Propozycje zespołów na wieczorek taneczny- Olsztyn

Wytrawni

Wytrawni to zespół stworzony przez sześć przeróżnych, nieco zwariowanych, ale bez dwóch zdań tętniących testosteronem męskich osobowości, które łączy miłość do muzyki i profesjonalne podejście do pracy. Granie na scenie to ich konik, z którego czerpią niepohamowane pokłady energii. Zarażają miłością do przebojów, leczą z nudy, a monotonię zamieniają na niepowtarzalne przeżycia.

Wiedzą, że każde wydarzenie wymaga indywidualnego podejścia i kreatywnej oprawy. Nie proponują więc sztywnej listy top granej na każdej imprezie. Dla nich Twój event, bankiet, impreza firmowa czy okolicznościowa to nie miejsce, ale ludzie, których porywamy do zabawy w klimatach, jakie im odpowiadają. Proponują też set tematyczny poświęcony Stingowi bądź powrót do największych, światowych hitów lat osiemdziesiątych projekt Back to the 80s.

Dreszcze

Jest ich sześcioro, grają wyłącznie na żywo, mają poczucie humoru i podchodzą ze zrozumieniem do oczekiwań partnerów. Mimo, że Dreszcze to projekt dość świeży (zespół powstał w 2013 roku), to wchodzący w jego skład muzycy mają solidne doświadczenie studyjne i estradowe, wynikające również ze współpracy z powszechnie znanymi artystami. Wszyscy jesteśmy profesjonalistami, ale o prawdziwej sile zespołu przesądzają  frontmeni czyli Karina i Szymon. Każdy występ z ich udziałem do dawka świetnej sztuki wokalnej, scenicznego ognia oraz błyskotliwej oprawy konferansjerskiej.

Cechą, która ich wyróżnia spośród licznej rzeszy innych wykonawców, jes poza poziomem muzycznym  znaczna różnorodność repertuarowa. Na ich występach możecie Państwo usłyszeć zarówno klasykę muzyki pop (The Beatles, Elvis Presley, Gloria Gaynor, Whintey Houston, Kool & The Gang, Simply Red, Tina Turner. Kenny Loggins, Oceana, The Police, Pointer Sisters ), stonowane, zahaczające o jazz-ową stylistykę klimaty (Ewa Bem, Sting, Michael Buble?), klasykę polskiego rocka (Maanam, Piersi, Lady Pank, Dżem, Breakout, T Love, Mr Zoob?), ale także mocne rockowe brzmienia (Led Zeppelin, Metallica, ZZ Top, U2, Guns N`Roses, Bon Jovi).

 

Smile Cover Band

Są zespołem będącym na rynku od ponad 12 lat grającym muzykę w 100% na żywo.W skład zespołu wchodzą instrumenty tj. gitara, bas, perkusja, instrumenty klawiszowe, saksofon, wokal główny damski i męski, chórki. Zespół posiada bogaty repertuar cały czas uaktualniany o najnowsze przeboje, jak również kilka projektów tematycznych tj. Show Tina Turner czy lata 70-te.

Grali już na ponad 5 000 imprez różnego rodzaju, na których bawiło się tysiace  osób! W repertuarze posiadają hity od lat 60-tych po nowoczesne z obecnych list przebojów!

Zapraszamy do współpracy!

Max Band

MaxBand to zespół muzyczny złożony z profesjonalistów, którzy przez wiele lat zdobywali doświadczenie w uznanych zespołach zajmujących się oprawą muzyczną rozmaitych eventów i uroczystości. Zebrani pod nową nazwą, pełni energii pragniemy by nasza muzyka grana w 100% na żywo, przełożyła się na 100% Państwa satysfakcji i świetnej zabawy.

Zespół Popularni

Grupa muzyczna powstała w 2010 roku, utworzona przez zawodowych muzyków, posiadających szerokie doświadczenie estradowe. Umiejętnosci – sukcesywnie szlifowane i rozwijane połączone z zamiłowaniem do dobrej muzyki, ciekawego brzmienia, oryginalnych aranżacji, dbałości o ekspresję i emocjonalność wykonywanych utworów, sprawiają ogromną radość słuchaczom i tworzą niebanalną atmosferę. 

Vocart

VOCART tworzą Artyści mogący pochwalić się autorskimi dokonaniami i bogatym doświadczeniem scenicznym oraz porywającymi występami. Czują się dobrze w różnorodnych klimatach muzycznych i potrafią wiernie odtwarzać światowe hity. Mają także do zaoferowania ciekawe występy autorskie.
VOCART promuje sztukę wokalu i dobry warsztat muzyka oraz DJa dużą wagę przykładamy do doskonalenia się  dlatego nieustannie poszerzamy nasz repertuar powszechnie znanych piosenek, które prezentujemy na Waszych Wydarzeniach  szczycimy się tym, że jest on jednym z najszerszych repertuarów na polskim rynku. VOCART to niezmienny skład osobowy i zasady czerpane z dobrej tradycji polskiej szkoły rozrywki.

Puzzle Cover Band

Absolutne zawodowstwo, magia najczystszego brzmienia zespołu pod opieką własnego realizatora dźwięku i niezapomniane show muzyczne to właśnie PUZZLE Cover Band. Założycielem zespołu jest Damian Łaszek – muzyk znany z telewizyjnego programu „Jaka to melodia?”. Są topowym zespołem coverowym, uważanym przez wielu za najlepszy w kraju. Mogą uświetnić Twoją Imprezę w składzie od 7 do aż 10 osób, grając 100% na żywo. Jako JEDYNY zespół w Polsce oferują w składzie XXL aż 10 muzyków na scenie – w tym pełna sekcja dęta oraz perkusjonalista.