Propozycje zespołów na wesele- 03.06.2021 (oferta druga)

Surdut

Surdut to zarówno grupa przyjaciół, jaki i grupa młodych, ambitnych i odpowiedzialnych muzyków, którzy jedną ze swych dróg muzycznych odnaleźli w tym sekstecie.

Dlaczego SURDUT? Cechuje ich wysoka kultura osobista, elegancja, szyk oraz wyważone działania i przemyślany repertuar. Większość z nich ma doświadczenie w innych projektach zespołów eventowych, natomiast każdy z nich ma doświadczenia na scenie.

Są urodzoni do muzyki, kochają to co robią, nie wyobrażają sobie życia bez niej, a nawet pojedynczego dnia. 

Ich cechą ? jak dobrze uszytego surdutu ? jest elastyczność, kultura pracy i poziom godny Państwa święta, imprezy czy innego eventu.

 

Funky Town

Funky Town to profesjonalny zespół, którego skład tworzą wytrawni muzycy posiadający bogate doświadczenie w graniu muzyki rozrywkowej. Każdy z członków, dzięki wieloletniej pracy nad warsztatem oraz intensywnej praktyce estradowej w wielu rozmaitych składach, wnosi do grupy swój niepowtarzalny styl i charakter.
Funky Town to ekskluzywna oprawa muzyczna eventów, koncertów i imprez firmowych. To zupełnie nowa jakość i świeże spojrzenie na muzykę taneczną oraz starannie dobrany repertuar z zakresu muzyki funky/disco.

Rakiety Cover Band

Rakiety Cover Band to skład, obok którego nie można przejść obojętnie. Zapewniają szeroki repertuar muzyki rozrywkowej z rockandrollową duszą. Każdy z nich ma za sobą kawał historii w innych, różnorodnych stylistycznie zespołach, w których zbierali doświadczenie i umiejętności.

Jako Rakiety tworzą zgrany zespół, zdeterminowany, by zapewnić Wam wyjątkową i niezapomnianą zabawę.

Skład:
Agnieszka- wokalistka
Marcin- klawiszowiec
Tomasz- basista
Marcin- perkusita
Artur- gitarzysta
Damian- gitarzysta

Rarytas Live Band

Rarytas Live Band są grupą pięciu przyjaciół, którzy wspólnie połknęli muzycznego bakcyla. Zespół powstał, aby uświetnić każdą ważną uroczystość, na której potrzeba najwyższej jakości oprawy muzycznej. 

Wszyscy są muzykami nie tylko z zamiłowania, ale również z zawodu. Jako absolwenci Akademii Muzycznej, kierunku jazz i muzyka estradowa zapewniają najwyższej jakości brzmienie, własne aranżacje wykonywane zawsze na żywo. Oferują również możliwość zorganizowania imprezy tematycznej np. w stylu lat 50 i 60.

Podstawowy skład zespołu to dwa męskie wokale, instrumenty klawiszowe, gitara, gitara basowa oraz perkusja. Środowisko muzyczne, w którym się poruszają pozwala im dowolnie rozbudować skład zespołu np. o sekcję instrumentów dętych (saksofon, trąbka, puzon) lub wokalistkę.

 

Rock& Rollersi

Rock&Rollersi grupa, która sprawi, że nikt nie będzie chciał opuścić parkietu, a radosna zabawa wciągnie wszystkich.
Jest to zespół złożony z zawodowych muzyków, którzy są w stanie zagrać wszystkie utwory świata. Są to niezawodni profesjonaliści, gwarantujący dobrą rozrywkę.

Muzycy wystąpią z utworami, przy których nogi same będą rwały się do tańca, a serca zabiją mocniej. I to niezależnie od tego, czy lubią Państwo twista, rocka, disco, czy też pop. Oni i tak będą niesamowici.

Rock&Rollersi zwracają uwagę nie tylko na dobór repertuaru i wysoką jakość wykonywanej muzyki.
Współpracują także z profesjonalnymi konferansjerami, którzy sprawią, że zabawa będzie przebiegać płynnie i goście ani przez chwilę nie będą się nudzić. Profesjonalne nagłośnienie i specjalistyczne oświetlenie sprawią, że każda sala zamieni się w najwyższej klasy parkiet.

Czy oczekują Państwo więcej? Zabawa w pianie? Taniec w otoczeniu mydlanych baniek? Dyskotekowy dym? To żaden problem. Rock&Rollersi dołożą wszelkich starań, by ta noc była wyjątkowa i niepowtarzalna.