Oferta zespołów na imprezę firmową – Chorzów

Zespół 3 i pół

Skład zespołu tworzy czworo muzyków, absolwentów Akademii Muzycznej, Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz wokaliści Teatru Rozrywki w Chorzowie. Ich doświadczenie, gruntowne przygotowanie muzyczne, zaangażowanie w pracę i otwartość na nowe pomysły gwarantują wyśmienitą zabawę odbiorcom wszystkich pokoleń.

Bogaty, zróżnicowany repertuar, energetyczne oraz profesjonalne wykonanie sprawia, że każda impreza z nami jest udana i ma swój niepowtarzalny klimat.
Obsługują wszelkie imprezy okolicznościowe i młodzieżowe.
Oferują również program koncertowy złożony z przebojów i coverów.

Opium Cover Band

Występy O.P.I.U.M. realizowane są w oparciu o bogaty repertuar własny i coverowy, obejmujący ponad 200 pozycji polskich i zagranicznych hitów muzyki rozrywkowej o różnorodnej stylistyce. Dobór repertuaru dostosowywany jest do preferencji klienta, charakteru imprezy oraz atmosfery panującej na parkiecie. O.P.I.U.M. dysponuje profesjonalnym sprzętem estradowym, dotyczy to instrumentarium, jak i nagłośnienia oraz oświetlenia. System ten dostosowywany jest do wymogów konkretnej imprezy i sprawdza się zarówno w przypadku imprez mniejszych oraz tych organizowanych na większą skalę.

 Brand Band

Brand Band to zespół złożony z sześciu doświadczonych muzyków, dla których muzyka to nie tylko zawód, ale i ogromna pasja. Oferujemą
wyjątkową oprawę muzyczną eventów, bankietów, koncertów, przyjęć weselnych.

Bogate doświadczenie każdego z nich owocuje wysoką jakością wykonania, oraz dojrzałością sceniczną, co skutkuje profesjonalizmem i rzetelnością prezentowanych przez nich utworów. Pozwala im ono na prezentowanie muzyki z różnych obszarów stylistycznych, dla słuchaczy w różnym wieku i o różnym poczuciu muzycznej wrażliwości.

Sebastian Janik
SAKSOFON + WOKAL

Katarzyna Garbaciok
WOKAL

Łukasz Kumor
INSTR.KLAWISZOWE

Grzegorz Kowalczyk
BAS

Jakub Golczyk
PERKUSJA