WOŚP Ostrzeszów 2020 – PROPOZYCJE GWIAZD

Madox

Madox – wokalista, autor tekstów, kompozytor. Wychował sie w Paryżu, który kształtował jego wrażliwość. Występował w drugiej edycji programu “Mam Talent, pokazał, że gama barw nie kończy się na bieli i czerni. O jego występie pisał sam Perez Hilton. W 2011 roku ukazał się debiutancki album ?La revoluion Sexuelle?. Teledyski z tej płyty dotarły na szczyty list MTV w Danii, Holandii oraz w Azji. W 2012 roku Madox supportował zespół ?Roxette? w Ergo Arenie, kończąc tym występem pierwszą trasę koncertową. W 2018 powrócił na scenę z nowymi utworami, w tym z przebojowym One More Shot. W tym samym roku brawurowo wystąpił na kilku festiwalach: Spring Break, LGBT Film Festival, Miss Bizarre. Jesienią sostał jurorem w Polsatowym Hicie ?Śpiewajmy Razem! All Together Now!?. Obecnie pracuje nad nowym albumem.

MELIKA

Melika wraz z Pawłem Rychertem i Dawidem Pawlukanisem, tworzy wyjątkowy projekt, który z każdym kolejnym nagraniem budzi coraz większą ciekawość i przyciąga uwagę stale rosnącej publiczności. ‘Tales Part One’, debiutanckie wydawnictwo wrocławskiego trio, stanowi wstęp do tego, co zespół może zaprezentować w niedalekiej przyszłości. Doskonale wyprodukowany, stylistycznie spójny album to zaproszenie do muzycznego świata Meliki, w którym miesza się elektronika wielu barw i nurtów. Całość spaja charakterystyczny i wyrazisty głos, pełen emocji budujących nastrój każdej kompozycji. Melika nie jest jedynie wokalistką stojącą przed duetem towarzyszących jej instrumentalistów – jest głową, sercem i głosem projektu mającego wszystkie atuty, by już za moment pojawić się na największych klubowych i festiwalowych scenach Polski.

Do tej pory Melika m.in.supportowała REBEKĘ, BOVSKĄ, zagrała na jednej z odsłon SOFAR SOUNDS WROCŁAW, 
Balkonach TV oraz festiwalach: Songwriter Łódź Festiwal czy Moico Enjoy Music – na którym zdobyła nagrodę główną – “Muzyczne odkrycie 2016”.
SO!MUSIC w swoim plebiscycie wymienia ją jako jedną z Muzycznych Nadzieji 2017 a BRAND NEW ANTHEM umieszcza projekt na podium, w rankingu ‘Brand New of 2017’ 

The King’s Friends

The King?s Friends to Rock?n?Roll grany w 100% na żywo przez profesjonalnych muzyków. Nieprzerwanie od 2001 roku grają koncerty poświęcone pamięci legendarnego Elvisa Presleya, zdobywając w tym czasie liczne wyróżnienia i nagrody.

Posiadają doświadczenie zarówno w występach estradowych na dużych scenach takich jak American Cars Mania, uroczystych galach ? Euro 2012 Catering Show czy Warszawskie Wieczory Olimpijskie na Stadionie Narodowym, eventach firmowych, klubach muzycznych i wielu innych. Scenariusz każdej imprezy może być uzgadniany oddzielnie.

Ich koncerty to znane i lubiane przeboje grane na światowym poziomie oraz dowód że muzyka naprawdę łączy pokolenia.

KASIA SKIBA I JA

KASIA SKIBA i JA to formacja muzyczna ze Śląska. W jej skład wchodzi charyzmatyczna wokalistka i autorka tekstów Kasia Skiba, oraz Boogie, odpowiedzialny za instrumenty klawiszowe, elektronikę i kompozycje. Swoją muzykę określają jako alter-pop. Jest to mieszanka wybuchowa ich osobowości i fascynacji muzycznych, gdzie mechaniczny beat łączy się z akustycznymi instrumentami, Indie poznają Islandię, a około jazzowe harmonie Boogiego przeplatają się z rymowankami słownymi Kasi. We wrześniu 2018 wydali swój debiutancki album pod tytułem ?Kasia Skiba i Ja?. http://smarturl.it/kasiaskibaija Instrumentarium na tej płycie jest bardzo szerokie, od szkolnych instrumentów perkusyjnych, akordeonu, syntezatorów, po hinduską tanpurę, czy balijskie dzwonki. Na koncertach wspomagani są przez kontrabasistę Gieno Kubata.

 

Panie Pozwolą

Panie Pozwolą- zespół zabiera Słuchaczy w podróż sentymentalną. W świat piosenki skrzącej się dowcipem, czasem refleksyjnej, pełnej treści, wzruszeń, ale i tych szczególnej jakości chichotów wśród publiczności; w czasy twórców takich jak Agnieszka Osiecka, Wojciech Młynarski… w te czasy-wczasy i góralskie lasy. Podróż nie bywa nudna.
Na instrumentach grają:
Piotr Rudecki, instrumenty klawiszowe;
Przemysław Zieliński, gitara;
Filip Arasimowicz, kontrabas;
Sławomir Dumański, perkusja.

A że Panie musiały mam na to wszystko pozwolić, nazywamy się Panie pozwolą.

Ich repertuar zawiera zarówno największe przeboje tych autorów, jak i rzeczy bardziej koneserskie; chcą pokazać ich twórczość przekrojowo, tak aby jak najwierniej, w atrakcyjny sposób zaprezentowac ich twórczość we własnych, interesujących, aranżacjach.

SE7EN

Pierwszy od wielu lat boyzband na polskim rynku muzycznym swą twórczością odwołujący się do muzyki pop, funk, disco, dance, electro-pop, dupstep, house. Zespół SE7EN to pierwszy ? od wielu lat ? polski boysband, którego wartość leży w sile tej eklektycznej piątki. Morfologii powstania zespołu bezowocnie szukać wśród stosów skrupulatnie opracowanych strategii, na biurkach dyrektorów wielkich koncernów firm fonograficznych, tudzież na tablicach planistycznych agencji PR. Genezy zespołu trzeba szukać w nieskrępowanej sile marzeń, determinacji, wizji, innowacji oraz pracy, pracy i raz jeszcze pracy? Ta piątka wiedząc, iż spoczywa na nich brzemię nazwy ? Se7en ? miała świadomość, iż z założenia muszą pracować za siedmiu by osiągnąć sukces, by stanąć w miejscu, przeznaczonym dla nielicznych, na Olimpie polskiej sceny muzycznej? Czy tak się stanie?! Czas, Państwa reakcje, dynamiczny management, pełne poświęcenie zespołu wydadzą najlepszy, z możliwych werdykt?