Propozycje zespołów na wesele do 8.000 zł dla Pani Eweliny

Surdut

Surdut to zarówno grupa przyjaciół, jaki i grupa młodych, ambitnych i odpowiedzialnych muzyków, którzy jedną ze swych dróg muzycznych odnaleźli w tym sekstecie.

Dlaczego SURDUT? Cechuje ich wysoka kultura osobista, elegancja, szyk oraz wyważone działania i przemyślany repertuar. Większość z nich ma doświadczenie w innych projektach zespołów eventowych, natomiast każdy z nich ma doświadczenia na scenie.

Są urodzoni do muzyki, kochają to co robią, nie wyobrażają sobie życia bez niej, a nawet pojedynczego dnia. 

Ich cechą ? jak dobrze uszytego surdutu ? jest elastyczność, kultura pracy i poziom godny Państwa święta, imprezy czy innego eventu.

 

Dancing Pills

Zespół Dancing Pills to jeden z czołowych Cover bandów w Polsce. Składa się z cenionych, zawodowych muzyków, którzy zdobyli doświadczenie grając z różnymi wykonawcami na wszelkich możliwych scenach w Polsce i za granicą. Pozwala im ono poruszać się po wielu stylistykach, zapewniając najwyższy poziom wykonawczy.

Zespół gra 100% na żywo, w składzie podstawowym wokale damski i męskie, instrumenty: perkusja, gitara elektryczna, gitara basowa, instrumenty klawiszowe. Na życzenie skład możemy poszerzyć o: dodatkowych wokalistów/wokalistę także saksofon, trąbkę a nawet całą sekcję dętą.

Posiadają doświadczenie w prowadzeniu wesel międzynarodowych.
Ich muzycy grają na różnych imprezach, w tym weselach od wielu lat, mają duże doświadczenie w prowadzeniu takich imprez oraz świetny kontakt z bawiącymi się gośćmi.

 

Kapitalna Kapela Kapelusze

Kapitalna Kapela ?KAPELUSZE? to czwórka muzycznych wariatów, którzy dokładnie wiedzą
czego chcą, a co więcej ? czego chce publiczność. Ta bowiem, nawet najbardziej wymagająca,
jest zawsze inspiracją i motywatorem dla muzyków do stworzenia najlepszego  klimatu jaki tylko jest możliwy.
Wszyscy jesteśmy wykształceni muzycznie.
Muzyka jest naszą pasją, więc niczym innym już się nie zajmujemy.
Regularnie spotykamy się na próbach, co powoduje, że jesteśmy zgrani!
Umiemy zagrać całą resztę gatunków muzycznych
(pop, rock, funk, standardy jazzowe, ludowe przyśpiewki ? repertuar polski i zagraniczny).

Zespół 3 i pół

Skład zespołu tworzy czworo muzyków, absolwentów Akademii Muzycznej, Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz wokaliści Teatru Rozrywki w Chorzowie. Ich doświadczenie, gruntowne przygotowanie muzyczne, zaangażowanie w pracę i otwartość na nowe pomysły gwarantują wyśmienitą zabawę odbiorcom wszystkich pokoleń.

Bogaty, zróżnicowany repertuar, energetyczne oraz profesjonalne wykonanie sprawia, że każda impreza z nami jest udana i ma swój niepowtarzalny klimat.
Obsługują wszelkie imprezy okolicznościowe i młodzieżowe.
Oferują również program koncertowy złożony z przebojów i coverów.

Funky Town

Funky Town to profesjonalny zespół, którego skład tworzą wytrawni muzycy posiadający bogate doświadczenie w graniu muzyki rozrywkowej. Każdy z członków, dzięki wieloletniej pracy nad warsztatem oraz intensywnej praktyce estradowej w wielu rozmaitych składach, wnosi do grupy swój niepowtarzalny styl i charakter.
Funky Town to ekskluzywna oprawa muzyczna eventów, koncertów i imprez firmowych. To zupełnie nowa jakość i świeże spojrzenie na muzykę taneczną oraz starannie dobrany repertuar z zakresu muzyki funky/disco.

Dreszcze

Jest ich sześcioro, grają wyłącznie na żywo, mają poczucie humoru i podchodzą ze zrozumieniem do oczekiwań partnerów. Mimo, że Dreszcze to projekt dość świeży (zespół powstał w 2013 roku), to wchodzący w jego skład muzycy mają solidne doświadczenie studyjne i estradowe, wynikające również ze współpracy z powszechnie znanymi artystami. Wszyscy jesteśmy profesjonalistami, ale o prawdziwej sile zespołu przesądzają  ?frontmeni? ? czyli Karina i Szymon. Każdy występ z ich udziałem do dawka świetnej sztuki wokalnej, scenicznego ognia oraz błyskotliwej oprawy konferansjerskiej.

Cechą, która ich wyróżnia spośród licznej rzeszy innych wykonawców, jest ? poza poziomem muzycznym ? znaczna różnorodność repertuarowa. Na ich występach możecie Państwo usłyszeć zarówno klasykę muzyki pop (The Beatles, Elvis Presley, Gloria Gaynor, Whintey Houston, Kool & The Gang, Simply Red, Tina Turner. Kenny Loggins, Oceana, The Police, Pointer Sisters ?), stonowane, zahaczające o jazz-ową stylistykę klimaty (Ewa Bem, Sting, Michael Buble?), klasykę polskiego rocka (Maanam, Piersi, Lady Pank, Dżem, Breakout, T Love, Mr Zoob?), ale także mocne rockowe brzmienia (Led Zeppelin, Metallica, ZZ Top, U2, Guns N`Roses, Bon Jovi?).

Dźwięki grane wyłącznie na żywo, pogoda ducha, radość muzykowania, doskonałe przygotowanie warsztatowe oraz doświadczenie sceniczne, to cechy za które warto nas polubić. Nie uznają kompromisów zarówno w doborze instrumentów, jak i stosowanego nagłośnienia, co przekłada się na doskonałe, komfortowe brzmienie zespołu.

Klasyczna konfiguracja instrumentalna (perkusja, gitara basowa, gitara prowadząca, syntezatory, wokal żeński, wokal męski, wokale towarzyszące), a w konsekwencji uniwersalność aranżacyjna, pozwala wiernie oddać brzmienie właściwie wszystkich gatunków muzycznych.

To i Owo Band

Mają wieloletnie doświadczenie i kochają to co robią. Muzyka, którą grają to mieszanka pop-rockowo-danceowa z żywym riffem gitary i słodkim brzmieniem saxu Kennego G. a czasami lekko jazzującym odjazdem.

Zapewniamy świetne brzmienie, rozrywkowy klimat i zawodowe podejście do tematu.

Zajmujemy się oprawą muzyczną wesel, bali, festynów, studniówek, koncertów i bankietów. Gramy muzykę bardzo różnorodną, możemy takze przygotować kilka utworów na specjalne życzenie!

W ofercie mamy ponad 300 utworów. Gwarantujemy, że każdy znajdzie coś dla siebie!