Propozycje zespołów disco polo- Stara Dąbrowa

Bartosz Abramski

Przygodę z muzyką rozpoczą w 2007 roku. Jako czternastolatek zdobywał pierwsze doświadczenia sceniczne oraz poszerzał swoje umiejętności muzyczne. Już po dwóch latach muzykowania na scenie powstały jego pierwsze autorskie utwory. W 2013 roku został absolwentem Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia w klasie śpiewu, w której zdobył dyplom zawodowego muzyka.

W czerwcu 2012 roku ukazał się jego debiutancki album pt. “Tam nasze są sny”. Płyta była poprzedzona singlami pt. “Wróć do mnie”, “Nie pędź tyle” oraz “Perłowe oczy”. Do promocji płyty zostały zrealizowane dwa teledyski do piosenki “Tam nasze są sny” i “Nie pędź tyle”, które można zobaczyć na antenie Polo TV.

Niespełna po dwóch miesiącach po wydaniu płyty ukazał się mój kolejny singiel pt. “Zapłoną serca dwa”, który zapoczątkował pracę nad nowym drugim materiałem płytowym pt. “Tylko dla mnie zatańcz”. Utwór “Zapłoną serca dwa” można było usłyszeć w programie Must be the music. W 2014 roku ukazał się kolejny singiel wraz z teledyskiem do utworu “Namiętności gra”. W roku 2015 powstały nowe utwory i wideoklipy pt. “Tylko dla mnie zatańcz” i “Oczu jej blask”. Na początku 2016 roku ukazał się nowy utwór wraz z teledyskiem pt. “Dziewczyna jak anioł”, który doskonale sprawdza się na koncertach.

Wszystkie teledyski można zobaczyć na antenie Polo Tv. W marcu 2016 roku ukazała się jego druga płyta, długo wyczekiwana przeze mnie jak i moich odbiorców. Album pt. “Tylko dla mnie zatańcz” to wulkan tanecznej latynowskiej energii z discopolowym akcentem na, którym można znaleźć i wysłuchać takie utwory jak “Zapłoną serca dwa”, “Tylko dla mnie zatańcz”, “Oczu jej blask”, “Namiętności gra”, “Dziewczyna jak anioł” i wiele innych.

SELFIE Terpiński Łukasz

Zespół SELFIE powstał w 2015 roku we Włocławku. Tworzy go dwóch przebojowych i charyzmatycznych wokalistów oraz zawodowi tancerze będący mistrzami Polski w tańcu Break Dance.

Grupę Selfie tworzą: Mariusz Gralak (wokalista), Łukasz Terpiński
( wokalista), Jarosław Wróblewski (tancerz), Damian Hubert (tancerz).

Grupa zadebiutowała w 2015 roku singlem ,,Selfie ze mną zrób??, który cieszy się dużą
popularnością fanów zespołu do dziś. Kolejnymi piosenkami, które powstały z ich inicjatywy to: ,, Żyję się? oraz ,,Polskie chłopaki 2015?.
Przełomowym momentem w karierze grupy Selfie był październik 2015, kiedy to nagrali swój największy hit ,, Moja okularnica? z milionowymi wyświetleniami na portalu YouTube.

Zespół Faster

Zespół Faster istnieje na scenie polskiej muzyki tanecznej od 2008 roku. Jego inicjatorem był Paweł Leszczyński i po dzień dzisiejszy gra w niezmienionym składzie ? Paweł Leszczyński oraz Paweł Pilipienko. Rokiem przełomowym dla zespołu był 2009 kiedy to powstał utwór ?Seniorita?. Piosenka została tak ciepło przyjęta przez publiczność, że muzycy postanowili nagrać do niej klip. Kolejne lata zaowocowały następnymi piosenkami i teledyskami. Na koncie formacji znajdują się takie przeboje jak: ?Kawalerski stan?,?Uderzam w melanż?,?Mega Party?,?Zróbmy deal?, które możecie oglądać w stacji Polo tv! Najnowsza propozycja zespołu to ?Audi w LPG?. Prócz działalności artystycznej muzycy zajmują się również organizacją imprez ? ich sztandarowym przedsięwzięciem jest ?Olsztyńska gala disco polo? ? impreza przyciągająca fanów muzyki tanecznej z całej Polski oraz ?Kortowska Gala Disco ? Polo”.

Formacja Malibu

Zespół z woj. lubelskiego oraz podkarpackiego który wykonuje muzykę disco.
Skład zespołu tworzy ? Przemek ( wokal ), Mateusz (gitara) oraz Arek (perkusja).
Posiadają wieloletnie doświadczenie sceniczne.
Muzyka disco to ich wspólna pasja.
Podczas koncertu współpracują z publicznością, starają się zagwarantować dobrą dawkę muzyki, jak i rozrywki aby koncert był niezapomniany.
Można ich zobaczyć na znanych stacjach telewizyjnych tj : Polo TV, Disco polo music, Power TV.