół koncertuje nie tylko w Polsce, miał też okazję zagrać kilkakrotnie w Niemczech.

Koncert ROXETTE LIVE został zagrany już ponad 100 razy.

 

Ambitus

Zespół grający najpiękniejsze pieosenki Seweryna Krajewskiego, od Czerwonych Gitar, poprzez twórczość solową, utwory z filmów oraz napisane dla znanych artystów. Znakomite teksty, m.in.: A.Osieckiej, K.Dzikowskiego, J.Cygana, M.Gaszyńskiego, B.Olewicza, M.Czapińskiej, K.Drzewieckiego, M.Umer i melodyjne kompozycje z charakterystyczną, słowiańską nutą refleksji, od lat budzą sentyment. Co więcej, grają również przeboje grupy Queen oraz wiele więcej.

Zespół Ambitus dodatkowo wykonuje “Niemen akustycznie” – polecamy chociażby ze względu na teksty wybitnych poetów, dlatego warto zainteresować młodzież szkolną. Do poprowadzenia koncertu możemy zaprosić p.Pawła Bordowskiego, który przez wiele lat grał z Niemenem, m.in.: w zespole Akwarele lub p.Marka Gaszyńskiego, autora biografii Niemena oraz wielu tekstów jego piosenek (m.in.:”Snu o Warszawie”).

The best of Queen oraz Queen akustycznie – kolejny repertuar który gramy. Polecamy chociażby ze względu na teksty wybitnych polskich poetów, dlatego warto zainteresować młodzież szkolną. Do poprowadzenia koncertu możemy zaprosić p. Pawła Brodowskiego, który przez wiele lat grał z Niemenem, m.in. w zespole Akwarele lub p. Marka Gaszyńskiego, autora biografii Niemena oraz wielu tekstów jego piosenek (m.in. “Snu o Warszawie”). Można wtedy połączyć występ ze spotkaniem autorskim i wspomnieniami o Niemenie, zakończonym podpisywaniem książki, itp. Koncert świetnie wpisuje się w ministerialne programy “Niepodległa”, “Ojczysty”, powitanie wiosny,  jesieni, Dzień Nauczyciela, obchody odzyskania niepodległości, odsłonięcia pomników i tablic pamiątkowych, święto flagi, konstytucji, rocznicę urodzin artysty (połowa lutego), walentynki, uroczystości o charakterze patriotycznym, itp., jak też plenery.

Zapraszamy do współpracy