Propozycje zespołów na koncert w Galerii handlowej

MELIKA

Melika wraz z Pawłem Rychertem i Dawidem Pawlukanisem, tworzy wyjątkowy projekt, który z każdym kolejnym nagraniem budzi coraz większą ciekawość i przyciąga uwagę stale rosnącej publiczności. 'Tales Part One’, debiutanckie wydawnictwo wrocławskiego trio, stanowi wstęp do tego, co zespół może zaprezentować w niedalekiej przyszłości. 

Do tej pory Melika m.in.supportowała REBEKĘ, BOVSKĄ, zagrała na jednej z odsłon SOFAR SOUNDS WROCŁAW,
Balkonach TV oraz festiwalach: Songwriter Łódź Festiwal czy Moico Enjoy Music – na którym zdobyła nagrodę główną – „Muzyczne odkrycie 2016”.
SO!MUSIC w swoim plebiscycie wymienia ją jako jedną z Muzycznych Nadzieji 2017 a BRAND NEW ANTHEM umieszcza projekt na podium, w rankingu 'Brand New of 2017′

CUKIER 

CUKIER to najnowsze odkrycie na polskiej scenie muzycznej z pogranicza elektronicznych brzmień i hip – hopu. Duet szybko zauważony został przez Warszawską agencję Kayax, która postanowiła zainwestować w Cukier w ramach programu My Name Is New. „Dom” to singiel opowiadający o domu, w którym straszy miłość. 

Wieszczymy im szybką i błyskotliwą karierę 🙂 

 Hey Queens

Zespół tworzą niezwykle uzdolnione, charyzmatyczne i przepiękne Artystki w składzie Dwie SKRZYPACZKI ELEKTRYCZNE i WOKALISTKA. Projekt jest hołdem dla hitów, które królowały na listach przebojów lat 80 i 90.

Przeboje takich Artystów jak Ace Of Base, Roxette, Spice Girls czy Eurythmics to wciąż uwielbiane przez publiczność utwory, które znają dosłownie wszyscy!

Zespół podczas występów na eventach wykonuje hity w swoich, ale niemniej energetycznych aranżacjach. Ideą powstania projektu jest zapewnienie charyzmatycznego występu w formie live actu, gdzie Artyści poza świetnie przygotowanymi utworami pozwalają sobie na odrobinę improwizacji nadając całemu show nutę szaleństwa.

Zespół na scenie występuje przy wsparciu Dja, który podczas wydarzenia zapewni oprawę do wczesnych godzin porannych.

 

Dixi Tigers Band

Dixie Tigers Band zdobywcy Złotej Tarki na międzynarodowym festiwalu jazzu Tradycyjnego Złota Tarka 2008! Zespół niezwykły pod względem repertuaru jak i wyglądu, o wyjątkowym instrumentarium i wspaniałym akustycznym brzmieniu. Członkowie zespołu to zawodowi muzycy z których część gra na co dzień w Orkiestrze Narodowego Forum Muzyki.

Program” Szalone Lata20″ : 
wprowadzą słuchaczy w atmosferę
okresu międzywojennego. Opowiedzą o modzie, sztuce i muzyce.
Band zagra:
Putin on the Ritz, Sing sing, Sumertime, In the mood, Hello Dolly i wiele innych wspaniałych utworów.
Zatańczą dla państwa Tancerze Akademii Baletu P&A Ivanow.
Koncert poprowadzi i opowie o ?szalonych latach? Kalina Rosińska

 Chillin Ladies

Zespół CHILLIN LADIES to talent, uroda, elegancja, klasa oraz najbardziej rozpoznawalne przeboje wykonane w niebanalnych, akustycznych aranżacjach.

Zespół tworzą uzdolnione absolwentki Akademii Muzycznych występując w składzie wokalistka, pianistka, flecistka oraz gitarzystka akustyczna.

Wokalistka zespołu to także finalistka programu Must Be The Music, która dosłownie czaruje głosem. Adam Sztaba powiedział o niej ?Niesamowity kawał muzyki w tak krótkim czasie, absolutnie przepięknie!?

