Oferta zespołów na wesele 16 maja 2020 Złotoryja 🙂 

Coolturalni Live Band

Coolturalni Live Band uświetni każde wesele, bankiet, imprezę firmową czy event. Ich doświadczenie jako muzyków poparte jest wieloma latami praktyki.

Jako absolwenci Akademii Muzycznej w Gdańsku świetnie poruszają się w praktycznie każdym gatunku muzyki ? od jazzu po metal.  Bardzo lubią zabawę dźwiękiem, dlatego ich aranżacje znanych utworów cieszą ucho i zachęcają do zabawy.

Do każdego wydarzenia podchodzą z pełnym przygotowaniem, zaangażowaniem oraz pasją, bo wiedzą  jak ważna jest profesjonalna oprawa muzyczna.

 Skład dysponuje dwoma wokalami ? żeńskim i męskim, dzięki czemusą elastyczni w kwestii doboru repertuaru.

Funky Town

Funky Town to profesjonalny zespół, którego skład tworzą wytrawni muzycy posiadający bogate doświadczenie w graniu muzyki rozrywkowej. Każdy z członków, dzięki wieloletniej pracy nad warsztatem oraz intensywnej praktyce estradowej w wielu rozmaitych składach, wnosi do grupy swój niepowtarzalny styl i charakter.
Funky Town to ekskluzywna oprawa muzyczna eventów, koncertów i imprez firmowych. To zupełnie nowa jakość i świeże spojrzenie na muzykę taneczną oraz starannie dobrany repertuar z zakresu muzyki funky/disco.

Get Up

Zespół “GET UP” powstał z inicjatywy muzyków mających na swoim koncie udział w profesjonalnych nagraniach płytowych (Sony, Universal, Anaconda). Formacja powstała w odpowiedzi na coraz większe zapotrzebowanie rynku na zespoły coverowe, wyróżniające się wysokim poziomem artystycznym i wykonawczym.

Posiadająwieloletnie doświadczenie w branży muzycznej, co pozwala im na umiejętny dobór repertuaru oraz stylu prowadzenia imprez, w zależności od jej charakteru, miejsca oraz uczestników.

GET UP to zawodowy, ambitny zespół muzyczny, łaczacy doświadczenie muzyków oraz charyzmatyczną osobowość wokalistki, mającej za soba udział w wielu programach telewizyjnych (Mam talent, Szansa na sukces, Must Be The Music oraz The Voise Of Poland). Orginalność i duży potencjał artystyczny wokalistki pozwalają zespołowi siegać po szeroki repertar jednoczesnie zachowujac stylowość i wyjątkowy klimat każdej piosenki.

Repertuar zespołu GET UP to największe przeboje światowej i polskiej muzyki rozrywkowej, począwszy od standardów jazzowych, poprzez najbardziej popularne i znane pozycje z gatunków: rock, pop rock, smooth jazz, oraz folk.

Rock & Feler

Zespół muzyczny Rock and Feler to zawodowa ekipa muzyków estradowych, I liga, wyłącznie na żywo, we własnym stylu i aranżacjach. Zapraszając zespół na swoje wesele, poczujesz się jak na prawdziwym koncercie tylko że ok. 10 godzinnym a Twoje nogi nie będą chciały zejść z parkietu

 

W dodatku nie tylko grają i rozkręcają imprezę ale także prowadzą całą imprezę kulturalnie, swobodnie, z lekkim humorem, bez przesadnych komentarzy, również w języku angielskim.

Zespół oferuje koncerty coverowe, plenerowe, eventy, kompletną organizację muzyczną, naturalne prowadzenie i koordynację przebiegu wesel, imprez, bankietów i innych uroczystości, w tym także międzynarodowych. Muzycy są z Trójmiasta ale działają na terenie całego kraju. Dysponują własnym nagłośnieniem, oświetleniem i transportem

Ambitus

Zespół grający najpiękniejsze piosenki Seweryna Krajewskiego, od Czerwonych Gitar, poprzez twórczość solową, utwory z filmów oraz napisane dla znanych artystów. Znakomite teksty, m.in.: A.Osieckiej, K.Dzikowskiego, J.Cygana, M.Gaszyńskiego, B.Olewicza, M.Czapińskiej, K.Drzewieckiego, M.Umer i melodyjne kompozycje z charakterystyczną, słowiańską nutą refleksji, od lat budzą sentyment. Co więcej, grają również przeboje grupy Queen oraz wiele więcej.

Zespół Ambitus dodatkowo wykonuje “Niemen akustycznie” – polecamy chociażby ze względu na teksty wybitnych poetów, dlatego warto zainteresować młodzież szkolną. Do poprowadzenia koncertu możemy zaprosić p.Pawła Bordowskiego, który przez wiele lat grał z Niemenem, m.in.: w zespole Akwarele lub p.Marka Gaszyńskiego, autora biografii Niemena oraz wielu tekstów jego piosenek (m.in.:”Snu o Warszawie”).

