Propozycje zespołów – Time Club

Wytrawni

Wytrawni ?  to zespół stworzony przez sześć przeróżnych, nieco zwariowanych, ale bez dwóch zdań tętniących testosteronem męskich osobowości, które łączy miłość do muzyki i profesjonalne podejście do pracy. Granie na scenie to ich konik, z którego czerpią niepohamowane pokłady energii. Zarażają miłością do przebojów, leczą z nudy, a monotonię zamieniają na niepowtarzalne przeżycia.

Wiedzą, że każde wydarzenie wymaga indywidualnego podejścia i kreatywnej oprawy. Nie proponują więc ?sztywnej listy top? granej na każdej imprezie. Dla nich Twój event, bankiet, impreza firmowa czy okolicznościowa to nie miejsce, ale ludzie, których porywamy do zabawy w klimatach, jakie im odpowiadają. Proponujemą też set tematyczny poświęcony Stingowi bądź powrót do największych, światowych hitów lat osiemdziesiątych ? projekt Back to the 80?s.

SAMOKHIN BAND

Zespół muzyczny SAMOKHIN BAND, który ruszy do tańca i zabawy każdą publiczność. Zespół bawi publiczność repertuarem autorskim, jazzowym, rosyjskim, ormiańskim, kaukaskim, żydowskim, gra również covery.

Główne atuty Zespołu: wielokulturowość (Polska, Rosja, Armenia) wszechstronny repertuar- utwory: autorskie, rosyjskie, żydowskie, jazz, cygańskie, ormiańskie słowiańska energia i kozacka charyzma (Lider Zespołu- Pavel Samokhin jest kozakiem znad Donu, gra na 2 trąbkach jednocześnie) znakomity kontakt z publicznością wysokiej klasy wykształceni muzycy Samokhin Band to łódzki Zespół grający energetyczną mieszankę JAZZU, funky, ska,starego,dobrego rock?n?rolla oraz wschodniego folku wzmocnioną mocnym rockowym brzmieniem.

Skład: trąbka, saksofon, gitara, bas, perkusja, piano,konga,WOKAL. Zespół SAMOKHIN BAND ma na swoim koncie ponad 3000 koncertów w kraju i za granicą. Zajął I miejsce na Międzynarodowym Festiwalu Poezji i Pieśni im. Włodzimierza Wysockiego w Warszawie. Zespół ma już 10 lat i wydał cztery autorskie płyty. Samokhin Band grał jako support przed koncertami: supergrupy Leningrad Joe Cocker’a Blues Brothers Jesteśmy chętni do wystąpienia u Państwa podczas bankietu w Krakowie.

LOREM

LOREM BAND– 7 osobowy, młody zespół, który powstał na początku 2015 roku. Ich styl to szeroko pojęty pop-rock.
W roku 2015 zespół został laureatem Krotoszyńskich Talentów zdobywając wszystkie nagrody.

Wygrali konkurs na piosenkę o Krotoszynie.
W Listopadzie 2016 roku otrzymali wyróżnienie na Międzynarodowych Konfrontacjach Muzycznych w Grodkowie.
W marcu 2017 roku podczas Zimowej Giełdy Piosenki otrzymali nagrodę publiczności dzięki czemu mieli możliwość wystąpienia na Piastonaliach w Opolu.

Utwór “Liczą się chwile” przez pięć tygodni utrzymywał się na pierwszym miejscu listy przebojów w radio Sygnały.
Zaczynają pracę nad swoją pierwszą płytą, w której nie zabraknie nowej dawki pop-rockowej energii.
Ich koncerty to muzyczne widowiska pełne pozytywnej energii i poczucia humoru.
Ich występy to dla publiczności gwarancja doskonałej zabawy, zarówno w czasie imprez plenerowych, jak i koncertów klubowych.

Funky Town

Funky Town to profesjonalny zespół, którego skład tworzą wytrawni muzycy posiadający bogate doświadczenie w graniu muzyki rozrywkowej. Każdy z członków, dzięki wieloletniej pracy nad warsztatem oraz intensywnej praktyce estradowej w wielu rozmaitych składach, wnosi do grupy swój niepowtarzalny styl i charakter.
Funky Town to ekskluzywna oprawa muzyczna eventów, koncertów i imprez firmowych. To zupełnie nowa jakość i świeże spojrzenie na muzykę taneczną oraz starannie dobrany repertuar z zakresu muzyki funky/disco.

Rebelianci z Michałem Borowcem na czele.

Tegoroczna trasa koncertowa będzie wyjątkowa, ze względu wydanie nowej płyty i przygotowanie nowego projektu jakim jest RESPECT TO PERFECT czyli tribute to Perfect. Najlepsza muzyka, niesamowite wykonanie i esencja dobrej rockowej muzyki. Koncerty w wydaniu elektrycznym i akustycznym. Oferujemą również koncerty ZADUSZKI ROCKOWE.

Zespół koncertuje w całej Polsce i nie tylko. Liczne występy w telewizji oraz radiu.
Stała współpraca w hotelami podczas imprez zamkniętych oraz stali bywalcy w na opolskiej scenie.
Muzycy z niewiarygodnym talentem i zaangażowaniem. Współpracują z największymi gwiazdami w Polsce

Koncertowała z takimi grupami jak: Dżem, Cree, IRA, Perfect, TSA, Big Cyc, Coma, czy angielską grupą Status Quo.

Zespół Rebelianci w składzie: Michał Borowiec vocal, piano Bogusław Chojnowski – bass Dariusz Gorczyński – gitara Jarek Hermanowicz – gitara, backing vocal Bogdan Mróz – harmonijka, backing vocal Grzegorz Woźniak – perkusja

REBELIANCI to zespół uniwersalny, który świetnie wypada na dużych scenach plenerowych typu: dni miasta, zloty motocyklowe itp. ale równie doskonale brzmi na mniejszych salach widowiskowo ? koncertowych jak również imprezach klubowych.