Projekt CHILLIN LADIES to najwyższa muzyczna jakość poparta wykształceniem muzycznym oraz piękne kobiety na scenie!

Występ zespołu to doskonała propozycja na eleganckie eventy, gdzie prym wiodą delikatne, przyjemne dla ucha brzmienia w najlepszym wydaniu.

 

Sax4Event

Sax&More to wrocławski zespół saksofonowy założony w 2014 r. przez absolwentów Akademii Muzycznej we Wrocławiu. Nasze doświadczenia z wielu warsztatów, festiwali i współpracy z innymi zespołami pozwalają nam na granie różnorodnego repertuaru – od standardów jazzowych po szeroko rozumianą muzykę rozrywkową.

The Beatlmen

Zespół THE BEATLMEN to czwórka utalentowanych i doświadczonych muzyków, która do złudzenia przypomina słynnych Beatlesów z Liverpoolu.
Profesjonalizm (garnitury szyte na miarę, buty prosto z Liverpoolu, oryginalne beatlesowskie gitary i wzmacniacze), uśmiech i charyzma to atuty zespołu.
The Beatlmen występował w takich programach jak: „Kawa czy herbata”, „Pytanie na śniadanie”, „Familiada” oraz w TV Polonia. Grupa ma bardzo duże doświadczenie w graniu koncertów plenerowych (dni Miast i Gmin), występów dla Ośrodków Kultury, a także wielu imprez firmowych i klubowych. Potwierdzeniem wielkiej klasy zespołu był udział w trasie „Lato z radiem 2011 i 2012”.
The Beatlmen wykonuje piosenki grupy The Beatles oraz polskiego Big-bitu (Czerwone gitary, Skaldowie, Niebiesko-Czarni). Bardzo ważnym elementem udanych koncertów, jest wspaniały kontakt z publicznością, połączony z ogromną pasją grania.

Sunny Band

Big Band Sunny Band powstał w 2015 z inicjatywy trębacza Macieja Czyża. Muzycy zainspirowani amerykańskimi street-bandami postanowili spróbować swoich sił na tzw. ulicznym graniu. Wraz z rozwojem zespołu i repertuaru zaczęli koncertować również poza ulicami miast. Do sukcesów zespołu należą, 3 miejsce na V Międzynarodowym Festiwalu Orkiestr Dętych Gminy Krzyżanowice oraz Złote Pasmo na XXVII Międzynarodowym Festiwalu Orkiestr Dętych ?Złota Lira? w Rybniku. Na każdym z powyższych konkursów, muzycy Sunny Band zostali uhonorowani nagrodami indywidualnymi. Dla Zygmunta Popeli za najlepiej wykonaną partię solową na saksofonie oraz dla Mai Czyż za najlepiej wykonaną partię wokalną.

KASIA SKIBA I JA

KASIA SKIBA i JA to formacja muzyczna ze Śląska. W jej skład wchodzi charyzmatyczna wokalistka i autorka tekstów Kasia Skiba, oraz Boogie, odpowiedzialny za instrumenty klawiszowe, elektronikę i kompozycje. Swoją muzykę określają jako alter-pop. Jest to mieszanka wybuchowa ich osobowości i fascynacji muzycznych, gdzie mechaniczny beat łączy się z akustycznymi instrumentami, Indie poznają Islandię, a około jazzowe harmonie Boogiego przeplatają się z rymowankami słownymi Kasi. We wrześniu 2018 wydali swój debiutancki album pod tytułem ?Kasia Skiba i Ja?. http://smarturl.it/kasiaskibaija Instrumentarium na tej płycie jest bardzo szerokie, od szkolnych instrumentów perkusyjnych, akordeonu, syntezatorów, po hinduską tanpurę, czy balijskie dzwonki. Na koncertach wspomagani są przez kontrabasistę Gieno Kubata.

 

Tribute to Chris Botti

Nastrojowe piękne piosenki Chris Botti w oryginalnych aranżacjach. Smooth jazzowe granie, które zawsze jest mile i pozytywnie odbierane przez słuchaczy. Zapraszamy na chwilę relaksu.