DJ na wesele – Strzyżów, 27.04.2019 r.

DJ Kuba - Art Music Media

DJ Kuba – Art Music Media

Obsługą muzyczną imprez zajmuję się ponad dziesięć lat, od kilku lat prowadzę również firmę eventową. Posiadam spore doświadczenie, niezliczoną ilość zagranych imprez oraz zadowolonych klientów. W przypadku skorzystania z tego pakietu imprezę prowadzę wraz z drugim DJ Prezenterem.

 

Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, mając na uwadze że wesele to jeden z najważniejszych dni w życiu Państwa Młodych zawsze wykonuje usługę w taki sposób by Młodzi i goście weselni byli w 100% zadowoleni.

 

Więcej
Muzykę dobieram odpowiednio, aby każdy z gości znalazł coś dla siebie i uczestnicy wesela spędzali jak najwięcej czasu na parkiecie. Z chęcią gram również utwory na specjalne zamówienia. Oczywiście w pakiecie zawarta jest również oprawa słowna imprezy- od przywitania gości, poprzez zachęcania do tańca, wjazd tortu, podziękowania, oczepiny. W tym pakiecie przewidujemy około 3-4 zabawy na oczepiny z wykorzystaniem ciekawych gadżetów i kilka zabaw integracyjnych na parkiecie.

W cenie usługi znajduje się:

-pełna obsługa muzyczno konferansjerska (DJ & DJ)

-profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie

-transport

-dekoracja Sali światłem LED (do 20 pkt)

-jedna z usług dodatkowych do wyboru: bańki mydlane, lampiony w niebo, krótki klip z wesela, prezentacja multimedialna- przygotowanie i wyświetlenie, karaoke, taniec z zimnymi ogniami.

DJ Łucek

DJ Łucek

Oferuję Państwu obsługę przyjęcia weselnego. Zaprezentuję Wam dużą dawkę humoru i zabaw. Pozdrawiam i zapraszam.
Posiadam kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu imprez typu:
– Wesela
– Poprawiny
– Studniówki
– Półmetki
– Imprezy okolicznościowe i firmowe
– Urodziny
Cena jest proponowana i ustalana indywidualnie z każdym klientem
Gramy repertuar lat 60, 70, 80, 90 oraz aktualne hity