The best of Queen oraz Queen akustycznie – kolejny repertuar który gramy. Polecamy chociażby ze względu na teksty wybitnych polskich poetów, dlatego warto zainteresować młodzież szkolną. Do poprowadzenia koncertu możemy zaprosić p. Pawła Brodowskiego, który przez wiele lat grał z Niemenem, m.in. w zespole Akwarele lub p. Marka Gaszyńskiego, autora biografii Niemena oraz wielu tekstów jego piosenek (m.in. “Snu o Warszawie”). Można wtedy połączyć występ ze spotkaniem autorskim i wspomnieniami o Niemenie, zakończonym podpisywaniem książki, itp. Koncert świetnie wpisuje się w ministerialne programy “Niepodległa”, “Ojczysty”, powitanie wiosny,  jesieni, Dzień Nauczyciela, obchody odzyskania niepodległości, odsłonięcia pomników i tablic pamiątkowych, święto flagi, konstytucji, rocznicę urodzin artysty (połowa lutego), walentynki, uroczystości o charakterze patriotycznym, itp., jak też plenery.

 

Commers Band

Są ze­społem stawiającym na­ profesjonalizm i dob­rą zabawę. ­
Ich repertuar to światowe hity muzyki rozrywkowej w ciekawych i ambitnych aranżacjach.
Skład:
1. wokal damski
2. wokal męski
3. perkusja
4. gitara
5. gitara bas
6. trąbka
7. saxofon
8. puzon
9. instr. klawiszowe

Zespół Plac Zabaw

Zespół Plac Zabaw to sześciu doskonałych muzyków, którzy
zajmują się zawodowo prowadzeniem imprez takich jak: koncerty, eventy, imprezy firmowe. Świetlne show, profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy i konferansjerka na wysokim poziomie zapewni Państwu
doskonałą zabawę. Zapraszają na Plac Zabaw.

Sound Machine

SOUND MACHINE to zespół coverowy, świadczący usługi muzyczne, na imprezach, na których dobra muzyka na żywo jest niezbędnym elementem. Zagrają dla Was zarówno duży event na kilkaset osób, kameralny bankiet, czy wyjątkowe wesele z klasą. 

Dysponują bardzo szeroką ofertą artystyczną, jak i pełnym zapleczem technicznym i nagłośnieniowym. Ich usługi muzyczne zostały bardzo szczegółowo opracowane, pod kątem artystycznym i realizatorskim.  Wielokrotnie ich usługi są “szyte na miarę” pod konkretny EVENT.

Nie boją się wyzwań,są profesjonalistami, pracują na najwyższym poziomie zaangażowania. Wraz z ich managementem VIRTUOSO GROUP, produkują od podstaw imprezy muzyczne, eventy, 

Musicial Story – Morele Cover Collective

 6-osobowy zespół coverowy z Łodzi, który zapewnia kompleksową obsługę muzyczną na weselach i eventach. Grają tylko i wyłącznie na żywo!
Koncertując przed publicznością w całej Polsce, mają opinię gwaranta wyśmienitej zabawy. Podczas ich występów usłyszycie akordeon, trąbkę, skrzypce, saksofon, perkusję, kontrabas, gitarę basową, elektryczną i keyboard. Prowadzą również konferansjerkę.
Ich repertuar jest bardzo zróżnicowany. Od lat 60-tych po współczesne hity. Do charakteru imprezy i jej motywu przewodniego dopasowują najlepszą muzykę w znakomitych aranżacjach i stylizacje sceniczne.
Przyjeżdżają ze swoim kompletnym nagłośnieniem i oświetleniem sceny.

Oktan Band

Grupa OKTAN BAND powstała w 2009 roku. Wieloletnie doświadczenie estradowe pozwala nam sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającej publiczności. OKTAN BAND to wyłącznie WYKSZTAŁCENI, ZAWODOWI muzycy gwarantujący najwyższy poziom Państwa imprezy.

Trzon zespołu tworzą muzycy wywodzący się oraz czerpiący swoje inspiracje ze stylistyki muzyki popularnej, poważnej oraz jazzu. OKTAN BAND to największe przeboje polskiej i światowej muzyk pop, rock, dance, swing, blues, hitów musicalowych.

Ich repertuar zadowoli każdego! OKTAN BAND to wokal męski, wokal żeński, instrumenty klawiszowe, perkusja, gitara elektryczna, gitara basowa. OKTAN BAND gra w 100% na żywo!

Blues Shoes

Zespół BLUES SHOES to 6-osobowa grupa nie tylko muzyków ale też przyjaciół! Wszyscy gramy z pasji dla muzyki i zawsze staramy się zapewnić oprawę muzyczną na najwyższym poziomie.

Ich atutem jest łatwość nawiązywania kontaktu z publicznością oraz bogaty repertuar, który potrafi zadowolić publikę w każdym przedziale wiekowym. W repertuarze posiadająwiele gatunków muzyki zarówno polskiej, jak i zagranicznej, którą wykonują wyłącznie na żywo. 

One Night Band

ONE NIGHT BAND – to energetyczne, żywiołowe, muzyczne SHOW 100% LIVE.

