Propozycje zespołów 

Half Time Trio

Half Time Trio Cover Band świadczy usługi muzycznej oprawy imprez. Proponujemy Państwu rozkołysane wykonania najlepszych przebojów od lat 70. Najlepszych – bo stawiamy na jakość i profesjonalizm. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży muzycznej nasze aranżacje wyróżnia elegancja i smak. W duszy zespołu gra swing – improwizujemy na żywo, a muzykę łączymy z nowoczesnym brzmieniem.

Wytrawni

Wytrawni to zespół stworzony przez sześć przeróżnych, nieco zwariowanych, ale bez dwóch zdań tętniących testosteronem męskich osobowości, które łączy miłość do muzyki i profesjonalne podejście do pracy. Granie na scenie to ich konik, z którego czerpią niepohamowane pokłady energii. Zarażają miłością do przebojów, leczą z nudy, a monotonię zamieniają na niepowtarzalne przeżycia.

Wiedzą, że każde wydarzenie wymaga indywidualnego podejścia i kreatywnej oprawy. Nie proponują więc ?sztywnej listy top? granej na każdej imprezie. Dla nich Twój event, bankiet, impreza firmowa czy okolicznościowa to nie miejsce, ale ludzie, których porywamy do zabawy w klimatach, jakie im odpowiadają. Proponują też set tematyczny poświęcony Stingowi bądź powrót do największych, światowych hitów lat osiemdziesiątych ? projekt Back to the 80?s.

Big Band Dobczyce

Big Band Dobczyce to zespół rozrywkowy zapewniający niezapomniane chwile podczas imprezy firmowej, balu, festiwalu czy wesela. Wokaliści, rozbudowana sekcja dęta (trąbki, saksofony, puzony) i sekcja rytmiczna to kilkunastu profesjonalnych muzyków zapewniających wysoki poziom artystyczny. Dbamy o to, aby każdy występ był ucztą zarówno muzyczną i wizualną. Bogaty repertuar ponad 170 utworów pozwala na dopasowanie muzyki do potrzeb klienta. Jedenastoletnie doświadczenie działalności zespołu w połączeniu z energią młodych artystów gwarantuje sukces Twojej imprezy.

The King’s Friends

The King?s Friends to Rock?n?Roll grany w 100% na żywo przez profesjonalnych muzyków. Nieprzerwanie od 2001 roku grają koncerty poświęcone pamięci legendarnego Elvisa Presleya, zdobywając w tym czasie liczne wyróżnienia i nagrody.

Posiadają doświadczenie zarówno w występach estradowych na dużych scenach takich jak American Cars Mania, uroczystych galach ? Euro 2012 Catering Show czy Warszawskie Wieczory Olimpijskie na Stadionie Narodowym, eventach firmowych, klubach muzycznych i wielu innych. Scenariusz każdej imprezy może być uzgadniany oddzielnie.

Ich koncerty to znane i lubiane przeboje grane na światowym poziomie oraz dowód że muzyka naprawdę łączy pokolenia.

The Rockabilly Band

The Rockabilly Band to wyjątkow energetyczny zespół muzyczno-taneczny skłąda się z czwórki  utalentowanych muzyków oraz czterech uroczych tancerek. Takie połącznie gwarantuje wspaniałą zabawę na każdej imprezie i kradnie serca najbardziej wymagającej publiczności  Podczas koncertu możmaa podziwiać rock’n’rollowy taniec, ppotańczyć z dziewczynami i pośpiewać  wraz z zespołem największe rock’n’rollowe hity.

Smile Cover Band

live TINA Show!!! Królowa rocka jest tylko jedna dlatego chcą zabrać Was w podróż razem z Tina Turner. Niezapomniane Show i wielkie hity jak Simply The Best w ich wykonaniu to gwarancja dobrej zabawy i niezapomnianych wrażeń.Jedyny taki projekt w Polsce !

Mama Mia – tribute to ABBA

Możliwe trzy kompilacje składu Zespołu,  w zależności od zapotrzebowania :

Trio, Kwartet, Sekstet.

Naszymi atrybutami są:

  • atrakcyjne wokalistki
  • głosy łudząco podobne do wokalistek grupy muzycznej ABBA
  • stroje przypominające grupę ABBA
  • wysoki poziom muzyczny wykonywanych utworów
  • doskonały kontakt z publicznością