Oferta zespołów Rzepiennik Suchy

Garash Band

Garash to zespół rockowo-folkowy powstały w 2014 roku w Ostrowie Wielkopolskim. Założycielem i pomysłodawcą jest wokalista Dariusz Skibiński. Połączenie pisanych przez Darka tekstów z kompozycjami Sławomira Binasia uzupełnione o pomysły całego teamu tworzą specyficzny i trudny do zaszufladkowania klimat. Mocne brzmienia gitary połączone z wysublimowaną sekcją rytmiczną i okraszone akordeonowymi przygrywkami to przepis na wspaniały koncert!

Sunny Band – Big Band

Big Band Sunny Band powstał w 2015 z inicjatywy trębacza Macieja Czyża. Muzycy zainspirowani amerykańskimi street-bandami postanowili spróbować swoich sił na tzw. ulicznym graniu. Wraz z rozwojem zespołu i repertuaru zaczęli koncertować również poza ulicami miast. Do sukcesów zespołu należą, 3 miejsce na V Międzynarodowym Festiwalu Orkiestr Dętych Gminy Krzyżanowice oraz Złote Pasmo na XXVII Międzynarodowym Festiwalu Orkiestr Dętych ?Złota Lira? w Rybniku. Na każdym z powyższych konkursów, muzycy Sunny Band zostali uhonorowani nagrodami indywidualnymi. Dla Zygmunta Popeli za najlepiej wykonaną partię solową na saksofonie oraz dla Mai Czyż za najlepiej wykonaną partię wokalną.

Get Up

Zespół „GET UP” powstał z inicjatywy muzyków mających na swoim koncie udział w profesjonalnych nagraniach płytowych (Sony, Universal, Anaconda). Formacja powstała w odpowiedzi na coraz większe zapotrzebowanie rynku na  zespoły coverowe, wyróżniające się wysokim poziomem artystycznym i wykonawczym. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży muzycznej, co pozwala nam na umiejętny dobór repertuaru oraz stylu prowadzenia imprez, w zależności od jej charakteru, miejsca oraz uczestników. GET UP to zawodowy, ambitny zespół muzyczny, łaczacy doświadczenie muzyków oraz charyzmatyczną osobowość wokalistki, mającej za soba udział w wielu programach telewizyjnych (Mam talent, Szansa na sukces, Must Be The Music oraz The Voise Of Poland). Orginalność i duży potencjał artystyczny wokalistki pozwalają zespołowi siegać po szeroki repertar jednoczesnie zachowujac stylowość i wyjątkowy klimat każdej piosenki.
Repertuar zespołu GET UP to największe przeboje światowej i polskiej muzyki rozrywkowej, począwszy od standardów jazzowych, poprzez najbardziej popularne i znane pozycje z gatunków: rock, pop rock, smooth jazz, oraz folk.

Non Folk

Są zespołem złożonym z profesjonalnych i doświadczonych muzyków z niemałymi sukcesami, którym nie obce są duże, prestiżowe sceny, praca w studio czy występy w radio i telewizji. Grają razem od ponad pięciu lat, ciesząc i bawiąc naszych Klientów i Ich gości. Nie lubią półśrodków, dzielą się najlepszymi umiejętnościami i dobrą energią 🙂

Siłą napędową  zespołu są doskonałe wokale, które słyszycie Państwo w  nagraniach i mogliście słyszeć w finałach programów takich jak Voice Of Poland czy Szansa Na Sukces. Pozostała część załogi to doświadczeni muzycy, mający na swoim koncie wiele płyt i współpracę z takimi gwiazdami i zespołami jak: Agnieszka Chylińska, Chłopcy z Placu Broni, Kult czy Kasia Stankiewicz. 

Wybierając ich, usłyszycie:

- dwa wokale (kobiecy i męski)
- gitarę akustyczną i elektryczną
- instrumenty klawiszowe 
- saksofony 
- bas
- perkusję

wszystko na najwyższym poziomie.

Samokhin Band

To polsko- rosyjski zespół, który powstał w 2008 roku z inicjatywy Pavla Samokhina, pochodzącego z Rostowa nad Donem.Pavel wnosi do muzyki zespołu nie tylko dźwięki trąbki, której jest wirtuozem, i schrypnięty wokal, ale ? przede wszystkim ?coś?, co stanowi o niezwykłości i niepowtarzalnej aurze spowijającej wszystko, co mieści się na pięciolinii i poza nią.Muzyka, którą wykonuje zespół to energetyczna mieszanka jazzu, funky, ska, starego, dobrego rock’n’rolla oraz wschodniego folku wzmocniona mocnym rockowym brzmieniem. Do tego dochodzi rosyjska charyzma i kozacka energia!!

Zespół DOC

Projekt DOC. powstał latem 2014 roku z inicjatywy dwóch lekarzy z Łańcuta: neurologa Konrada Bauma i gastrologa Tomasza Ryznara.
Pomimo wielu obowiązków obaj muzycy mają za sobą spore doświadczenie i historię muzyczną z niemałymi sukcesami. Z naszą twórczością dotarliśmy już do najdalszych zakątków Polski. Jesteśmy otwarci zarówno na klimatyczne, niekiedy akustyczne koncerty w zaciszu okolicznych lokali jak i na pełne energii koncerty plenerowe na wielkich festiwalach.

Rakiety Cover Band

Rakiety Cover Band to skład, obok którego nie można przejść obojętnie. Zapewniają szeroki repertuar muzyki rozrywkowej z rockandrollową duszą. Każdy z nich ma za sobą kawał historii w innych, różnorodnych stylistycznie zespołach, w których zbierali doświadczenie i umiejętności.

Jako Rakiety tworzą zgrany zespół, zdeterminowany, by zapewnić Wam wyjątkową i niezapomnianą zabawę.

Skład:
Agnieszka- wokalistka
Marcin- klawiszowiec
Tomasz- basista
Marcin- perkusita
Artur- gitarzysta
Damian- gitarzysta

Cover Banda

To pewna propozycja na udaną imprezę, koncert przebojów, event firmowy czy wesele. Bezkompromisowa jakość w połączeniu z energią i nowoczesnym podejściem do prowadzenia i oprawy artystycznej imprez rozrywkowych i wydarzeń kulturalnych. Przez ostatnich kilka lat zaufało im dziesiątki firm, lokali i hoteli, a przede wszystkim wiele szczęśliwych par wkraczających na nową drogę życia. Grają tylko i wyłącznie na żywo z wykorzystaniem pełnego instrumentarium w pięcio lub sześcioosobowym składzie. Możecie wierzyć lub nie, ale oni po prostu kochają swoją pracę i zdecydowanie słychać to ze sceny!