Propozycje zespołów – Wojsławice

Sing Sing

To jedyny zespół w Polsce wykonujący na żywo, niezwykle popularny i lubiany przez polską publiczność repertuar Maryli Rodowicz. 

Grupa wyznaczyła sobie za główny cel artystyczny:
popularyzowanie repertuaru tej wspaniałej polskiej Gwiazdy – oferując publiczności swoje koncerty wykonywane zawsze w 100 % “na żywo” !!! 

Historia powstania tego zespołu wiąże się z powrotem do kraju z wieloletniej “muzycznej emigracji” muzyków zespołu, którzy występując dotychczas na różnych kontynentach – spotkali się “po latach” w Polsce… Postanowili założyć zespół składający się z wiernych fanów Maryli Rodowicz a jednocześnie zaprzyjaźnionych ze sobą muzyków.

Repertuar koncertu wypełniony jest dynamicznymi
interpretacjami całej plejady największych przebojów ! 

Zespół tworzą profesjonalni muzycy z wieloletnim doświadczeniem estradowym, którzy występowali na jednej scenie m.in. z :  Krzysztofem Ścierańskim, Dżem, Tadeuszem Nalepą, Lady Pank, Lombard oraz wieloma innymi… 

Poziom artystyczny Grupy sprawia, iż z roku na rok zespół zyskuje coraz większe zainteresowanie jak również uznanie organizatorów różnego typu imprez, tj.:

Dixi Tigers Band

Dixie Tigers Band zdobywcy Złotej Tarki na międzynarodowym festiwalu jazzu Tradycyjnego Złota Tarka 2008! Zespół niezwykły pod względem repertuaru jak i wyglądu, o wyjątkowym instrumentarium i wspaniałym akustycznym brzmieniu. Członkowie zespołu to zawodowi muzycy z których część gra na co dzień w Orkiestrze Narodowego Forum Muzyki.

Program” Szalone Lata20″ : 
wprowadzą słuchaczy w atmosferę
okresu międzywojennego. Opowiedzą o modzie, sztuce i muzyce.
Band zagra:
Putin on the Ritz, Sing sing, Sumertime, In the mood, Hello Dolly i wiele innych wspaniałych utworów.
Zatańczą dla państwa Tancerze Akademii Baletu P&A Ivanow.
Koncert poprowadzi i opowie o ?szalonych latach? Kalina Rosińska

The Rockabilly Band

The Rockabilly Band to wyjątkow energetyczny zespół muzyczno-taneczny skłąda się z czwórki  utalentowanych muzyków oraz czterech uroczych tancerek. Takie połącznie gwarantuje wspaniałą zabawę na każdej imprezie i kradnie serca najbardziej wymagającej publiczności  Podczas koncertu możmaa podziwiać rock’n’rollowy taniec, ppotańczyć z dziewczynami i pośpiewać  wraz z zespołem największe rock’n’rollowe hity.

Mama Mia

 

MAMMA MIA Tribute to ABBA

Możliwe trzy kompilacje składu Zespołu,  w zależności od zapotrzebowania :

Trio, Kwartet, Sekstet.

Naszymi atrybutami są:

  • atrakcyjne wokalistki
  • głosy łudząco podobne do wokalistek grupy muzycznej ABBA
  • stroje przypominające grupę ABBA
  • wysoki poziom muzyczny wykonywanych utworów
  • doskonały kontakt z publicznością

 Wesołe Gitary

 

Polskie lata 60-te czyli big-bitowe czary… w ten świat może Was dziś przenieść zespół Wesołe gitary!!!

 Czterech szalonych chłopaków narobi hałasu i zabierze Was w podróż swym muzycznym wehikułem czasu.

 Świeżość i lekkość kompozycji pozwoli Wam odetchnąć od zgiełku i jazgotu DJ-ów i disco polo zabierając Was w podróż naprawdę na wesoło 🙂

 Znakomite i wierne oryginałowi wykonanie najlepszych polskich przebojów sprawi, że każdy z Wesołymi gitarami dobrze się zabawi.

 Wesołe gitary grają piosenki polskiego big-bitu ( Czerwone gitary, Skaldowie, Niebiesko-czarni) oraz największe hity legendarnej grupy The Beatles!!

 

100 % live!!!