Dzięki zróżnicowanemu repertuarowi TOP 100 ostatnich 5 dekad, każdy znajdzie coś dla siebie. Możesz poszaleć na parkiecie przy rytmach Rock’n’Rolla, poprzytulać się przy nastrojowych balladach, czy potańczyć przy popowych  i klubowych piosenkach. W naszym repertuarze znajdzie się każdy styl muzyczny ostatnich lat. 

Prowadzią imprezy w 3 językach: polskim, angielskim i niemieckim. 

Realizująy imprezy muzyczne na każdą okazję, w tym: eventy, koncerty, wesela, imprezy prywatne, klubowe, festiwale.

Członkowie zespołu to zawodowi muzycy na stałe współpracujący z teatrami muzycznymi oraz największymi artystami sceny polskiej. Koncertują zarówno na scenach krajowych jak i zagranicznych – m.in. liczne kontrakty w krajach skandynawskich, w Chorwacji, tourne koncertowe po Rosji i Ukrainie, oraz na jednym z największych statków amerykańskich ” Explorer of the Seas” (Bermudy ,Bahama, Meksyk, Karaiby).

Wytrawni

Wytrawni ?  to zespół stworzony przez sześć przeróżnych, nieco zwariowanych, ale bez dwóch zdań tętniących testosteronem męskich osobowości, które łączy miłość do muzyki i profesjonalne podejście do pracy. Granie na scenie to ich konik, z którego czerpią niepohamowane pokłady energii. Zarażają miłością do przebojów, leczą z nudy, a monotonię zamieniają na niepowtarzalne przeżycia.

Wiedzą, że każde wydarzenie wymaga indywidualnego podejścia i kreatywnej oprawy. Nie proponują więc ?sztywnej listy top? granej na każdej imprezie. Dla nich Twój event, bankiet, impreza firmowa czy okolicznościowa to nie miejsce, ale ludzie, których porywamy do zabawy w klimatach, jakie im odpowiadają. Proponują też set tematyczny poświęcony Stingowi bądź powrót do największych, światowych hitów lat osiemdziesiątych ? projekt Back to the 80?s.

Dancing Pills

Zespół Dancing Pills to jeden z czołowych Cover bandów w Polsce. Składa się z cenionych, zawodowych muzyków, którzy zdobyli doświadczenie grając z różnymi wykonawcami na wszelkich możliwych scenach w Polsce i za granicą. Pozwala im ono poruszać się po wielu stylistykach, zapewniając najwyższy poziom wykonawczy.

Zespół gra 100% na żywo, w składzie podstawowym wokale damski i męskie, instrumenty: perkusja, gitara elektryczna, gitara basowa, instrumenty klawiszowe. Na życzenie skład możemy poszerzyć o: dodatkowych wokalistów/wokalistę także saksofon, trąbkę a nawet całą sekcję dętą.

Posiadają doświadczenie w prowadzeniu wesel międzynarodowych.
Ich muzycy grają na różnych imprezach, w tym weselach od wielu lat, mają duże doświadczenie w prowadzeniu takich imprez oraz świetny kontakt z bawiącymi się gośćmi.

 

Omen

Zespół Omen składa się z pięciu osób. W ich zespole można usłyszeć dźwięki: gitary, perkusji, instrumentów klawiszowych saksofonu, akordeonu oraz wokale dwa męskie oraz żeński. Posiadają szeroki repertuar ? profesjonalną konferansjerkę ? prowadzenie każdej imprezy ? konferansjerka w języku polskim, angielskim, włoskim oraz hiszpańskim

 Anonsują się tam gdzie potrzeba doświadczonego  zgranego zespołu muzycznego.
OMEN  i Super Zabawa Gwarantowana
Super Zespół na wesele to podstawa sukcesu, każdy to powie dlatego nie stosuj półśrodków zaufaj najlepszym w branży i skorzystaj z usług zespołu muzycznego OMEN z Małopolski
Co ich wyróżnia:
1. Doświadczenie
2. Muzyka na żywo
4. Profesjonalne światło i dźwięk
5. Zawodowi Muzycy
6. Pasja do muzyki
7. Oryginale aranże

Smile

Podróż w świat muzyki od lat 60 tych po dzisiejsze najnowsze hity z list przebojów . Każdy występ to specjalnie dobrany do rodzaju imprezy repertuar, zmieniający się w trakcie imprezy z bardzo lirycznego aż po gorące rytmy różnej stylistyki.

EX-CES Cover Group

EX-CES Cover Group to troje muzyków połączonych wspólną pasją, jaką jest MUZYKA.

Oferujemy swoje usługi w zakresie profesjonalnej oprawy muzycznej imprez wszelkiego rodzaju, t.j. eventy, wesela itp., również koncerty, recitale akustyczne oraz artystyczne programy tematyczne.

Ogrom pozytywnej energii i odpowiedni dobór repertuaru sprawia, że gusta muzyczne nawet najbardziej wymagających słuchaczy są zaspokojone.

Posiadamy profesjonalne nagłośnienie i instrumenty renomowanych marek oraz oświetlenie estradowe.

Nasze wieloletnie doświadczenie na scenie i estradzie jest gwarancją niezapomnianej zabawy!